logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roboty mobilne na pokładzie Omega Communication

  PR 31.01.2018, przeczytano 897 razy
ilustracjastrzałka

Omega Communication rozpoczyna współpracę z Mobile Industrial Robots – duńskim producentem współpracujących robotów mobilnych. Jej zakres obejmie działania PR w Polsce oraz, wspólnie z partnerami, w Czechach i na Słowacji (Myr Communication), a także na Węgrzech (Ferling).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roboty-mobilne-na-pokladzie-omega-communication,35270,artykul.html

Mobile Industrial Robots (MiR) rozwija i wprowadza na rynek zaawansowaną linię współpracujących i bezpiecznych autonomicznych robotów mobilnych, które zarządzają wewnętrzną logistyką w średnich i dużych organizacjach. Firma powstała w 2013 roku i bardzo intensywnie się rozwija. W latach 2015–2016 sprzedaż wzrosła o 500 procent, a w 2016–2017 - o kolejne 300 procent. Założona i prowadzona przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie robotyki, firma MiR ma siedzibę w Odense w Danii.

Mobile Industrial Robots jest kolejną firmą w obszarze Przemysłu 4.0 i innowacji dla firm produkcyjnych w portfolio Omega Communication. Agencja realizuje już działania z zakresu komunikacji rozwiązań dla przemysłu dla firm: Infor (systemy ERP), Siemens (kompleksowe technologie dla przemysłu) oraz Universal Robots (roboty współpracujące).

ilustracjastrzałka

- Omega Communication ma duże doświadczenie zarówno w komunikacji innowacyjnych produktów w segmencie B2B,  jak i zarządzaniu działaniami na poziomie regionu CEE – takich cech szukaliśmy przy wyborze partnera do współpracy marketingowej i PR - mówi Denise Degli Innocenti, Global Marketing Mobile Industrial Robots.

- Robotyzacja, Przemysł 4.0 to zagadnienia cały czas nowe, wymagające komunikacji i edukacji na wielu poziomach, przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi. Nawiązanie współpracy z Mobile Industrial Robots to zarówno potwierdzenie, jak i dalsze rozszerzanie naszych kompetencji w tym obszarze – komentuje Dorota Sapija, dyrektor zarządzająca Omega Communication.

Źródło: Omega Communication

www.communication.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764