logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays 2024: automatyzacja w roli głównej na stoisku Duplo

  PR 19.02.2024, przeczytano 501 razy
ilustracja

Automatyzacja stała się motywem przewodnim prezentacji Duplo podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Okazało się bowiem, że klienci poszukują obecnie tego typu rozwiązań. Z kolei firma Duplo ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania. Od lat dostarcza bowiem maszyny automatyzujące działy introligatorskie drukarń. Jej sprzęt wspiera również produkcję w firmach reklamowych, a także z innych branż, które wytwarzają wydruki na swoje potrzeby. Wszystko to zadecydowało o dużym sukcesie firmy podczas wspomnianego wydarzenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-2024%3A-automatyzacja-w-roli-glownej-na-stoisku-duplo,403157,artykul.html

Odbywało się ono w dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Firma sprzedała tu system broszurujący 700 do jednej z poznańskich drukarni, również multifiniszer Docucutter DC-618 znalazł tu swoich nabywców. Rozpoczęła też wiele rozmów handlowych. Goście doceniali przede wszystkim wysoki stopień automatyzacji produkcji, jaką oferowały urządzenia Duplo. Również ich wydajność i wysoką jakość oraz przyśpieszenia realizacji zleceń. To obecnie, jak się okazuje, jedna z najważniejszych wartości, oferowanych urządzeń do produkcji poligraficznej.

ilustracjastrzałka

Nowy system broszurujący 700 – sprzedany!

Jedną z maszyn, jakie zaprezentowała firma Duplo po raz pierwszy na rynku polskim był system broszurujący 700. Znalazł on od razu swojego nabywcę na targach RemaDays Warsaw i już wkrótce rozpocznie pracę w poznańskiej firmie Poligrafia Fabisiak. To kolejne już urządzenie Duplo w parku maszynowym tego prężnie działającego przedsiębiorstwa.

Duplo 700 to szybki system broszurujący, zapewniający szerszy zakres zastosowań – od katalogów, poprzez kalendarze do licznych, innych produktów. Wykańcza do 5200 broszur na godzinę, ale co najważniejsze można na nim produkować grube katalogi (do 240 stron) z płaskim grzbietem. To sprawia, że pakowanie staje się bardziej wydajne, a to przynosi oszczędności. „Gruby i jednocześnie płaski katalog, kalendarz czy mała książka – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz – robiły na naszych gościach naprawdę duże wrażenie, bo dzięki temu tego rodzaju produkty mogą wyróżnić się spośród innych. Co za tym idzie – mogą w większym stopniu zainteresować klientów końcowych”.

Kolejna nowość - falcerka online do urządzenia Docucutter DC-618

Firma zaprezentowała w Nadarzynie po raz pierwszy w Polsce jeszcze jedno urządzenie. Była nim falcerka online do urządzeń Docucutter DC-618 i DC-648. Również to urządzenie zainteresowało gości targowych firmy ze względu na wielofunkcyjność, jaką oferuje. Przeznaczona do obsługi wydruków cyfrowych, krótkich serii i zmieniających się nakładów, oferuje funkcjonalność wielu urządzeń w jednym. Oferuje bowiem opcje perforacji i bigowania wzdłużnego. Zapewnia wydajną produkcję wizytówek, zaproszeń, winiet, ulotek, zawieszek, pocztówek, folderów, kuponów i innych akcydensów oraz możliwość realizacji tych produktów w znacznie krótszym czasie. „Falcerka ta połączona ze wspomnianymi multifinisherami Duplo – podkreśla Gabriela Swat-Osiekowicz - znacząco poszerza możliwości wykańczania, skracając czas potrzebny na wykonanie usługi, a także eliminując potrzebę posiadania dodatkowych urządzeń, co może stanowić oszczędności dla użytkowników. Goście obserwujący nasze pokazy bardzo doceniali te wartości”.

Docucutter DC-618 – znany i sprawdzony model

Również Docucutter DC-618, jaki zaprezentowała firma Duplo podczas targów RemaDays Warsaw, znalazł swoich nabywców po targach. To znane i sprawdzone już przez klientów rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem podczas wydarzenia.

Automatyzacja! – znane i cenione modele Duplo

Firma zaprezentowała jeszcze kilka maszyn o dużym stopniu automatyzacji. Wśród nich był stół tnący w formacie B2 Duplo PFi - do produkcji personalizowanych opakowań, etykiet, różnego rodzaju kart, naklejek, puzzli, materiałów POS o nietypowych kształtach. Firma pokazała także bigówko-falcerkę Touchline CF-375, przeznaczoną do produkcji folderów, składanych ulotek, pocztówek, zaproszeń, okładek, teczek, plecków do kalendarzy i innych podobnych produktów.

Na stoisku goście mogli zobaczyć także automatyczną bigówkę - model DC-446, przeznaczony do obsługi wydruków cyfrowych i zmiennych nakładów - a także falcerkę DF-1300 L, przeznaczoną do papierów offsetowych i kredowych.

Warto dodać, że urządzenia Duplo były prezentowane także na stoiskach jej firm partnerskich (Amagraf i Canon), gdzie można było obserwować pełne procesy automatyzacji produkcji - od impozycji, poprzez druk aż po finishing.

Inspirujące spotkania

Warto podkreślić, że nie mniejszym zainteresowaniem naszych gości niż same maszyny cieszyły się aplikacje, jakie prezentowaliśmy – mówi Gabriela Swat-Osiekowicz. – Okazało się, że były dla nas one początkiem wielu inspirujących spotkań i rozmów, które rozpoczęły obiecujące rozmowy handlowe. Dziękujemy wszystkim za wizytę na stoisku Duplo i przekazane nam ciekawe spostrzeżenia na temat potrzeb rynku i ich własnych. Są one dla nas najcenniejsze podczas tego rodzaju wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że możliwości naszej oferty stały się dla wielu gości inspiracją do zmian – a my pozostajemy do Państwa dyspozycji”.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764