logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoch Pro Z75 w amerykańskiej drukarni Heeter

  PR 08.11.2022, przeczytano 9569 razy
ilustracja

Amerykańska drukarnia Heeter zainstalowała Ricoh Pro Z75 na testowej linii produkcyjnej. Ze względu na możliwość uzyskania wysokiej jakości druku przy znacznie mniejszym zaangażowaniu operatora, na atramentowym systemie Ricoh będą drukowane prace realizowane dotąd w technologii offsetowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ricoch-pro-z75-w-amerykanskiej-drukarni-heeter,397889,artykul.html

- Na przestrzeni lat przekonałem się, że inkjet, przy mniejszym nakładzie pracy i czasu, oferuje wyższą jakość niż offset. Możliwości oferowane przez Ricoh Pro Z75 to kolejny krok w tej ewolucji – powiedział Kirk Schlecker, President w Heeter.

W siedzibie Heeter zorganizowano pokazy działania Ricoh Pro Z75, na które zaproszono przedstawicieli komercyjnych drukarni z Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Danii.

- Jesteśmy pod coraz większą presją, aby w coraz krótszym czasie produkować jeszcze szerszą gamę aplikacji. Do tego dochodzą wzrost kosztów i problemy z łańcuchem dostaw oraz brak wykwalifikowanych specjalistów. Ricoh Pro Z75 łączy jakość druku, wszechstronność z możliwością szybkiej realizacji zleceń i efektywnością kosztową – powiedział Rafael Mari, Współzałożyciel Realisaprint.com.

Ricoh Pro Z75  to system atramentowy na papier cięty w formacie B2. Korzysta z najnowszej wersji głowic drukujących oraz atramentów. To zapewni wysoką jakość druku i efektywność produkcji nawet przy niskich nakładach.

- Nie ma lepszego czasu niż teraz na wprowadzanie innowacji w obszarze druku inkjetowego – stwierdził Eef de Ridder, Vice President, Graphic Communications w Ricoh Europe. - Obserwujemy obecnie duże przyśpieszenie transformacji z offsetu na druk cyfrowy. Ricoh Pro Z75 świetnie łączy wysoki poziom produktywności i jakości wydruku. Technologia cyfrowa pozwoli na efektywne wykorzystanie danych i personalizację, co w przypadku offsetu nie jest osiągalne – dodał.

Ricoh Pro Z75 w rejonie EMEA powinno być dostępne w sprzedaży w połowie 2023 roku.

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764