logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roland DG wprowadza nowe plotery tnące GR2-640/540 64” i 54”

  PR 23.07.2021, przeczytano 390 razy
ilustracja

Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roland-dg-wprowadza-nowe-plotery-tnace-gr2-640-540-64_-i-54_,392382,artykul.html

Według Paula Willemsa, dyrektora ds. zarządzania produktem i rozwoju biznesu w Roland DG EMEA:

- W połączeniu z najwyższej jakości technologią druku firmy Roland, plotery tnące Roland są doskonałym wyborem dla profesjonalistów zajmujących się drukiem do tworzenia bogatych i żywych grafik o wszystkich kształtach i rozmiarach w wielu zastosowaniach, w tym naklejek, etykiet, POP sklepowych i – od niedawna – oznakowania dystansu społecznego.

Nowo zaprezentowane urządzenia GR2-640/540 zapewniają idealną równowagę między przystępną ceną a doskonałą wydajnością cięcia i zostały zaprojektowane z myślą o bezproblemowej integracji z wielkoformatowymi ploterami atramentowymi. Dzięki maksymalnej prędkości cięcia 1530 mm/s, maksymalnej sile nacisku 600 gf i płynnemu podawaniu materiałów, seria GR2 osiąga precyzyjną jakość cięcia i wysoką wydajność wymaganą przez profesjonalnych użytkowników.

Jedną z najbardziej ekscytujących cech serii GR2, według Willemsa, jest to, że bezproblemowo współpracuje on z wielkoformatowymi ploterami atramentowymi Roland DG, wykorzystując takie samo oprogramowanie VersaWorks 6 RIP do bezproblemowego drukowania i cięcia.

Funkcja „Asystenta zadań” VersaWorks 6 umożliwia edycję danych wektorowych w PDF i łatwe dodawanie linii konturowych, aby zapewnić dokładne cięcie konturów grafiki, eliminując potrzebę powrotu do programu Adobe Illustrator, CorelDRAW lub innego oprogramowania graficznego w celu wykonania pełnej produkcji.

Seria GR2 ma również funkcję Multi-Crop Mark, która umożliwia dokładniejsze cięcie konturowe dużych ilości zadrukowanego materiału oraz cięcie po laminacji. Zawiera również oprogramowanie plug-in Roland DG AAS II do łączenia z innymi wielkoformatowymi ploterami atramentowymi.

Seria GR2 jest wyposażona w potężne, najlepsze w swojej klasie oprogramowanie FlexiSign GR2-Edition, które jest bezpłatne przez pierwszy rok po rejestracji. Oprogramowanie to oferuje kompletny pakiet do projektowania i cięcia plików graficznych oraz płynnie integruje się z ploterami tnącymi serii GR2, umożliwiając pracę w trybie samego cięcia lub druku i cięcia.

- Co więcej - dodaje Willems - seria GR2 wyróżnia się jakością, wydajnością i opłacalnością. Te cechy produktów Rolanda pomagają użytkownikom wyprzedzić ostrą konkurencję w środowisku druku profesjonalnego, umożliwiając im wejście w nowe, kreatywne oferty i dostarczanie klientom jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź rolanddg.eu lub skontaktuj się autoryzowanym przedstawicielem Roland DG.

Źródło: Roland DG Corporation

www.rolanddg.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mateusz Masternak, czołowy polski pięściarz, rozpoczął współpracę z Publiconem. Dołączył tym samym m.in. do Huberta Hurkacza, powierzając agencji wspieranie rozwoju swojej kariery od strony biznesowej.
Cintiq Pro 16 to najnowszy tablet piórkowy od Wacom, zapewniający naturalne wrażenie rysowania po papierze. Oferuje m.in. wysoką rozdzielczość 4K (3840 x 2160), funkcje zwiększające produktywność oraz odwzorowanie 98% przestrzeni barw Adobe® RGB, dzięki czemu świetnie nadaje się do najróżniejszych zastosowań kreatywnych.
Firma AL-KO sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki
Firma AL-KO podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z Polską Ligą Siatkówki S.A.. Firma została Sponsorem Tytularnym Superpucharów Polski kobiet i mężczyzn oraz Oficjalnym Sponsorem PlusLigi, TAURON Ligi oraz TAURON 1. Ligi. Umowa została podpisana na 3 lata.
Kampania „Wszyscy lubią Łaciate”
„Wszyscy lubią Łaciate” to nowa kampania ulubionego mleka Polaków, która wystartowała 25 października. Prawdziwy smak i życie w zgodzie z naturą – to wartości, które stoją za Łaciatym od lat. Marka prezentuje nową ideę kreatywną za pomocą działań digital, kampanii TV oraz aktywności na YouTube.
El Padre dla Optibuy i PSML
19 i 20  października na zlecenie firmy OptiBuy oraz Stowarzyszenia PSML  w warszawskim Crowne Plaza Warsaw – The HUB odbyła się VIII edycja konferencji PROCON/POLZAK 2021. Agencja El Padre była partnerem tego wydarzenia i wspierała organizację konferencji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764