logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roksana Wojciula w Mint Media

  PR 02.10.2018, przeczytano 244 razy

Do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyła Roksana Wojciula, która objęła stanowisko Content Designera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roksana-wojciula-w-mint-media,379594,artykul.html

W Mint Media, Roksana Wojciula odpowiedzialna jest za obsługę bieżących klientów agencji oraz współtworzenie strategii w działaniach new businessowych.

Posiada ponad 4 letnie doświadczenie w zakresie copywritingu, social mediów i kreacji digitalowe. Przed podjęciem pracy w Mint Media, związana była z Isobar Poland, gdzie tworzyła treści dla takich marek jak: Audi, Nivea, Disney Channel, Oreo, Biedronka czy Plus.

- W Mint Media stawiamy na profesjonalizm i kreatywność. Dlatego cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła Roksana, która na pewno wniesie nową jakość i wiele ciekawych pomysłów. Liczba naszych klientów stale wzrasta, dlatego ogromną wartością jest powiększający się zespół ekspertów. Witamy na pokładzie i życzymy licznych udanych realizacji i współprac – mówi Paweł Karaś, CEO Mint Media.

Roksana jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Źródło: Mint Media

www.mintmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

30. urodziny marki DKNY: kampania z udziałem Halsey i The Martinez Brothers
Jesień 2019 r. to pora 30. urodzin marki DKNY i jej podejścia do stylu. Zamiast spoglądać w przeszłość nowa kampania marki skupia się na tu i teraz, wykorzystując intensywne, wyraźne portrety rodzimych nowojorczyków Halsey i The Martinez Brothers. Fotografie wykonała Amy Troost, a stylistą był Carlos Nazario.
Historie, które uskrzydlają w kampanii promującej dawstwo szpiku
Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W ramach akcji „To #niesamowiteuczucie...
Nowa rola CMO wymaga wsparcia technologicznego z obszaru zbierania i analizowania danych o kliencie końcowym.
Android 10: Nowy wygląd, nowe logo
W ciągu ostatniej dekady otwarta platforma Android umożliwiła rozwijającej się społeczności producentów i deweloperów, dotarcie ze swoimi urządzeniami i aplikacjami do użytkowników na całym świecie. Nasz system dostępny jest między innymi na telefonach, tabletach, zegarkach, telewizorach i w samochodach - łącznie na ponad 2,5 miliarda różnych urządzeń. Chcemy mieć...
Samsung: matryca światłoczuła 108 Mp do smartfonów
Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanej technologii półprzewodnikowej, zaprezentowała 108¬ megapikselową (Mp) matrycę światłoczułą Samsung ISOCELL Bright HMX, która jako pierwsza w branży przekracza granicę 100 milionów pikseli. To najnowsze rozwiązanie sprawia, że Samsung może poszerzyć ofertę matryc światłoczułych o wielkości piksela...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764