logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays Warsaw 2018: Podsumowanie

   16.02.2018, przeczytano 1589 razy
ilustracjastrzałka

Za nami 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Po raz kolejny potwierdziło się, że jest to ważna data w kalendarzu targowym dla branży reklamy i poligrafii. W tegorocznym wydarzeniu wzięła udział rekordowa liczba ponad 800 wystawców i ponad 20 000 profesjonalnych zwiedzających z 54 krajów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays-warsaw-2018%3A-podsumowanie,35485,artykul.html

Już po raz 14. stolica Polski gościła uczestników RemaDays Warsaw i w zgodnej opinii była to impreza bardzo udana. Ukazują to liczby potwierdzające rozwój targów. Na powierzchni 35 000 m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 800 dostawców z 26 krajów. Przedstawili oni tysiące nowości produktowych oraz najnowszych rozwiązań technologicznych. Tegoroczna edycja targów po raz kolejny ukazała międzynarodowy charakter imprezy. Pokazuje to liczba zagranicznych zwiedzających, których stawiło się na targach blisko 3 000 osób. Najwyższą jakość targów RemaDays Warsaw 2018 w opinii wystawców potwierdziła obecność solidnych, profesjonalnych i faktycznie zainteresowanych zwiedzających z Polski i zagranicy.

Przybywający do Warszawy goście mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów, które co 15 minut przywoziły zwiedzających z Lotniska Chopina oraz Dworca Centralnego. O zapewnieniu wysokiego komfortu podczas RemaDays świadczyły dwie profesjonalnie przygotowane strefy Relax Zone, gdzie każdy z gości mógł napić się dobrej kawy i skorzystać z bezpłatnego Internetu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również punkty restauracyjne, kawiarnie i strefa chilloutu. Łączna powierzchnia wspomnianych miejsc wynosiła ponad 2 000 m2.

W ramach prelekcji RemaCongress goście targowi mogli podnieść swoje kompetencje, wiedzę i umiejętności. Swoją obecnością kongres uświetnili: wielokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski, gen. Mieczysław Bieniek oraz aktor filmowy i teatralny Wojciech Malajkat. Zainteresowaniem cieszyły się również prelekcje bezpłatne. Swoje warsztaty prowadzili specjaliści z branży reklamowej i poligraficznej. Marketing, sprzedaż, grafika, e-commerce to tylko przykładowe zagadnienia z kilkunastu wykładów przeprowadzonych w ramach cyklu prelekcji.

ilustracjastrzałka

Swoje wielkie dni na RemaDays mieli także laureaci konkursów od lat organizowanych podczas targów. Już na starcie poznaliśmy zwycięzców rywalizacji Korony Reklamy. Nagrodzono najlepsze firmy w poszczególnych sektorach branżowych – Producent upominków reklamowych, Importer upominków reklamowych, Out&InDoor oraz Technology. W tym roku najlepszymi w swojej kategorii okazały się firmy:

Producent upominków reklamowych:

 • I miejsce: A.S.S.-3 BIURO EXPORTU IMPORTU I MARKETINGU EWA SKOCZEŃ
 • II miejsce: MAXIM CERAMICS SP. Z O.O. SP. K.
 • III miejsce: JAGUAR TOMASZ CHWIŁOWICZ
 • Wyróżnienia:
  – BADGE4U WOJCIECH PAWŁOWSKI
  – CITRON GROUP
  – WILK ELEKTRONIK S.A.


Importer upominków reklamowych:

 • I miejsce: ASGARD SP Z O.O.
 • II miejsce: AXPOL TRADING SP. Z O.O. SP. K.
 • III miejsce: EASY GIFTS SP. Z O.O.
 • Wyróżnienia:
  – MACMA POLSKA SP. Z O.O.
  – S2DISTRIBUTION
  – ŻEJMO&SIATECKI S.C.


Out&InDoor:

 • I miejsce: ADSYSTEM SP. Z O.O.
 • II miejsce: ULTIMA DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O.
 • III miejsce: KENTO
 • Wyróżnienia:
  – NOEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
  – TENT-BALONY LECH PODBIEŁŁO
  – JOKER HURTOWNIA TKANIN


Technology:

 • I miejsce: DRUKARNIA CHROMA
 • II miejsce: GRAWERTON ARGO S.A.
 • III miejsce: CANON POLSKA SP. Z O.O.
 • Wyróżnienia:
  – AGAWA.PL SP. Z O.O.
  – 3D SYSTEM KRZYSZTOF JĘDRZEJEWSKI
  – WYTWÓRNIA FILMÓW 360°


ilustracjastrzałka

Tego samego dnia wręczone zostały również nagrody The Prize for Innovations. Jury przyznało złote, srebrne i brązowe medale za najbardziej innowacyjne rozwiązania, maszyny i urządzenia 2018 roku.

W drugim dniu branżowego święta swoje szczęśliwe chwile przeżywał Paweł Rogowski, którego wylosowana wizytówka dała wygraną w Loterii dla zwiedzających. Tym razem triumfator opuścił stolicę z nagrodą 6 000 zł do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon.

Na zakończenie RemaDays Warsaw 2018 rozstrzygnięto ostatnie konkursy targowe. Podczas Śniadania Biznesowego wyróżniono najlepsze katalogi, gadżety oraz standy roku. Przez dwa dni zwiedzający jednych z największych targów reklamy i poligrafii mogli dokonać wyboru najbardziej wyróżniających się katalogów oraz najciekawszych produktów reklamowych. Podczas ogłoszenia wyników konkursów Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year obecni byli partnerzy programu Solidni w Biznesie. Po najcenniejsze medale złotego koloru sięgnęły firmy: A.S.S.-3, Badge4U i Promostars. Natomiast najlepszymi produktami okazały się: w kategorii Top FUN oraz Top IDEA – Opaski niezgubki dla dzieci firmy Siband.PL, w kategorii Top DESIGN – Hub ze złączami na USB 3.0 firmy Wilk Elektronik S.A. Najlepsze standy i displaye według zwiedzających targów zaprezentowały firmy: Dago Display, TPP oraz Usables GMBH.

Pełna lista laureatów dostępna jest również na stronie internetowej www.remadays.com w zakładce Konkursy.

14. edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays to już historia. Kolejne udane targi pokazały, że szeroko pojęta branża reklamy i poligrafii nieustannie się rozwija. Liczne grono profesjonalnych zwiedzających, nawiązane kontakty biznesowe, liczba podpisanych umów i doskonała atmosfera potwierdzają ten fakt.

Dziękujemy za to, że po raz kolejny obdarzyli nas Państwo zaufaniem. Życzymy wielu sukcesów i już teraz zapraszamy do Warszawy za rok.

Targi RemaDays Warsaw 2018 objęte były patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: GJC Inter Media

www.remadays.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

"triumfator opuścił stolicę z nagrodą 6 000 zł do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon."

Przypomina mi się akcja Plusa, który niegdyś dawał do wykorzystania 500 GB transferu danych, na 30 dni.

avatar użytkownika
,

Nietrafione porównanie. Na upartego można nabrać towaru i sprzedać na portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Z transferem nie zrobisz nic - nie schowasz go w piwnicy.  

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764