logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Restauracje Subway z nowym logotypem

  PR 10.08.2016, przeczytano 455 razy
ilustracja

SUBWAY, sieć restauracji z sandwiczami, zaprezentował swoje odświeżone logo oraz nowy symbol marki. Nowy logotyp po raz pierwszy został pokazany amerykańskim widzom w USA 5 sierpnia w piątkowym telewizyjnym bloku reklamowym. Od 2017 roku będzie go można zobaczyć na materiałach sieci na całym świecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/restauracje-subway-z-nowym-logotypem,29561,artykul.html

Stworzenie nowego logo i symbolu to kolejny etap w rozwoju marki. Poprzedzony został on udoskonaleniem menu oraz założeniem SUBWAY Digital – zespołu zajmującego się badaniem rozwoju technologii oraz tworzeniem strategii digitalowej brandu. Uznanie SUBWAYA za smaczny, pożywny oraz korzystny wybór przez dzisiejszych wymagających konsumentów oraz możliwość dotarcia do odbiorców za pomocą wszystkich kanałów komunikacyjnych były niezbędne, aby zrobić kolejny krok w rozwoju marki. „Jesteśmy w trakcie dynamicznej zmiany, której celem jest zaspokojenie potrzeb naszych gości, których gusta wciąż sie zmieniają” – mówi Suzanne Greco, prezes i CEO firmy SUBWAY.


dotychczasowy logotyp

Marka SUBWAY jest rozpoznawalna na całym świecie. Nowa identyfikacja wizualna powoduje, że łatwiej nam patrzeć na nią świeżym okiem, łatwiej jest także myśleć o niej w sposób innowacyjny. Nowy logotyp jest przejrzysty, autentyczny, a jednocześnie nawiązuje do historii marki.

Za pomocą odważnego, świeżego, nowoczesnego designu nowy projekt uchwyca kwintesencję marki. Pierwotne kolory zostały dostosowane do współczesnych realiów i potrzeb tak, by logo dostosowane było do wymagań wszystkich platform komunikacyjnych.

Symbol to nowy atut brandu - strzałki zostały uproszczone i przekształcone w wyraźny znak rozpoznawczy. W jasny sposób oddaje on ideę marki: strzałki symbolizują możliwość wyboru, którą SUBWAY w swoich restauracjach na całym świecie zapewnia każdego dnia swoim gościom.

Dwa nowe filmy promocyjne, w których po raz pierwszy widoczne jest nowe logo to  „Clean Slate” oraz „Everyone. Produkcje zostały wyemitowane w amerykańskiej telewizji 5 sierpnia podczas najlepszego czasu antenowego. Reklamy zamieszczono także w mediach społecznościowych. Filmy promują i zwracają uwagę na postawę życiową określaną za pomocą hashtagu #SearchforBetter (#SzukajLepszego), podkreślają też rolę SUBWAYA w poszukiwaniach lepszej jakości. 

Nowe logo i symbol oraz inne, dodatkowe elementy wizualne, pojawią się we wszystkich restauracjach SUBWAY, w przekazach medialnych oraz mediach społecznościowych na całym świecie na początku 2017 roku.

Źródło: SUBWAY

www.subway.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarki OKI Data w ofercie Mimaki Engineering
6 stycznia 2020 roku firma Mimaki Engineering Co., Ltd. oraz OKI Data Corporation, firma należąca do OKI Group działająca w branży druku, zawarły umowę na wyłączność dotyczącą międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji wielkoformatowych drukarek atramentowych OKI Data. Na mocy tej umowy, obie firmy rozszerzą swoją współpracę handlową w Japonii, co zapowiedziano w marcu...
Timecode Film Production o bitcoinach, dla marki Cloudbest
Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował film dla CloudBest – polskiej firmy nadzorującej międzynarodowe projekty wykorzystujące rozwiązania oparte na technologii blockchain.
Nowe pokolenia zmieniają zachowania konsumenckie
Aż 9% dóbr konsumpcyjnych na świecie kupowanych jest w nowych kanałach sprzedażowych, takich jak serwisy społecznościowe, konsole do gier, czy nieobsługiwane bezpośrednio przez sprzedawców komunikatory i asystenci głosowi. Klienci zmieniają zwyczaje zakupowe, a nowe trendy nasilane są przez młode pokolenie, które jest nową i dużą siłą nabywczą. Z jakimi zmianami rynkowymi...
Agencja Primoloko dla Avigon.pl
Do grona klientów agencji public relations PRimoloko dołączyła firma AVIGON.PL To pierwsza polska platforma do videoterapii on-line. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie.
Rebranding Opus B
Zespół Opus B rozpoczął nowy rok od intensywnych zmian. Nowe pozycjonowanie, nowe logo, nowy system identyfikacji ale przede wszystkim nowy sposób myślenia o markach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764