logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays Warsaw 2017: Ostatni moment na zgłoszenia konkursowe

   12.01.2017, przeczytano 762 razy
ilustracjastrzałka

W piątek 13 stycznia mija termin zgłoszeń do konkursów Korony Reklamy 2017 oraz Gifts of the Year 2017, towarzyszących tegorocznym targom RemaDays Warsaw 2017. Do 20 stycznia można jeszcze wysyłać zgłoszenia do konkursów Catalogue of the Year oraz The Prize for Innovation.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-warsaw-2017%3A-ostatni-moment-na-zgloszenia-konkursowe,31061,artykul.html

KORONY REKLAMY

Konkurs to świetna okazja na wyróżnienie i promocję najlepszych firm w poszczególnych sektorach branży reklamowej - zgłoś się i dołącz do ich grona!
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 13 stycznia 2017 r.

GIFTS OF THE YEAR

Zapraszamy na kolejną odsłonę konkursu "Gifts of the Year", którego celem jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2017.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 13 stycznia 2017 r.

CATALOGUE OF THE YEAR

Wyróżnij swój Katalog, pokaż go jeszcze większej grupie zwiedzających, weź udział w konkursie i zdobądź tytuł Catalogue of the Year.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 20 stycznia 2017 r.    

THE PRIZE FOR INNOVATION

Zapraszamy wszystkich wystawców do zgłoszenia urządzenia, maszyny, innowacyjnego rozwiązania do wykorzystania w branży reklamowej i poligraficznej.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 20 stycznia 2017 r.

Źródło: GJC Inter Media

www.remadays.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Jak to? To jeszcze nie są przyznane nagrody ? Trzeba zgłaszać ?

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764