logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ringier Axel Springer Polska inauguruje platformę Business Insider Trends

  PR 17.05.2021, przeczytano 235 razy

Business Insider uruchamia platformę Business Insider TRENDS, która będzie skupiać aktywności dotyczące trendów w biznesie i technologii zmieniających biznes. Wśród podejmowanych inicjatyw w ramach platformy Business Insider TRENDS znajdzie się cykl konferencji on-line, publikacja raportu Business Insider Global Trends Report o światowych trendach, a także opracowania analityczne i artykuły.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ringier-axel-springer-polska-inauguruje-platforme-business-insider-trends,391478,artykul.html

Business Insider TRENDS jest długoterminową i wielokanałową platformą komunikacyjną o trendach w biznesie i technologiach zmieniających biznes.

– Czasem warto iść pod wiatr, jednak tylko wówczas, gdy mamy głębokie przekonanie o tym, że jego kierunek w określonym czasie odwróci się. Tak powstają przełomowe technologie, produkty i usługi. Tak rodzą się nowi liderzy rynku. Dlatego od samego początku Business Insider poszukiwał trendów, które wyznaczą kierunek zmian. Po kilku latach jesteśmy gotowi ruszyć z nową platformą, której celem jest poszerzanie horyzontów biznesu – mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

– Bazując na międzynarodowej sieci redakcji Business Insidera, oraz na doświadczeniach z kilku edycji największej konferencji o trendach w regionie CEE i na świecie, stworzyliśmy nową inicjatywę, w ramach której omawiamy najważniejsze trendy przez pryzmat odpowiedzialności biznesu, jego rozwoju oraz dobrobytu społeczeństwa. Przyjrzymy się światowym trendom z perspektywy polskiego rynku – ich implementacji i wpływowi na rozwój polskiej gospodarki – z perspektywy różnych branż i kluczowych dla nich wyzwań – mówi Martyna Majchrzak, dyrektor zarządzająca serwisów wertykalnych w Ringier Axel Springer Polska.

Platformę Business Insider TRENDS zainicjuje Business Insider Global Trends Report, który zostanie opublikowany 19 maja. Raport powstawał przy udziale redakcji Business Insider z całego świata, analityków rynkowych, a także prezesów wiodących międzynarodowych firm. Redakcje Business Insider z 17 krajów i 5 kontynentów zidentyfikowały najważniejsze zmiany biznesowe na świecie w perspektywie średnioterminowej. Wynikiem tej bezprecedensowej globalnej współpracy jest lista 17 światowych trendów, która została zaprezentowana w Business Insider Global Trends Report.

W ramach platformy Business Insider TRENDS odbędzie się także seria comiesięcznych konferencji online (maj-październik 2021), publikowane będą wydania specjalne cyfrowego Magazynu BI, sekcja redakcyjna gromadząca analizy, raporty, a także rozmowy z liderami zmian – wizjonerami oraz praktykami biznesu. Co miesiąc podczas konferencji on-line szczegółowo będą omawiane dwa kluczowe trendy i ich przełożenie na ekonomię, działalność operacyjną firm oraz zachowania na rynku. Całość podsumuje konferencja hybrydowa, która została zaplanowana na listopad 2021.

Pierwsza z cyklu konferencji odbędzie się 27 maja o godz. 14.00 i będzie poświęcona trendowi AI w medycynie.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764