logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reprezentacja VMLY&R w jury Papaya Young Creators

  PR 25.03.2022, przeczytano 672 razy
ilustracja

Natalia Borawska, associate creative director, Joanna Paździórko, associate creative director i Piotr Osiński, regional creative director zasiedli za jurorskim stołem 9 edycji Papaya Young Creators. Odświeżona formuła konkursu skierowana jest dla młodych kreatywnych osób, chcących wkroczyć w świat profesjonalnej twórczości audiowizualnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reprezentacja-vmlyandr-w-jury-papaya-young-creators,395254,artykul.html

Inicjatywa pod nową nazwą Papaya Young Creators to coś więcej niż konkurs dla młodych reżyserów i reżyserek. To zwrócenie uwagi na potrzebę pracy zespołowej, inkluzywnego podejścia do tego, co każdy z twórców wnosi do projektu, ale też pokazanie, że kreatywność i tworzenie contentu wymaga nie tylko umiejętnej reżyserii - na film składa się talent wszystkich osób, które uczestniczą w procesie.

Papaya Young Creators ma na celu wyłonienie talentów nie tylko reżyserskich, ale także operatorskich, montażowych, scenograficznych, kostiumograficznych, czy produkcyjnych.

Jury składa się z ponad 120 osób i co roku zbiera rozmaitych przedstawicieli branży reklamowej, filmowej i muzycznej z całego świata. Wśród nich znajdują się dyrektorzy kreatywni, copywriterzy, operatorzy, reżyserzy, krytycy i edukatorzy filmowi.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Miasto ING w Roblox otrzymało brązową statuetkę, w kategorii In - Gaming, w międzynarodowym konkursie MIXX Awards Europe 2023.
18 maja w Zamku Ujazdowskim odbyła się finałowa Gala 2. edycji rankingu Best Brands Poland, podczas której poznaliśmy najsilniejsze marki na polskim rynku, wybrane głosem 7,5 tys. konsumentów.  Wśród laureatów, którzy otrzymali „Oskary Marketingu” w 6. kategoriach badania, znaleźli się: InPost, Winiary, Castorama, Samsung, Lidl (Bio...
Agencja KERRIS została nominowana jako Digital Agency of The Year w konkursie Global Agency Awards.
Przed nami 15. Jubileuszowa edycja konkursu POS Stars na najlepszy display reklamowy
Konkurs na najlepszy display reklamowy – POS STARS organizowany jest przez OOH magazine i odbywa się cyklicznie od 2008 roku. Prezentacja zgłoszonych prac odbywa się w trakcie trwania wrześniowych targów Festiwal Marketingu. Profesjonalne Jury, wybiera najlepsze POS-y w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e...
Konkurs Samsung „Zrób to po swojemu”
Wystartował nowy konkurs marki Samsung dla studentów, architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz „Zrób to po swojemu”. Wystarczy stworzyć wizualizację wnętrza z wykorzystaniem możliwości aranżacyjnych, jakie daje telewizor Samsung The Frame, opublikować je w mediach społecznościowych i wypełnić formularz konkursowy, by wygrać profesjonalną sesję...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764