logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays Warsaw 2017: Ostatni moment na zgłoszenia konkursowe

   12.01.2017, przeczytano 924 razy
ilustracjastrzałka

W piątek 13 stycznia mija termin zgłoszeń do konkursów Korony Reklamy 2017 oraz Gifts of the Year 2017, towarzyszących tegorocznym targom RemaDays Warsaw 2017. Do 20 stycznia można jeszcze wysyłać zgłoszenia do konkursów Catalogue of the Year oraz The Prize for Innovation.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-warsaw-2017%3A-ostatni-moment-na-zgloszenia-konkursowe,31061,artykul.html

KORONY REKLAMY

Konkurs to świetna okazja na wyróżnienie i promocję najlepszych firm w poszczególnych sektorach branży reklamowej - zgłoś się i dołącz do ich grona!
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 13 stycznia 2017 r.

GIFTS OF THE YEAR

Zapraszamy na kolejną odsłonę konkursu "Gifts of the Year", którego celem jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2017.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 13 stycznia 2017 r.

CATALOGUE OF THE YEAR

Wyróżnij swój Katalog, pokaż go jeszcze większej grupie zwiedzających, weź udział w konkursie i zdobądź tytuł Catalogue of the Year.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 20 stycznia 2017 r.    

THE PRIZE FOR INNOVATION

Zapraszamy wszystkich wystawców do zgłoszenia urządzenia, maszyny, innowacyjnego rozwiązania do wykorzystania w branży reklamowej i poligraficznej.
Termin zgłoszeń: 17 listopada 2016 - 20 stycznia 2017 r.

Źródło: GJC Inter Media

www.remadays.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Jak to? To jeszcze nie są przyznane nagrody ? Trzeba zgłaszać ?

Najnowsze w tym dziale

Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
Polish Graphic Design Awards 2019: zgłoszenia do 1 maja
1 maja upływa ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i szansa na wzięcie udziału w konkursie Polish Graphic Design Awards. Przegląd najlepszych i najważniejszych projektów graficznych ze wszystkich dziedzin komunikacji wizualnej w Polsce z 2020 roku.
Samarité zaprasza artystów do konkursu
Od teraz każdy może mieć wpływ na postrzeganie tajemniczego świata Samarité. Marka zaprasza wszystkie kreatywne osoby do stworzenia pracy artystycznej, która zostanie wykorzystana w jej komunikacji. Dla zwycięzców przewidziano nagrody główne w wysokości 1000$.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764