logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rodzice gwiazd sportu piszą dla WP SportoweFakty

  PR 02.06.2023, przeczytano 258 razy
ilustracja

Ruszyła druga odsłona prestiżowego cyklu WP SportoweFakty „Rodzice Mistrzów”, których autorami są rodzice najważniejszych postaci polskiego sportu. Każdy z artykułów daje odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, z którymi borykają się opiekunowie późniejszych gwiazd.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rodzice-gwiazd-sportu-pisza-dla-wp-sportowefakty,400259,artykul.html

Cykl ruszył 26 maja, w Dzień Matki. To data, która nadaje symbolicznego charakteru przedsięwzięciu. Rodzice gwiazd sportu na chwilę wcielili się w rolę dziennikarzy, opisują bardzo osobiście swoje doświadczenia, wątpliwości i rozterki. Chwile, w których byli dumni
i te, w których zastanawiali się, czy sport to droga dla ich dzieci.

Wśród autorów są m.in. Iwona Lewandowska, Tomasz Świątek i Bronisław Stoch.

– Efekty niedawnego cyklu „Drużyna Mistrzów” przerosły nasze oczekiwania. Teksty napisane kiedyś przez Roberta Lewandowskiego, Igę Świątek, Pawła Fajdka, Jana Błachowicza, Bartosza Zmarzlika czy Anitę Włodarczyk w ramach cyklu stały się nie tylko popularne, ale też mogły stanowić fundament myślenia kibiców o każdym z bohaterów. Te artykuły odkryły polskich sportowców na nowo. Jestem zaszczycony i dumny z faktu, że teraz swoimi doświadczeniami z wychowania mistrzyń i mistrzów podzielili się ci, którzy w życiu niemal każdego z nas są najważniejsi – rodzice. To swego rodzaju ukłon w ich stronę, ale też tych rodziców, którzy chcą czerpać z doświadczeń innych w wychowaniu nowego pokolenia polskich mistrzów – przyznaje Dawid Góra, szef redakcji WP SportoweFakty.

Już w najbliższy piątek drugi odcinek „Rodziców Mistrzów” – o wychowywaniu mistrza opowie Bronisław Stoch, ojciec Kamila, trzykrotnego złotego medalisty olimpijskiego. Za tydzień natomiast tekst poświęcony Idze Świątek.

W ramach cyklu planowanych jest osiem publikacji, promowanych na Stronie Głównej Wirtualnej Polski, w serwisie WP SportoweFakty i mediach społecznościowych. Akcji towarzyszy kampania autopromocyjna przygotowana przez dział marketingu WP Media we współpracy z redakcją WP SportoweFakty.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764