logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roland DG wprowadza nowe plotery tnące GR2-640/540 64” i 54”

  PR 23.07.2021, przeczytano 334 razy
ilustracja

Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roland-dg-wprowadza-nowe-plotery-tnace-gr2-640-540-64_-i-54_,392382,artykul.html

Według Paula Willemsa, dyrektora ds. zarządzania produktem i rozwoju biznesu w Roland DG EMEA:

- W połączeniu z najwyższej jakości technologią druku firmy Roland, plotery tnące Roland są doskonałym wyborem dla profesjonalistów zajmujących się drukiem do tworzenia bogatych i żywych grafik o wszystkich kształtach i rozmiarach w wielu zastosowaniach, w tym naklejek, etykiet, POP sklepowych i – od niedawna – oznakowania dystansu społecznego.

Nowo zaprezentowane urządzenia GR2-640/540 zapewniają idealną równowagę między przystępną ceną a doskonałą wydajnością cięcia i zostały zaprojektowane z myślą o bezproblemowej integracji z wielkoformatowymi ploterami atramentowymi. Dzięki maksymalnej prędkości cięcia 1530 mm/s, maksymalnej sile nacisku 600 gf i płynnemu podawaniu materiałów, seria GR2 osiąga precyzyjną jakość cięcia i wysoką wydajność wymaganą przez profesjonalnych użytkowników.

Jedną z najbardziej ekscytujących cech serii GR2, według Willemsa, jest to, że bezproblemowo współpracuje on z wielkoformatowymi ploterami atramentowymi Roland DG, wykorzystując takie samo oprogramowanie VersaWorks 6 RIP do bezproblemowego drukowania i cięcia.

Funkcja „Asystenta zadań” VersaWorks 6 umożliwia edycję danych wektorowych w PDF i łatwe dodawanie linii konturowych, aby zapewnić dokładne cięcie konturów grafiki, eliminując potrzebę powrotu do programu Adobe Illustrator, CorelDRAW lub innego oprogramowania graficznego w celu wykonania pełnej produkcji.

Seria GR2 ma również funkcję Multi-Crop Mark, która umożliwia dokładniejsze cięcie konturowe dużych ilości zadrukowanego materiału oraz cięcie po laminacji. Zawiera również oprogramowanie plug-in Roland DG AAS II do łączenia z innymi wielkoformatowymi ploterami atramentowymi.

Seria GR2 jest wyposażona w potężne, najlepsze w swojej klasie oprogramowanie FlexiSign GR2-Edition, które jest bezpłatne przez pierwszy rok po rejestracji. Oprogramowanie to oferuje kompletny pakiet do projektowania i cięcia plików graficznych oraz płynnie integruje się z ploterami tnącymi serii GR2, umożliwiając pracę w trybie samego cięcia lub druku i cięcia.

- Co więcej - dodaje Willems - seria GR2 wyróżnia się jakością, wydajnością i opłacalnością. Te cechy produktów Rolanda pomagają użytkownikom wyprzedzić ostrą konkurencję w środowisku druku profesjonalnego, umożliwiając im wejście w nowe, kreatywne oferty i dostarczanie klientom jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź rolanddg.eu lub skontaktuj się autoryzowanym przedstawicielem Roland DG.

Źródło: Roland DG Corporation

www.rolanddg.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

More Communications Agency powiększa zespół
Do zespołu more communications agency dołączyły dwie osoby – Marek Kubisiak, który objął nowo utworzone stanowisko Senior Communications Specialist oraz Jagoda Mówińska na stanowisko Account Executive.
Gospodarka obiegu zamkniętego wspiera rozwój biznesu przy jednoczesnym racjonalnym wykorzystywaniu zasobów i ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. Firma Lexmark będąc członkiem Europejskiej Rady Regeneracji od lat skupia się na strategii zrównoważonego rozwoju. Będąc liderem rozwiązań firma wnosi duży wkład w C-SERVEES, projekt finansowany przez...
Seria konferencja o projektowaniu, pieniądzach i klientach. Rozmowy o praktycznej stronie pracy designerów w Polsce. Twarde fakty, trudne pytania, niepopularne opinie, przemilczane problemy, prawdziwe ceny. Bez taniego coachingu, PR-owego bełkotu i kreatywnych pogaduszek. Informacje, których nie znajdziesz w internecie.
Rebranding Terravita – nowa odsłona tradycji
Terravita - polska firma, której historia sięga 40 lat, stawia na zmiany. Już teraz czekolady mleczne i gorzkie Terravita są dostępne w zupełnie nowej odsłonie. Rebranding objął odświeżenie logo, zmianę opakowań, receptury, kształtu tabliczek i kostek. Oto nowa Terravita – słodkie skarby ziemi.
Agnieszka Sora Prezeską Zarządu IAA Polska, kadencja 2021-2023
W środę 22 września 2021 r. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska. Nowym Prezesem Zarządu została Agnieszka Sora – Regional Consulting Lead NCE GfK.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764