logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

RMF Maxx z nowościami w wiosennej ramówce

  PR 02.04.2024, przeczytano 356 razy
ilustracja
Karina Nicińska

Od 2 kwietnia radio RMF MAXX modyfikuje swoją ramówkę. Pojawią się dwa nowe programy: „Kanał nadawczy” i „Próba mikrofonu”, do zespołu dołącza też popularny tiktoker DJ Zimny Gulasz znany też jako Jano.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rmf-maxx--z-nowosciami-w-wiosennej-ramowce,403689,artykul.html

„Kanał nadawczy” to nowy, codzienny program popołudniowy RMF MAXX (dni powszednie 17-20) zintegrowany z social mediami i z dużym udziałem słuchaczy. W tym paśmie pojawiać się będą premiery muzyczne, nowości i propozycje do listy „HOP BĘC”. Każdego tygodnia program poprowadzi inny duet prowadzących. W kwietniu z Michałem Siwkiem gospodarzami będą Justyna Borycka, Filip Kliber i Natalia Kawałek.

„HOP BĘC EXXTRA” Przemka Grabowskiego rozpoczynać się będzie o 20-ej od godzinnej, codziennej wersji notowania listy „HOP BĘC”. Pełne zestawienie 30-stu najpopularniejszych hitów wybieranych przez słuchaczy jak zawsze w każdą sobotę od 17 do 20.

W niedziele program „MAXXreels!” (19-22) z hitami znanymi z filmików na TikToku czy instagramowych rolek poprowadzi z Filipem Kliberem popularny tiktoker Jano, czyli DJ Zimny Gulasz , który dołącza do zespołu RMF MAXX. 

Od kwietnia w RMF MAXX w każdą niedzielę można też słuchać nowego programu „Próba mikrofonu” Kariny Nicińskiej (22-24), który jest rozszerzeniem jej autorskiego podcastu o tym samym tytule dostępnego m.in. na stronie rmfmaxx.pl i na platformie RMFon.pl . W audycji pojawią się fragmenty wywiadów z artystami i artystkami polskiej sceny muzycznej o ich pracy, karierze, koncertach, najnowszych albumach, ale też o życiu prywatnym oraz nagrania debiutantów.

Źródło: Grupa RMF

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry
Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej tematyce — od wiadomości po rozrywkę, sport, edukację i programy dla dzieci.
II tura w mediach społecznościowych – porównanie kandydatow
Choć wyniki wyborów samorządowych zostały już ogłoszone, w wielu miastach wojewódzkich wciąż nie udało się wyłonić prezydentów miast podczas I tury wyborów. Należy zauważyć, że zgodnie z raportem PRCN „Kandydaci na Prezydentów miast wojewódzkich w social mediach - Który z kandydatów na prezydentów...
Fake kNOw more: emocje a podatność młodzieży na dezinformację
Młodzi ludzie są bardzo narażeni na manipulację w internecie. Często klikają w różne treści nie zdając sobie sprawy, że robią to pod wpływem emocji. To właśnie one stanowią punkt wyjścia w programie Fake kNOw more , który pokazuje młodzieży, że lepsze rozpoznawanie emocji, pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje także te w internecie....
Raport Seegame: potencjał reklamowy Twitcha
Reklamy na platformach live streamingowych są coraz popularniejszym sposobem dotarcia do pożądanych grup odbiorców – na Twitchu, już co trzecia osoba zwraca na nie uwagę 1 . Które kreacje przyciągają wzrok społeczności, co motywuje ją do oglądania reklam, a także jakie elementy powinien zawierać angażujący przekaz? Open Mobi (na...
Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764