logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

RMF FM: koncert karaoke z okazji Święta Niepodległości

  PR 08.11.2023, przeczytano 582 razy
ilustracja

Z okazji Święta Niepodległości RMF FM zaprasza na siódmą już edycję „Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów”. W tym roku gwiazdami imprezy będą Roxi Węgiel, Daria Marx, Dominik Dudek, Kuba Szmajkowski i zespół Kombii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rmf-fm%3A-koncert-karaoke-z-okazji-swieta-niepodleglosci,401992,artykul.html

„Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów” to coroczny koncert w formie karaoke organizowany przez RMF FM na krakowskim Rynku Głównym. Jak zawsze impreza rozpocznie się 11 listopada w samo południe od wspólnego odśpiewania polskiego hymnu. Później polskie hity wszech czasów zaśpiewają Roxi Węgiel, Daria Marx, Dominik Dudek, Kuba Szmajkowski i zespół Kombii. Obok sceny na wielkim telebimie wyświetlane będą specjalnie przygotowane animacje i teksty utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek.

Cała impreza będzie transmitowana na żywo na stronie rmf.fm i na profilach stacji w social mediach. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Krzysztofa Urbaniaka ze studia i Aleksandrę Filipek ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Elektryczne Gitary, , Feel, Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko, Viki Gabor, Antek Smykiewicz, Natalia Zastępa, Lanberry i Marcin Sójka.

Źródło: Grupa RMF

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta Wyborcza zachęca do udziału w wyborach
Redakcja “Wyborczej” zaprasza czytelników i czytelniczki do wspólnego przyjrzenia się sprawom lokalnym z perspektywy tego, jak miasta i regiony Polski zmieniały się dzięki programom inicjowanym i finansowanym przez Unię Europejską. W ramach akcji “Głosuję na miasto, region, na Europę” zaprezentuje spojrzenie mieszkańców i mieszkanek...
Gazeta.pl ujawnia uczestników programu „Ryzykanci”
Adam Małysz, Michał Szpak i Łukasz Piszczek to jedni z uczestników nowego projektu Gazeta.pl – „Ryzykanci”. Redakcja portalu zdradza, że program, który startuje w piątek, 23 lutego, to część akcji społecznej dotyczącej zdrowia psychicznego mężczyzn. Przewodnikiem po niej została legenda polskiego radia i telewizji – Zygmunt Chajzer. 
Nowe muzyczne audycje w Radiu Nowy Świat
„Progresywni wirtuozi” oraz „Blok wschodni” to nowe propozycje Radia Nowy Świat, których premiera odbędzie się 25 lutego o godzinie 20.00 i 21.00. Adrianna Calińska-Czaniecka oraz Tomasz Ławnicki zaproponują dwie godziny zupełnie różnej muzyki. Audycje będą nadawane raz w miesiącu. Pozostałe niedzielne wieczory są jak dotychczas zarezerwowane...
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę na antenie pojawią materiały, rozmowy oraz reportaż Anny Rokicińskiej o ukraińskiej wsi, która zniknęła.
Zmiany w lokalnych redakcjach „Wyborczej”
Od 1 marca br. Michał Olszewski, dotychczasowy szef krakowskiej redakcji “Gazety Wyborczej”, będzie kierował działem zagranicznym tytułu. Kierownictwo nad redakcją w Krakowie obejmie Magdalena Mach, a zespołami w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie pokieruje Jan Latała. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764