logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ringier Axel Springer Polska partnerem platformy Halodoctor.pl

  PR 04.08.2020, przeczytano 498 razy

haloDoctor.pl, Medonet.pl oraz pozostałe serwisy Ringier Axel Springer Polska zawiązują strategiczne partnerstwo w celu upowszechnienia dostępu do usług lekarskich online. Aplikacja haloDoctor.pl pozwala w kilka minut, bez wychodzenia z domu – uzyskać konsultację lekarską, otrzymać e-receptę lub zwolnienie lekarskie od lekarzy różnych specjalizacji. Platforma jest dostępna w modelu 24/7.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ringier-axel-springer-polska-partnerem-platformy-halodoctor.pl,387985,artykul.html

Teraz użytkownicy Medonet i serwisów należących do Ringier Axel Springer Polska szybciej znajdą informacje na temat lekarskich e-konsultacji. To duże ułatwienie dla milionów internautów w Polsce, których zapotrzebowanie na rzetelne informacje medyczne i porady lekarskie ciągle rośnie.

- System opieki zdrowia w Polsce zmienia się na naszych oczach – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska. – Medonet stał się w krótkim czasie najszybciej rozwijającym się  spośród portali zajmujących się zdrowiem w polskim internecie. Miliony internautów codziennie szukają informacji na temat zdrowia. Dzięki współpracy z haloDoctor.pl umożliwimy dostęp do usług e-zdrowia szerszemu gronu odbiorców – dodaje.

haloDoctor.pl to kompleksowe rozwiązanie dla pacjentów i lekarzy, które pozwala z poziomu jednej aplikacji zarządzać dokumentacją medyczną oraz świadczyć porady telemedyczne. Pacjenci w haloDoctor zyskują dostęp do kilkuset lekarzy różnych specjalizacji.

- Wprowadzenie telemedycyny to kolejny bardzo ważny krok w strategii rozwoju obszaru usług i e-commerce Medonet.pl. Cieszymy się, że możemy realizować tę strategię we współpracy strategicznej z Medfile S.A. – podkreśla Jakub Zieliński, Head of Medonet.

Aplikacja umożliwia w kilka minut, bez wychodzenia z domu, uzyskać konsultację lekarską, otrzymać e-receptę lub zwolnienie lekarskie. Platforma dostępna jest w modelu 24/7. Lekarz, w kontakcie z pacjentem na odległość, ma do dyspozycji nie tylko telefon, ale również możliwość połączenia wideo, przesyłania dokumentacji medycznej oraz opisów tekstowych w formie czatu. Współczesna technologia dostarcza narzędzi teleinformatycznych, które usprawniają przebieg wizyty. Już teraz lekarze niektórych specjalności nadzorują badania diagnostyczne wykonywane w domu przez pacjenta za pomocą urządzeń telemedycznych (np. holter EKG).

- Wierzę, że połączenie kompetencji Medfile oraz Ringier Axel Springer Polska pozwoli wprowadzić telemedycynę do codziennej praktyki lekarzy i pacjentów – mówi Rafał Piszczek, prezes Medfile S.A. – Według naszych badań ponad połowa wizyt stacjonarnych może odbyć się szybciej i sprawniej  w modelu telemedycznym bez żadnego uszczerbku dla pacjenta a jednocześnie bez kolejek w poczekalni. Wykreowaliśmy w haloDoctor przestrzeń oferującą pacjentom dostęp do lekarzy prawie wszystkich specjalizacji przez całą dobę, a teraz zmierzamy do stworzenia wielojęzycznej sieci poradni telemedycznych dostępnej w całej Europie – podkreśla.

Ringier Axel Springer Polska jest wyłącznym Partnerem serwisu telemedycznego haloDoctor.pl.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AB Europe Virtual Programmatic Day w listopadzie
Przed nami największa konferencja programatyczna - Virtual Programmatic Day, organizowane przez IAB Europe.
Telewizja Polsat, dzięki transakcji z Grupą ZPR Media, została większościowym udziałowcem spółki Spektrum TV Sp. z o.o., nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV. Dotychczas Telewizja Polsat posiadała poniżej 50% udziałów (49,48%).
Morizon.pl i Gratka.pl, czołowe serwisy ogłoszeniowe w Polsce, działające w strukturach Ringier Axel Springer Media wprowadzają wspólną ofertę dla pośredników nieruchomości. Dzięki uruchomieniu nowych usług ogłoszeniodawcy zyskają możliwość dotarcia nawet do 90 proc. aktywnych użytkowników polskiego internetu.
Ringier Axel Springer Polska została członkiem Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, która jest wiodącym głosem dla zagranicznych inwestorów w Polsce. Organizacja składa się z ponad 360 firm reprezentujących szeroką gamę sektorów, które zainwestowały w Polsce ponad 236 mld złotych i zatrudniają ponad 260 tysięcy pracowników. American Chamber of Commerce od 30 lat aktywnie...
WP Pilot rusza z kampanią wizerunkową
Hasłem przewodnim jesiennej kampanii wizerunkowej platformy do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online jest „WP Pilot – Nowy sposób na telewizję bez kabla”. W centrum działań promocyjnych jest spot wideo z udziałem brand hero marki, różowego pączka.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764