logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rogalik na drogę w kampanii 7Days

  PR 23.04.2024, przeczytano 412 razy
ilustracjastrzałka

W maju marka 7Days startuje z największą aktywacją w tym roku w ramach kampanii „7Days. Złap na drogę!”, której celem jest promocja produktu – rogalika 7Days. Smaczny, zawsze świeży dzięki szczelnemu opakowaniu, doskonały na każdą okazję. W ramach działań przewidziana została również aktywacja lokalna – w maju na ulicach Lublina pojawi się czerwony piętrowy autobus 7Days funkcjonujący w ramach komunikacji miejskiej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rogalik-na-droge-w-kampanii-7days,403975,artykul.html

„ Każdy z nas miał taki dzień, w którym wyszedł z domu bez śniadania bądź po prostu miał ochotę na coś słodkiego w przerwie pomiędzy zajęciami. Wtedy właśnie często sięgamy po rogalika 7Days. Szczelnie zapakowany, zawsze świeży, jest tym, czego potrzebujemy podczas zabieganego dnia. Chcemy pokazać, że 7Days jest idealną przekąską właśnie do szybkiego złapania „na drogę!”. – mówi Gergely Szilagyi, Brand Manager 7Days Poland&Baltics, Mondelez Polska.

Kampania promocyjna

Z początkiem czerwca w mediach ruszy ogólnopolska kampania z hasłem „Prawie głodny? 7Days. Złap na drogę!”. We wszystkich materiałach będzie można zobaczyć kadry z Warszawy, Gdańska i Krakowa.

Od początku maja natomiast na ulice Lublina wyjedzie dedykowana, darmowa linia 7Days. Lublin pełen jest studentów, dla których komunikacja miejska jest kluczowa, by sprawnie poruszać się po mieście – na zajęcia, ale też pomiędzy nimi. Czerwony autobus 7Days będzie kursował od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 łącząc ze sobą najważniejsze dla studentów punkty – uczelnie, akademiki oraz centrum – dodaje Gergely Szilagyi. Dedykowany autobus to nie tylko dodatkowe połączenie, ale także lokalna atrakcja – na wybranych przystankach z autobusu zostanie rozstawiona zjeżdżalnia, a pasażerowie będą mogli skorzystać z samplingu i poczęstować się produktem. Cała aktywacja zostanie wsparta również niestandardowymi działaniami takimi jak materiały FOOH widoczne w social mediach.

Rogalik dla każdego

W ramach kampanii została zorganizowana również ogólnopolska promocja cash back „Złap 7Days”. W maju przy zakupie rogalika 7Days można odebrać 100% zwrotu gotówki. Udział w akcji jest bardzo prosty – wystarczy zakupić produkt 7Days, zachować paragon, zarejestrować zakup na stronie www i uzyskać 100% zwrotu. Akcja potrwa od 01.05.2024 r. do 31.05.2024 r. Szczegóły znaleźć można w regulaminie zamieszczonym na stronie https://zlap7days.pl/7dayslp/7days

Strategią i zakupem mediów zajął się dom mediowy Spark Foundry. Za przygotowanie na polski rynek spotu i kreacji digitalowych odpowiadała Publicis. Nad przebiegiem akcji promocyjnej czuwa agencja Publicis, aktywację w Lublinie koordynuje agencja Get WOW. Komunikacją PR zajmuje się Big Picture.

Źródło: Mondelez Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

To tylko presja: polscy siatkarze w kolejnej odsłonie kampanii adidas
Presja – odczuwa ją każdy sportowiec, również amator. Chęć bycia najlepszym, zdobycia tej jednej najważniejszej bramki lub decydującego punktu, sprostanie oczekiwaniom drużyny i kibiców. W wyjątkowym dla świata sportu roku marka adidas pokazuje, jak radzić sobie z presją i przypomina o radości płynącej ze sportu.
Pepsi partnerem trasy Dawida Podsiadło
Pepsi została oficjalnym partnerem tegorocznej trasy stadionowej Dawida Podsiadło. Pod hasłem „Spragnieni więcej” marka przygotowała dla swoich fanów specjalną strefę, która pozwoli jeszcze lepiej poczuć niesamowity klimat wydarzenia. Atrakcje będą dostępne podczas koncertowych weekendów: 1-2.06 w Gdańsku, 15-16.06 w Poznaniu oraz 22-23.06...
Dentsu podnosi prognozy wzrostu wydatków na reklamę
Prognozuje się, że globalne wydatki na reklamę wzrosną o 5% w 2024 r. (w porównaniu z 3,3% w 2023 r.) i osiągną 754,4 mld USD, ponieważ perspektywy wydatków poprawią się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Francji. Według prognoz, w 2024 r. rynek reklamowy w Polsce będzie się rozwijał w stabilnym tempie 7,3% i osiągnie wartość 2,8 mld...
Saatchi & Saatchi z kampanią Payback w Carrefour
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za strategię i kreację launchu programu lojalnościowego PAYBACK w sieci Carrefour. Wielokanałowa kampania obejmuje formaty TV, OOH, kina, digital, digital display, katalog oraz POS.
Tork, marka firmy Essity z branży higienicznej wykorzystuje do promocji swoich produktów innowacyjną technologię HyperGram. Kampania wystartuje 2 czerwca 2024 roku na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdzie przez 7 dni będzie prezentowana wielkoformatowa reklama holograficzna zapewniająca kinowe wrażenia w rozdzielczości 4k. Następnie od 18.06 do 21.06 zobaczą ją odwiedzający centrum...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764