logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remarketing video w ofercie Instream Media

  PR 10.12.2012, przeczytano 1057 razy

Sieć reklamy video Instream Media sfinalizowała przejęcie spółki Advisable, stając się w wyniku tej transakcji właścicielem zaawansowanej technologicznie platformy Personalizowanego Remarketingu Produktowego. Krok ten pozwoli na  ekspansywny rozwój reklamy spersonalizowanej w kanale video, co umożliwi reklamodawcom wzmocnienie kompetencji sprzedażowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remarketing-video-w-ofercie-instream-media,17454,artykul.html

Do tej pory Instream Media oferowała reklamę in-video na międzynarodowych witrynach. Decyzja zakupu platformy Personalizowanego Remarketingu Produktowego Advisable, pozwoli na dynamiczną rozbudowę oferty produktowej. Instream Media, jako pierwsza na polskim rynku, zaproponuje usługę remarketingu video. W przyszłości planowane są wdrożenia kolejnych produktów łączących zasięg video z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Do zarządu spółki dołączył Bartosz Bogacki, wcześniej założyciel i CTO Advisable.

Dostrzegamy ogromny potencjał w obszarze reklamy remarketingowej. Mimo wyrazistego rozwoju tego segmentu i obecności kilku istotnych graczy, cały czas jest to nienasycony fragment rynku z ogromnym  potencjałem innowacyjności - mówi Bartosz Bogacki CTO Instream Media. Jesteśmy przekonani, że połączenie kompetencji sprzedażowych, ze świetnym rozwiązaniem jakim jest PRP, pozwoli nam wyznaczać standardy rozwoju produktów w tym obszarze w najbliższych latach – dodaje Bogacki.

Instream Media kieruje swoją ofertę remarketingu video przede wszystkim do reklamodawców sprzedających swoje produkty online. Do głównych klientów firmy można zaliczyć dużych graczy z rynku produktów finansowych, ubezpieczeniowych,  motoryzacyjnych, czy branży odzieżowej. Jednocześnie w ofercie znajdują się także usługi dopasowane do mniejszych graczy e-commerce, które pozwalają konwertować użytkowników, aby ci chętniej wracali do sklepu, co w konsekwencji pozwoli zoptymalizować sprzedaż.

Kilkuletnia współpraca z czołowymi agencjami i domami mediowymi pozwala nam zaoferować zaawansowane produkty remarketingu video reklamodawcom z sektora e-commerce. Nasze rozwiązania stanowią świetne uzupełnienie zasięgowych kampanii brandingowych. Możemy efektywnie odzyskiwać ruch ze strony reklamodawcy, zamieniając użytkowników w klientów danej marki! – mówi Tomasz Teodorczyk, CEO Instream Media. Format video w remarketingu  jest zupełnie nową jakością na rynku polskim. Pozwala połączyć silne oddziaływanie brandingowe reklamy video z wyrazistym „call to action”, dzięki czemu można znacząco zwiększyć konwersję i ROI z kampanii – dodaje.

Stabilny rozwój i szeroki networking dla rozwoju projektu zapewnia spółce niemiecki inwestor BMP Media Investors, Bardzo się cieszymy z perspektywy poszerzenia oferty produktowej Instream Media – zaznacza Jens Spyrka, członek zarządu BMP Media Investors. Jestem przekonany, że innowacyjne rozwiązanie jakim jest remarketing video, idealnie wpisuje się w obecne potrzeby reklamodawców, którzy coraz bardziej są nastawieni na łączenie kampanii brandingowych z wymiernym performance.

Źródło: Instream Media

Dodatkowe informacje:

Instream Media to sieć reklamy in-video, oferująca możliwość emisji kampanii reklamowych na najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych witrynach świata, takich jak: nytimes.com, washingtonpost.com, czy bloomberg.com. Pozwala to na szerokie dotarcie do bardzo ekskluzywnej grupy użytkowników, prezentujących wysoki potencjał nabywczy. Nowe rozwiązania pozwalają jeszcze precyzyjniej identyfikować grupy celowe i uzupełniać kampanie zasięgowe precyzyjnym remarketingiem video.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marek Czyż powraca do TVP Info z programem „Bez Retuszu”
W niedzielę, 03.03.2024 o godzinie 20:40, widzowie będą mieli okazję ponownie aktywnie uczestniczyć w programie „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie. Będzie on transmitowany „na żywo”, zapewniając niepowtarzalną okazję do rozmowy poprzez wysyłanie SMS-ów, czy publikacje komentarzy w kanałach social media widzów z hasztagiem #BezRetuszu. Oprócz zaproszonych gości,...
Dziennikarze dla Planety
Dziennikarze i dziennikarki oraz twórcy internetowi odpowiedzialnie informujący na temat zmiany klimatu, konsekwentnie pogłębiający swoją wiedzę o klimacie zasługują na wsparcie i docenienie. Dlatego powstała strona www.dziennikarzedlaplanety.pl, prezentująca sylwetki, motywacje i pracę takich osób. Strona to niezależna od redakcji inicjatywa Fundacji Climate Strategies...
Magazyn „Spotkania z Zabytkami” - odświeżona forma i wzrost sprzedaży
„Spotkania z Zabytkami” to jedno z najstarszych czasopism popularnonaukowych w Polsce. Ukazuje się od 1977 roku. W czerwcu 2023 roku wydawanie magazynu przejął Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków. Pismo przeszło gruntowną modyfikację, poszerzając zakres tematyki o dziedziny takie jak: wzornictwo, sztuka, architektura. Magazyn stał się pismem o profilu...
Rynek reklamy w mediach – styczeń 2024
W internecie i radiu najaktywniejsze reklamowo były marki z branży „Trade”, natomiast w telewizji – „Pharmaceuticals – wynika z danych gemiusAdReal za styczeń 2024.
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszeństwo zakupu - do 10 marca - mają oficjalni sponsorzy. Pierwszy etap sprzedaży czasu reklamowego dla pozostałych klientów rozpocznie się 11...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764