logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rochstar rozpoczyna współpracę z agencją Big Picture

  PR 12.09.2019, przeczytano 143 razy

Rochstar, stworzona przez Rinke Rooyensa, wiodąca niezależna firma producencka w Polsce, wchodzi w nowy ramówkowy sezon znacznie rozszerzając strukturę komunikacji. Firma, w której portfolio znajdują się produkcje takie jak m.in. „The Voice of Poland”, „Dance, Dance, Dance” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zdecydowała się na współpracę z Big Picture. Big Picture, firma doradcza z obszaru public relations i public affairs, będzie odpowiedzialna za strategię i obsługę komunikacji korporacyjnej, wsparcie wybranych programów, a także zarządzanie komunikacją autorskich inicjatyw biznesowych i społecznych Rinke Rooyensa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rochstar-rozpoczyna-wspolprace-z-agencja-big-picture,383943,artykul.html

Rochstar S.A. to wiodąca niezależna polska firma producencka, działająca kompleksowo w branży telewizyjnej i reklamowej. Założycielem firmy jest Rinke Rooyens - posiadający międzynarodowe doświadczenie producent, uznany reżyser i scenarzysta telewizyjny. Rochstar, który specjalizuje się w produkcji najbardziej popularnych formatów rozrywkowych premium, ma na koncie realizacje największych hitów czołowych stacji telewizyjnych: TVP1, TVP2, POLSAT i TVN. Od 2003 roku nieprzerwanie gromadzi przed telewizorami kilka milionów Polaków tygodniowo. Jego programy, takie jak kiedyś „Szymon Majewski Show”, „Kocham Cię, Polsko!” czy a dziś m.in. „The Voice of Poland”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Dance, Dance, Dance” to produkcje, których każdy odcinek gromadzi przed telewizorami średnio 2 miliony widzów.

Obszar komunikacji w samym zespole Rochstar angażuje na co dzień kilka osób, odpowiedzialnych m.in. za współpracę ze stacjami telewizyjnymi, obsługę medialną programów i ich gwiazd, projekty specjalne z komercyjnymi partnerami (m.in. product placement) czy social media.

Big Picture będzie odpowiedzialne za doradztwo strategiczne, obsługę komunikacji korporacyjnej firmy, wsparcie promocji poszczególnych show, a także zarządzanie komunikacją autorskich inicjatyw Rinke Rooyensa – w tym projektów społecznych i formatów takich jak „Rinke. Na krawędzi” czy „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Współpraca ma charakter długofalowy.

Źródło: Big Picture

www.big-picture.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Głosuję na miłość – startuje kampania wyborcza osób LGBT
18 września rusza kampania wyborcza Głosuję na miłość. Twarzami kampanii są m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy będą udowadniać, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Sharp: zmiany organizacyjne w dziale sprzedaży i marketingu
W połowie września w polskim oddziale Sharp nastąpiły znaczące zmiany organizacyjne, dotyczące działów Marketingu i Sprzedaży.
Mimaki zaprezentuje drukarki wielkoformatowe i plotery następnej generacji
Prowadząca ewolucję cyfrowego druku wielkoformatowego w stronę ultrawydajnych, oszczędnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych, firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zapowiedziała dziś serię Plus, następną generację cieszących się uznaniem w całej branży drukarek wielkoformatowych i ploterów. Mające swoją ogólnoświatową...
„Be Visible!” to sposób myślenia i mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed zespołem Opus B jego klienci. Marki muszą być widoczne. Mają rzucać się w oczy od pierwszego kontaktu i na każdym etapie procesu zakupowego. Łatwo tę wyrazistość zatracić. Trudno ją ponownie odzyskać. Najtrudniej zbudować od podstaw.
Platige Image nominowane do Animago Award 2019
Studio Platige Image zostało nominowane w kategorii Najlepszy cinematik do gry wideo (Best Game Cinematic) w ramach Animago Awards 2019 za trailer Metro Exodus: Artyom's Nightmare.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764