logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays: Reprograf z maszynami Efi, Mimaki i podłożami do druku

  PR 19.01.2018, przeczytano 1631 razy
ilustracja

W tym roku firma Reprograf na targach RemaDays wystąpi pod hasłem „ODKRYJ GŁĘBIĘ MOŻLIWOŚCI DRUKU WIELKOFORMATOWEGO” – hala F, stoisko S7 . Samo hasło zapowiada już, iż zostanie zaprezentowanych tu szereg produktów i rozwiązań, dla branży reklamowej i nie tylko.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays%3A-reprograf-z-maszynami-efi%2C-mimaki-i-podlozami-do-druku,35176,artykul.html

Reprograf to kompleksowy dostawca zatem na stoisku w ramach „głębi możliwości” zostaną pokazane zarówno maszyny, jak i bogate portfolio podłoży do zadruku w różnych technologiach.

Wśród maszyn pojawią się plotery wielkoformatowe firmy efi oraz Mimaki.
Swoją PREMIERĘ NA RYNKU POLSKIM będzie tu miała maszyna Mimaki UCJV300-160 LED UV. Jest to urządzenie do druku z roli na rolę w szerokości 160cm w technologii UV.

ilustracjastrzałka

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii drukowania LED UV w drukarkach serii UCJV, mogą one realizować druk z najszerszym zakresem materiałów, m.in. banery, tapety, samoprzylepne folie PCV, przezroczyste folie PET, papier, media podświetlane i materiały soft-signage. Druk tuszami CMYK, White, Lc, Lm umożliwia wykonanie bardzo wymagających jakościowo prac. Drukarki tej serii charakteryzują się najniższym kosztem zużycia tuszu na m2 w swojej klasie.

Na stoisku Reprografu pojawi się również świetnie radząca sobie na rynku maszyna
Mimaki UJF6042 MkII - drukarka do druku z utwardzaniem w technologii LED UV o formacie 60x42cm z rozdzielczością do 1200x1200dpi.

Odwiedzający będą mogli zobaczyć również urządzenie do druku na tekstyliach FabriVu 340 firmy efi. Maszyna drukuje zarówno bezpośrednio (gramatura tkanin 45 do 450 g/m2), jak i transferowo (gramatura papieru 28 do 140 g/m2) przy rozdzielczości dochodzącej do 2400 dpi i wielkości kropli nawet 4pl. Na tle konkurencji urządzenie wyróżnia niskie zużycie tuszy, wysoka jakość druku oraz prędkość. FabriVu 340 drukuje z prędkością do 500 m2/h na materiałach do szerokości 3,40 m.

ilustracjastrzałka

Reprograf przez ostatnie lata wychodził naprzeciw dynamicznie zmieniającym się i rosnącym wymaganiom rynku, dlatego dziś jest jednym z wiodących dostawców podłoży do zadruku wielkoformatowego i zaprezentuje na Rema Days bardzo dużo z nich. Ma dziś w swojej ofercie podłoża do druku wielkoformatowego takie jak: siatkę Premium Mesh-12, banery, folie, papiery, canvasy; tekstylia firm SOYANG i PONGS w szerokości do 5 m zadruku UV (sublimacja, solvent i latex) oraz DESCOR – nowatorski system napinania tekstyliów w plastikowe profile, o możliwościach którego będzie można przekonać się w części warsztatowej stoiska.

Przedstawiciele Reprografu serdecznie zapraszają wszystkich do odwiedzenia ich stoiska.

Źródło: Reprograf

www.reprograf.com.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: ReproLFP

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor Samsung U28R550 – zaawansowana ochrona oczu
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor UHD do zastosowań profesjonalnych. Model U28R550 charakteryzuje się m.in. ekranem o przekątnej 28 cali, rozdzielczością UHD oraz zaawansowaną technologią ograniczającą emisję niebieskiego światła potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Monitor został zaprojektowany dla osób, które spędzają długie godziny przy...
Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.
INEA rozstrzygnęła przetarg mediowy, wybierając agencję mediową Zenith (Publicis Groupe).
Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.
Jak najwięksi w Polsce walczą o reputację?
Wiemy, co jest ważne, spodziewamy się kryzysu, ale nie jesteśmy na niego przygotowani – tak w skrócie można podsumować wyniki badania przeprowadzonego przez agencję On Board Think Kong – ECCO Network.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764