logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Robert Lewandowski i Tomasz Kot w reklamie T-Mobile

  PR 01.06.2016, przeczytano 2030 razy
ilustracjastrzałka

Do drużyny T-Mobile dołączył Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w wspólnie z Tomaszem Kotem śpiewająco zareklamuje benefity najlepszej sieci T-Mobile. Z piłkarskiego boiska usłyszymy melodię znanego hitu „Blurred Lines” w wyjątkowym wykonaniu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/robert-lewandowski-i-tomasz-kot-w-reklamie-t-mobile,28753,artykul.html

Certyfikat „Best in test”, przyznany T-Mobile w badaniu jakości sieci przeprowadzonym przez niezależny ośrodek badawczy P3 Communications, potwierdza, że oferuje on swoim klientom usługi oparte o sieć najwyższej jakości. Także raport UKE daje operatorowi czołową lokatę w zakresie usług głosowych oraz opartych o transmisję danych. T-Mobile konsekwentnie zwiększa zasięg bezprzewodowego Internetu w technologii LTE – z superszybkiego łącza korzysta już 90% populacji kraju. Naturalnie więc najlepsza sieć stanowi motyw przewodni nowej kampanii reklamowej operatora.

Najnowsza, ogólnopolska kampania reklamowa rozpocznie się 1 czerwca. Spoty reklamowe utrzymane są w lubianym i popularnym formacie „Hit od T-Mobile”. Tym razem  nawiązują do tematyki piłkarskiej.

Główny spot reklamowy przygotowano w wersji 45-cio i 30-to sekundowej. W rytmie popularnego wakacyjnego hitu „Blurred Lines” Robina Thicke'a, zobaczymy zmagania dwóch drużyn – Roberta Lewandowskiego i Tomasza Kota. Obaj kapitanowie „prężą muskuły” i walczą o prymat na boisku, dopóki nie odkryją, że grają w jednej drużynie – obaj są w T-Mobile! Oni już wiedzą, że warto korzystać z superszybkiego Internetu w najlepszej sieci za pośrednictwem najnowocześniejszych smartfonów z gwarancją najniższej ceny.

Najnowszą produkcję uzupełnia 15-sekundowy spot  produktowy, prezentujący  ofertę gwarancji  najniższych  cen na smartfony Huawei. 

Pokaż, że jesteś kotem!

T-Mobile po raz kolejny stawia na mocne i zasięgowe działania w social mediach. Operator przygotował konkurs organizowany przy udziale popularnych i lubianych influencerów, którego przebieg obserwować będzie można za pośrednictwem uruchomionego wraz ze startem kampanii specjalnego serwisu www (www.jestemkotem.pl).

Równolegle prowadzony będzie piłkarski konkurs w punktach sprzedaży T-Mobile, w którym będą mogli brać udział także klienci innych operatorów. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym bilety na mecz z udziałem bohatera kampanii – Roberta Lewandowskiego oraz spotkanie z nim.

Kampania obejmuje także działania w radiu, Internecie (display, mobile, jak również VOD), OOH oraz w salonach operatora. Kreację kampanii przygotowała agencja Leo Burnett, a za planowanie, zakup mediów oraz kreacje internetowe odpowiada Starcom Mediavest Group (SMG). Za działania w mediach społecznościowych odpowiada Agencja Warszawa. Przygotowaniem  materiałów BTL zajęła się agencja G7.


Źródło: T-Mobile

www.t-mobile.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764