logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Robert Graczyk redaktorem naczelnym Komputerswiat.pl

  PR 05.04.2019, przeczytano 255 razy

Robert Graczyk 1 kwietnia został redaktorem naczelnym serwisu Komputerswiat.pl. Rafał Kamiński, który wcześniej łączył zarządzanie redakcją online oraz magazynu, pozostaje na stanowisku redaktora naczelnego drukowanej wersji Komputer Świata.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/robert-graczyk-redaktorem-naczelnym-komputerswiat.pl,381977,artykul.html

Robert Graczyk będzie odpowiedzialny za rozwój serwisu po jego połączeniu z Technologie.Onet.pl. Na stanowisku redaktora naczelnego Komputer Świat pozostaje Rafał Kamiński, pełniący tę funkcję od ponad dwóch lat. Kamiński jest jednocześnie szefem newsroomu i jego zadaniem jest operacyjne wdrażanie w redakcji strategii firmy i segmentu technologicznego.

- 1 kwietnia zakończyliśmy wydawanie serwisu Technologie.Onet.pl. Wszystkie treści technologiczne, w tym te dotyczące AGD, gier czy militariów będą publikowane wyłącznie na Komputerswiat.pl i promowane we wszystkich kanałach, w tym również na stronie głównej Onetu. Rozdzielenie funkcji redaktora naczelnego pomiędzy wydaniem drukowanym Komputer Świat i serwisem online Komputerswiat.pl ma na celu znaczne wzmocnienie obu tych obszarów, strategicznych dla segmentu technologicznego – mówi Paweł Paczuski, dyrektor wydawniczy Moto&Tech w Ringier Axel Springer Polska

Robert Graczyk jest związany z mediami ponad dziesięć lat. Pisał dla serwisów Benchmark.pl, PCWorld, Frazpc. W 2011 roku dołączył do zespołu PCLab.pl. W 2013 roku objął stanowisko wydawcy serwisu Technowinki.onet.pl, a w 2017 roku jako Business Developmemt Manager skupił się na działaniach afiliacyjnych w segmencie technologicznym i wsparciu rozwoju content commerce w Ringier Axel Springer Polska.

Rafał Kamiński z mediami technologicznymi związany jest od 16 lat. Dziennikarz, doświadczony redaktor, autor i współautor kilkunastu książek poradnikowych. Doświadczenia menedżerskie zdobywał w Ringier Axel Springer Polska, najpierw w 2014 roku przeprowadzając pełną integrację redakcji print i online Komputer Świata, a dwa lata później odpowiadając za połączenie redakcji Komputer Świata, Gamezilla, PCLab i technowinki.onet.pl oraz za wdrożenie jednolitego procesu wydawniczego. Od 2017 łączył funkcje redaktora naczelnego wydania drukowanego Komputer Świata i serwisu  Komputerswiat.pl oraz szefa wydawców wszystkich serwisów technologicznych RASP, dbając o operacjonalizację strategii grupy w segmencie technologicznym.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Publico24 Newsstand, multiplatformowy kiosk z dostępem do tysięcy wydań tytułów prasowych wprowadził nowe udogodnienie. Od kwietnia tego roku, indywidualni użytkownicy mają możliwość wykupienia miesięcznej subskrypcji. Do ich dyspozycji jest ponad 80 magazynów i gazet, a oferta jest stale powiększana o nowe tytuły.
Tiktok nowym narzędziem dla promocji młodych twórców i marek
Influencer marketing to jeden z najszybciej rosnących segmentów cyfrowego marketingu. Wykorzystanie do promocji znanych blogerów i vlogerów pozwala szybko zdobywać nowych klientów i docierać do bardzo szerokiej grupy odbiorców, zwłaszcza młodych. Warunkiem skutecznego influencer marketingu jest jednak odpowiedni dobór twórców do...
Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764