logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory

  PR 12.01.2021, przeczytano 188 razy
ilustracja
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory

Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy podłoży i personalizacji. Maszyna Ricoh umożliwia produkcję na offsetowych mediach bezdrzewnych i powlekanych o gramaturze do 300 gr/m².


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ricoh-pro-vc60000-w-creative-dm-factory,389803,artykul.html

- Wierzymy, że dzięki Ricoh Pro VC60000 będziemy w stanie wejść na wyższy poziom i zaoferować wyższą jakość usług. To rozwiązanie pozwoli nam na lepszą realizację personalizowanych kampanii. To duża wartość dodana dla naszych klientów dla których ogromne znaczenia ma wskaźnik konwersji prowadzonych działań. Ricoh Pro VC60000 umożliwi nam również jednoprzebiegowy zadruk w pełnym kolorze na czystej roli papieru. To będzie oznaczało konkretną oszczędność czasu i efektywniejsze wykorzystanie materiałów, a to przekłada się na obniżenie kosztów produkcji – powiedziała Jacqueline ten Klei, właścicielka Creative DM Factory. - Ricoh Pro VC60000 pozwoli nam rozszerzyć zakres realizowanych zadań, szczególnie tych na podłożach o gramaturze między 170 a 300 gr/m² – dodała.

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz...
Konica Minolta Accuriopress C12000 „wprawiła w ruch” Machinę Druku
Machina Druku z Torunia zainwestowała niedawno w cyfrową maszynę do wielokolorowej produkcji wysokonakładowej - AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta. To jedna z pierwszych instalacji w Polsce tego urządzenia i jednocześnie pierwsza tak rozbudowana o szereg funkcji automatyzujących jej działanie. Zakup maszyny – w bardzo trudnym okresie związanym z pandemią – pozwolił...
Fabryka Epson otrzymuje platynowy status organizacji RBA
Indonesia Epson Industry, fabryka drukarek globalnej firmy technologicznej Epson, otrzymała platynowy status od organizacji Responsible Business Alliance (Stowarzyszenia na rzecz odpowiedzialnego biznesu, RBA) za osiągnięcie najwyższego standardu w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764