logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoh z wyróżnieniem BLI Pacesetter

  PR 14.10.2019, przeczytano 216 razy

Ricoh otrzymało wyróżnienie BLI PaceSetter w kategorii Prostota użytkowania – urządzenia A4 dla średnich grup roboczych. Eksperci BLI docenili m.in. Inteligentny Panel Operacyjny dostępny w najnowszej serii inteligentnych urządzeń drukujących Ricoh oraz wkład, jaki wnosi firma w rozwój nowoczesnego środowiska druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ricoh-z-wyroznieniem-bli-pacesetter,384338,artykul.html

Podczas testów sprawdzano funkcje, które są szczególnie często wykorzystywane w średnich grupach roboczych. Weryfikowano też, w jaki sposób są dopasowane do codziennych zadań w obszarze druku, cyfryzacji, udostępniania, czy też samego korzystania z urządzenia drukującego.

Kaitlin Shaw, Senior Editor, Printer/MFP Analysis w Keypoint Intelligence, powiedziała:

- Obok niezawodności, łatwość użytkowania to cecha, która ma największe znaczenie dla dobrego funkcjonowania środowiska druku. Użytkownicy nie mają czasu na wprowadzanie skomplikowanych ustawień i uczenia się obsługi kolejnych urządzeń, potrzebują szybkiego dostępu do funkcji, z których korzystają najczęściej. Urządzenia Ricoh pod względem prostoty użytkowania wyróżniają się pośród rozwiązań oferowanych przez innych producentów dla średnich grup roboczych.

- To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne. Chcemy by urządzenia drukujące pełniły ważną rolę w cyklu życia dokumentu i były mocnym ogniwem w łańcuchu obiegu informacji – powiedział Harald List, Head of Marketing, MFP Department w Ricoh Europe.

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki finansowe Stora Enso za 3. kwartał 2019
Stora Enso poinformowała o wynikach finansowych za 3. kwartał  br. Przychody ze sprzedaży zrealizowanej przez grupę wyniosły w nim 2,402 mld euro, zaś zysk operacyjny EBIT zamknął się kwotą 231 mln euro. Firma odnotowała wysoki poziom przepływów gotówkowych z działalności operacyjnej, które osiągnęły poziom 488 mln euro, przy 457 mln euro w analogicznym okresie ub.r. Po...
Prezentacja rozwiązań Api na konferencji „Bezpieczne Opakowanie”
Firma API Group po raz pierwszy wzięła udział w charakterze partnera i sponsora konferencji „Bezpieczne Opakowanie”. Wydarzenie, organizowane dorocznie przez miesięczniki Opakowanie i Poligrafika, tym razem odbywało się w dniach 14-15 listopada we Wrocławiu. Spotkanie, w którym wzięło udział ok. 200 osób reprezentujących polską i zagraniczną branżę opakowań, stało się...
Future Book Forum 2019: innowacje w branży wydawniczej
Czołowi wydawcy, producenci i dystrybutorzy książek spotkają się w tym tygodniu w Monachium (Niemcy, 20-21 listopada 2019 r.) na dorocznym Future Book Forum, organizowanym przez Canon. Hasłem bieżącej edycji spotkania jest „Grow with communities”, odnoszące się do budowania społeczności i ich angażowania wokół działalności wydawniczej.
XLIII Poligraficzne Konfrontacje: relacja
Innowacje, innowacje, innowacje! To hasło zdominowało w ostatnich wszystkie działania przedsiębiorstw w zakresie procesu ubiegania się o fundusze europejskie. Podczas XLIII Konfrontacji Poligraficznych zostały omówione nie tylko najważniejsze zasady ubiegania się unijne środki oraz szczegółowe harmonogramy uruchamiania konkursów ale również od strony praktycznej zostały...
Pierwszy Master Blanker w Polsce
Laserck Corporation, japoński producent offline’owych maszyn do blankingu, zawarł umowę dotyczącą wyłącznej dystrybucji na terenie Polski z MMDS Machines. Współpraca rozpoczęła się instalacją Master Blanker BLK w warszawskiej drukarni Dot2Dot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764