logo
WIADOMOŚCI

Remadays: Premiera maszyny Duplo do lakierowania UV 3D

redakcja  PR 11.01.2018, przeczytano 902 razy
ilustracja

Po raz kolejny firma Duplo Polska będzie prezentować swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays:-premiera-maszyny-duplo-do-lakierowania-uv-3d,35083,artykul.html

Na 60-metrowym stoisku (numer T25 w hali F) Duplo Polska zaprezentuje szereg rozwiązań, które nie tylko usprawniają procesy introligatorskie, ale także pozwalają dzięki temu wyprzedzić konkurencję. Również takie, które umożliwiają w prosty, a przy tym efektowny sposób tworzyć aplikacje wyróżniające produkt poligraficzny. Do takich należy system Duplo DuSense DDC-810 – nowe rozwiązanie w ofercie tego japońskiego producenta - do lakierowania UV 3D, które już cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowiska poligraficznego w naszym kraju, a za granicą – jak podaje producent – bardzo pozytywnie oceniane jest przez coraz liczniejsze grono jego użytkowników. Poza tym Duplo Polska prezentować będzie „na żywo” wiele innych maszyn do wykańczania (m.in. bigowania i falcowania), a także wielozadaniowe urządzenia z serii Docucutter.

Duplo DuSense DDC–810 i lakierowanie wybiórcze UV 3D staje się proste

Prostota działania urządzenia Duplo DuSense DDC-810 wraz ze spektakularnymi efektami, jakie ono oferuje w zakresie lakierowania UV w trybie 3D, a także wysoka precyzja i wydajność  - to największe zalety tego urządzenia. Jest to najnowsze rozwiązanie Duplo cieszące się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zakładów poligraficznych, ale również agencji reklamowych – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Również w Polsce (śladem wielu użytkowników w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Francji, Izraelu i Niemczech, jakie ma już to urządzenie) wzbudza ono ogromne zainteresowanie. Stąd premierowa prezentacja jego możliwości na targach RemaDays  Warsaw 2018, która będzie doskonałą okazją, by przyjrzeć się mu bliżej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – jesteśmy do dyspozycji Państwa przez wszystkie dni targowe. Nasi goście będą mogli zobaczyć produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku, które będziemy „wytwarzać” na naszym stoisku przy użyciu m.in. systemu DuSense DDC – 810”.

ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka

Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, jak również daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych, odpowiadających rozmiarowi 6-punktowego fontu.

Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały.

Widzimy, że klienci poszukują tego typu rozwiązań – kontynuuje Gabriela Swat. – Obecnie produkt musi wyróżniać się na rynku – tego oczekują zleceniodawcy z branż poligraficznej i reklamowej. Oferowane przez nas urządzenie jest odpowiedzią na te oczekiwania i pozwala wdrożyć je w prosty, a jednocześnie profesjonalny sposób.”

Wiele zadań w jednym urządzeniu

Dla wszystkich, którzy z racji wielkości swoich firm – braku miejsca, poszukiwania urządzeń kompaktowych – potrzebują urządzeń wielozadaniowych, firma Duplo Polska również ma ciekawą propozycję, którą zademonstruje podczas targów RemaDays Warsaw. W pracy „na żywo” prezentować będzie swoje sztandarowe produkty  - urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro. Pierwsze z nich to kompaktowa, wielozadaniowa maszyna, umożliwiająca realizację trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji - w jednym przebiegu. Z kolei model Docucutter 646iPro jest dedykowany krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom, stanowiąc odpowiedź na rosnące potrzeby rynku druku cyfrowego.

Oba rozwiązania już od długiego czasu cieszą się dużą popularnością na całym świecie, także w Polsce – podkreśla Gabriela Swat. - Jedna z ich głównych zalet – kompaktowość – doceniana jest przez wielu drukarzy, którzy nie mogą sobie pozwolić na kilka urządzeń, które spełniałyby te same funkcje, co nasze Docuccuttery. Jednocześnie mogą one znacząco wpływać na redukcję czasu przy produkcji zleceń - dzięki jednemu urządzeniu, które wykonuje wiele zdań użytkownik osiąga znaczące przyspieszenia w tym zakresie”.

Na finiszu – z Duplo prościej

W pracy „na żywo” goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu m.in. bigówko-falcerkę Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący (bez pękania toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarkę: Rigo Lamibind 2000 EVA - z opcją do oprawy twardej; bigówkę DC-446 oraz falcerkę DF-1200, przeznaczoną do obsługi wydruków cyfrowych.  Będzie można również zobaczyć i przetestować jeden z najnowszych w ofercie Duplo systemów broszurujących.

Jesteśmy przekonani, że nasza tegoroczna, bogata prezentacja może stać się inspiracją dla wielu firm. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Targi RemaDays Warsaw 2018 będą okazją do rozmowy na temat urządzeń oraz aplikacji, jakie można wykonywać z ich udziałem, a także perspektywy biznesowej, jaką mogą one otworzyć przed użytkownikami” – podsumowuje Gabriela Swat.

Źródło: Duplo Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Meet Kodak Polska po raz dwunasty
Po raz dwunasty już firma Kodak Polska zaprosiła przedstawicieli drukarń i firm poligraficznych, wydawnictw, agencji reklamowych, a także partnerów biznesowych oraz mediów na doroczne spotkanie z cyklu Meet Kodak Polska. Obywało się ono 12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi i było okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat rozwoju firmy, jej produktów, a ...
Być albo nie być na rynku poligrafii: 5. edycja Akademii Liderów Biznesu
„Być albo nie być na rynku poligrafii, czyli czego oczekuje od nas klient” – tak brzmi motyw przewodni piątej edycji Akademii Liderów Biznesu organizowanej przez firmę Konica Minolta. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 23–24 maja w Hotelu Tiffi w Iławie. Podczas spotkania znani eksperci z branży i przedstawiciele świata biznesu będą inspirowali największe polskie drukarnie do...
Chroma.pl coraz bliżej przepięcia  na nowy serwis
Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.
Chroma znalazła pracownika: Finał kampanii
Zakończyła się ponad dwumiesięczna kampania marketingowa „Najpozytywniejsza praca świata” drukarni Chroma. Pierwszym etapem była rekrutacja na stanowisko menedżera gwarancji jakości. Zwycięzcą, wyłonionym spośród 1500 kandydatów został Michał Bajda. Swoim video „Jedenaście przytaknięć Michała” i jego aktywną promocją zapewnił sobie kontrakt z drukarnią o wartości 60 tys. zł. W ostatn...
„Lepsze pomysły” („Brighter Ideas”) – pod takim hasłem firma Sun Chemical pojawi się na tegorocznych targach Fespa, jakie odbywać się będą w Berlinie w dniach 15-18 maja. Na stoisku D20 w pawilonie 2.2 zaprezentuje ona portfolio swoich farb i atramentów (oraz technologii z nimi związanych), znajdujących zastosowanie przy różnych aplikacjach graficznych, tekstylnych i przemysłowych. Aby le...
 
piątek 20.04.2018, 57 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone