logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoh na Remadays

  PR 17.01.2023, przeczytano 249 razy

Podczas tegorocznej edycji targów RemaDays na stoisku Digipress (hala F, stoisko F5.05) będzie można poznać możliwości pięciokolorowego systemu drukującego Ricoh Pro C7200x. Ten model jest odpowiedzią Ricoh na potrzeby zmniejszenia kosztów, oszczędność miejsca i czasu. Wyposażono go w stację na tonery specjalne, które pozwalają na rozszerzenie i urozmaicenie zakresu realizowanych prac.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ricoh-na-remadays,398669,artykul.html

Tonery specjalne i druk na szerokiej gamie podłoży

Druk dodatkowymi kolorami, takimi jak: srebrny, złoty, biały, bezbarwny, neonowy różowy i żółty, czy czerwony widoczny w ultrafiolecie umożliwia natychmiastową produkcję wizytówek, zaproszeń, certyfikatów, czy biletów bez użycia dodatkowych urządzeń uszlachetniających. Dodatkową zaletą Ricoh Pro C7200x jest również możliwość druku na podłożach fakturowanych (do 360 g/m2) i arkuszach banerowych o długości do 1260 mm (automatyczny duplex do 700 mm).

Ricoh Pro C7200x – główne cechy

  • Prędkość druku 85 lub 95 str/min
  • Druk z rozdzielczością 2400x4800 dpi
  • Automatyczna registracja
  • Automatyczna kalibracja kolorystyczna
  • Druk dwustronny banerów 330x700 mm
  • Druk na mediach o gramaturze do 360 g/m²
  • 17” panel operatorski
  • Podciśnieniowy system pobierania papieru
  • Piąta stacja na toner specjalny
  • Kontrolery druku: EFI Fiery E-46A lub E-86A

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa odsłona kampanii Old Spice
Firma Procter&Gamble Polska, właściciel marki Old Spice, przedstawia najnowszą odsłonę kampanii promującej kosmetyki z linii Old Spice Captain. Kontekstowe murale, które nawiązują do kultowej kampanii sprzed lat, mają za zadanie odświeżyć sztandarową linię marki oraz podkreślić hasło Stay Fresh 24/7. Za koncepcję odpowiada Feeders Agency.
Do grona Klientów agencji WebTalk dołączyła marka Hertz Polska, lider jakości w kategorii wypożyczalni samochodowych. W ramach nawiązanej współpracy agencja odpowiada za obsługę marki w digitalu.
Sześć znanych mam w ten Dzień Matki staje w obronie zwierząt
Z okazji Dnia Matki sześć znanych kobiet: Asia Opozda, Zosia Zborowska, Marysia Winiarska, Edyta Pazura, Kasia Sokołowska i Monika Mrozowska, wzięło udział w spocie Stowarzyszenia Otwarte Klatki, w którym zwracają uwagę na los zwierzęcych mam oraz ich dzieci, które cierpią w hodowli klatkowej. W ten sposób zachęcają do podpisania petycji do Ministra Rolnictwa....
SAS umożliwia szybszą i bezpieczniejszą aktywację danych klientów przez zespoły marketingu
Działy sprzedaży stoją przed wyzwaniem związanym z szybką analizą danych, która jest potrzebna do sprawnego funkcjonowania tradycyjnych platform do zarządzania danymi klientów (CDP) i chmurowych narzędzi marketingowych. Rozwiązania te muszą być jednak należycie zoptymalizowane, tak by wymiana danych pomiędzy systemami była szybka, prosta i bezpieczna. Nowe funkcje...
Dzień otwarty z technologią laserową Trotec
Chcesz wiedzieć jakie urządzenie laserowe może być rozwiązaniem dla Twojej firmy? Producent systemów laserowych oraz materiałów grawerskich Trotec zaprasza 16 czerwca 2023 w godzinach 10:00-14:00 na dzień otwarty w warszawskim Showroomie, podczas którego eksperci zaprezentują urządzenia oraz opowiedzą o stworzonym do ich obsługi oprogramowaniu laserowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764