logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Robert Larsson objął stanowisko Chief Revenue Officera w Yieldbird

  PR 23.08.2019, przeczytano 169 razy

W sierpniu br. do zespołu Yieldbird, firmy z Grupy Agora specjalizującej się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców, dołączył Robert Larsson. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za wzrost przychodów firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/robert-larsson-objal-stanowisko-chief-revenue-officera-w-yieldbird,383691,artykul.html

– Robert wnosi do Yieldbird ogromne doświadczenie międzynarodowe i wiedzę na temat rynku reklamy cyfrowej, która ma kluczowe znaczenie w jego nowej roli. Duże wrażenie wywarła na nas jego wszechstronność i bardzo dojrzałe podejście do branży reklamy programatycznej – mówi Marcin Ekiert, prezes zarządu i współtwórca Yieldbird.

Jako Chief Revenue Officer Robert Larsson zajmie się pełnym spektrum działań związanych z pozyskiwaniem przez spółkę przychodów. Będzie nadzorował działy sprzedaży, marketingu, partnerstwa biznesowe, a także zarządzania sukcesem klientów.

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu Yieldbird. Jestem pod wrażeniem skali wzrostu, którą firma utrzymuje od kilku lat i nie mogę się doczekać wchodzenia razem z nią na jeszcze wyższy poziom rozwoju – mówi Robert Larsson.

Robert Larsson był poprzednio dyrektorem sprzedaży w LumenRadio AB. Wcześniej był między innymi menedżerem sprzedaży w regionie EMEA w firmie Wide Orbit, gdzie był odpowiedzialny m.in. za rozwiązania z obszaru programmatic.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dwa nowe formaty reklamowe na Tiktoku już od października
TikTok poinformował o wprowadzeniu dwóch nowych formatów reklamowych, które od października będą dostępne na polskim rynku. Według wydawcy gwarantują one nawet 1,6 mln wyświetleń w ciągu jednego dnia.
Wystartowała platforma dietetyczna „Jesz co lubisz”
„Jesz co lubisz” to kompleksowe narzędzie online, na które składają się: spersonalizowany jadłospis z przepisami, stała opieka dietetyków klinicznych i sportowych oraz monitoring aktywności fizycznej.
„Czar Par” – kultowy program lat 90. powraca do TVP2
Już w najbliższy piątek, 20 września o godz. 20:40, po 23 latach przerwy TVP2 zaprasza widzów na premierowy odcinek show „Czar Par”. Program w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą znane i lubiane małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z...
Według najnowszych wyników badania Gemius/PBI za sierpień, serwisy Ringier Axel Springer Polska z obszaru Styl Życia – Onet Kobieta, Ofeminin, Plejada, Medonet – odwiedziło w sierpniu 11,46 mln użytkowników, co łącznie dało im pierwszą pozycję wśród serwisów lifestylowych w kraju.
Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat przeprowadzą testy możliwości usług technologii hybrydowych w ramach telewizji naziemnej. Zostaną również przeprowadzone testy techniczne mające na celu zwiększenie zasięgu MUX4.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764