logo
WIADOMOŚCI

Remadays 2017 w wersji online

redakcja   18.03.2017, przeczytano 651 razy
ilustracjastrzałka
Remadays 2017 w wersji online

Już teraz na stronie www.remadays.com można odbyć wirtualną wycieczkę po tegorocznych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-2017-w-wersji-online,31840,artykul.html

Na specjalnie uruchomionej zakładce udostępnione są informacje o wystawcach, którzy zaprezentowali się w dniach 15-17 lutego w halach Warsaw Expo w Nadarzynie.

Organizator targów oferuje wygodne narzędzie, które umożliwi nawiązanie kontaktu z pożądanym wystawcą oraz zapoznanie się z jego ofertą i profilem działalności.

Z pomocą targów elektronicznych z łatwością odnajdzie się wszystkie stoiska tegorocznych wystawców. RemaDays Online jest cennym źródłem wiedzy o firmach z branży, który znacząco ułatwia kompletowanie ofert i poszukiwanie nowych partnerów biznesowych.

Targi RemaDays 2017 objęte były patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: GJC Inter Media

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone