logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays 2015: Drukarka Gateway FB 3328 na stoisku Api.pl

  PR 17.01.2015, przeczytano 1959 razy
ilustracjastrzałka

Nowością do druku artykułach promocyjnych jest małoformatowa drukarka Gateway UV LED z płaskim stołem A3+. Urządzenie zostało wyposażone w głowicę drukującą typu Micro Piezo, co gwarantuje fotograficzną jakość druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-2015%3A-drukarka-gateway-fb-3328-na-stoisku-api.pl,23677,artykul.html

Atrament w kolorach CMYK + biały umożliwia pracę na ciemnych podłożach. Utrwalanie lampami ledowymi z systemem chłodzenia wodą zapewnia odpowiednie warunki druku na materiałach wrażliwych na temperaturę.

Drukarka polecana do druku na gadżetach reklamowych m.in. na obudowach, pudełkach, płytach, piankach i szkle. Szczegóły dostępne na stoisku 4F13 u autoryzowanego dystrybutora API.PL Spółka z o.o.

AKTUALIZACJA 27.05.2015:
Zgodnie z informacją otrzymaną od firmy API.PL drukarka nie jest obecnie dostępna w jej ofercie.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764