logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm

  PR 30.09.2023, przeczytano 893 razy
ilustracja

Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na którą popyt znacznie wzrósł od początku pandemii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roland-dg-versastudio-bn2%3A-nowe-plotery-dla-malych-firm,401552,artykul.html

Nowy dodatek do linii produktów biurkowych VersaSTUDIO wprowadza różnorodne technologie dekoracyjne do firm domowych, biur i drukarni, które chcą zacząć lub rozwijać działalność. Seria BN2 oferuje do wyboru dwa wydajne, ekosolwentowe urządzenia biurkowe, które zapewniają wyjątkową jakość druku i oferują precyzyjne cięcie konturowe, które umożliwia zautomatyzowane tworzenie grafik, fotografii i tekstu w dowolnych kształtach i zastosowaniach, co sprawia, że idealnie nadają się one do produkcji przedmiotów o wysokiej wartości dodanej, w tym koszulek, plakatów, naklejek, etykiet i ekspozytorów o unikalnych kształtach, w wysokiej rozdzielczości i w krótkim czasie.

Plotery wykorzystują te same głowice drukujące o wysokiej rozdzielczości, atramenty ekosolwentowe i technologie cięcia, co wielkoformatowe urządzenia drukujące firmy Roland DG, zapewniając małym firmom dostęp do najwyższej jakości druku, z wysokim nasyceniem atramentu i jego szerokim zakresem zastosowań. W nowej serii BN2 poprawiono również prędkości drukowania. Użytkownicy korzystają z czterokrotnie wyższej prędkości drukowania, możliwej dzięki nowej prowadnicy ruchu liniowego, dodatkowemu dosuszaczowi i nowej płycie głównej. Prosta instalacja oznacza, że użytkownicy mogą natychmiast rozpocząć produkcję, a nowa konstrukcja przedniego dostępu umożliwia wykonywanie wszystkich zadań, od konfiguracji nośnika po konserwację w celu bardziej efektywnego wykorzystania przestrzeni.

Od momentu założenia w 1981 roku dostarczamy rozwiązania cyfrowe, które pozwalają każdemu łatwo robić to, co wcześniej było możliwe tylko dzięki umiejętnościom i doświadczeniu technicznemu”, powiedział Tony Miller, dyrektor Globalnego Działu Sprzedaży i Marketingu w Roland DG. „Obecnie nasze niewielkie, łatwe w użyciu i przystępne cenowo produkty biurkowe są sprzedawane pod marką VersaSTUDIO i obejmują szeroką gamę popularnych urządzeń biurkowych, takich jak plotery atramentowe, plotery tnące, plotery grawerujące, plotery do druku na metalu i laserowe dekoratory foliujące”.

Klienci, odpowiednio do swych potrzeb, mogą wybierać spośród dwóch modeli, w tym 5-kolorowego CMYK plus biały BN2-20 i 4-kolorowego CMYK BN2-20A. Oprogramowanie FlexiDesigner do projektowanie i druku, które zwykle musiałoby być kupowane oddzielnie, jest dołączone standardowo, co sprawia, że ploter jest atrakcyjną ofertą finansową dla nowych użytkowników. Wszechstronna gwarancja producenta i opcjonalna umowa serwisowa zapewniają klientom łatwość konserwacji. Seria BN2 jest również gotowa do pracy z aplikacją Roland DG Connect, zapewniając operatorom dostęp w czasie rzeczywistym do ważnych danych dotyczących zadań drukowania, a także ich firmy. Dane na żądanie umożliwiają zapisywanie przebiegów druku i zmianę struktury ich przebiegów w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Plotery biurkowe z tej serii zapewniają również wiele korzyści w zakresie oszczędności kosztów.

Od czasu wprowadzenia pierwszego modelu sprzedano ponad 25 000 urządzeń serii BN, które zachęcają wiele różnych segmentów klientów, w tym przedsiębiorców, firm przynoszących produkcję na zewnątrz i instytucji edukacyjnych zaangażowanych w praktyki edukacyjne STEAM do podejmowania nowych wyzwań”, powiedział Miller. „Dzięki dalszemu rozwojowi wydajności i łatwości obsługi seria BN2 otwiera drzwi do jeszcze większej kreatywności i sukcesu biznesowego dla jeszcze większej liczby użytkowników. Będziemy nadal rozwijać naszą serię VersaSTUDIO, aby zachęcać użytkowników na całym świecie do podajmowania nowych wyzwań”.

Źródło: Roland DG

rolanddg.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Qualitea time - smak bliskich relacji w kampanii Ahmad Tea London
Badania pokazują, że miłość, przyjaźń i bliskie relacje nadają życiu sens. Obecność i życzliwość innych osób pozytywnie wpływa na dobrostan psychiczny i fizyczny oraz motywuje do rozwoju osobistego. Ahmad Tea London w nowej kampanii zachęca do wspólnego spędzania czasu z bliskimi przy kubku gorącej herbaty, tworząc przestrzeń do zacieśniania więzi.
Kampania Butcher’s Pet Care realizowana przez Nav agency
NAV agency we współpracy z firmą Butcher’s Pet Care w realizacji kampanii wykorzystującej zróżnicowane, szeroko zasięgowe kanały, m.in. ATL (TVC) i digital.
Jacobs z nową platformą komunikacyjną „Doceniaj to, co wspaniałe”
W lutym wystartowała nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.
Itaxi nowym klientem Monday Comms
iTaxi, dostawca usług związanych z podróżowaniem, rozpoczął współpracę z monday comms (część monday group). Agencja odpowiada za relacje z mediami oraz wzrost świadomości marki wśród partnerów biznesowych i klientów indywidualnych.
Canon pomaga w odbudowie raf koralowych
Firma Canon Europe ogłosiła podjęcie partnerskiej współpracy z Coral Spawning Lab w Morden w Londynie. Zespół naukowców połączył siły, aby zbadać i lepiej zrozumieć cykle życia raf koralowych, dostarczać informacje i narzędzia potrzebne do regeneracji ekosystemów raf koralowych. Zaowocowało to stworzeniem pierwszego na świecie programu monitorowania...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764