logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rozstrzygnięto konkurs Volvo i Ikea, w ramach Dni Szwedzkiego Wzornictwa

  PR 29.08.2012, przeczytano 2772 razy
ilustracjastrzałka

Najlepszą pracę stworzyła Kornelia Nowak, która już niedługo odbierze nowe Volvo V40 skonfigurowane według własnego uznania, zgodnie z hasłem „Ikea. Ty tu urządzisz”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rozstrzygnieto-konkurs-volvo-i-ikea%2C-w-ramach-dni-szwedzkiego-wzornictwa,16450,artykul.html

W dwa sierpniowe weekendy we wszystkich sklepach Ikea w Polsce odbyły się „Dni Szwedzkiego Wzornictwa”. W ramach nich na specjalnie przygotowanych stoiskach Volvo, prezentowano nowe Volvo V40 oraz zorganizowano m.in. quizy z wiedzy o Volvo i Ikea, a także rodzinne kalambury.

Jednak najważniejszą atrakcją był konkurs na najlepszą kreację na temat „Szwedzkie Wzornictwo”. Zadanie konkursowe polegało na dokończenie rysunku autorstwa znanego polskiego rysownika – Andrzeja Mleczki.

Główną nagrodą w konkursie dla najlepszej pracy było nowe Volvo V40 skonfigurowane według własnego uznania do kwoty 125 tys. zł brutto.  Dla autorów za zajęcie 2 i 3 miejsca przygotowano karty upominkowe do Ikea na kwotę 7,5 tys. i 5 tys. zł.

Spośród 22 tys. prac jury konkursu, w skład, którego wchodzili przedstawiciele Volvo i Ikea oraz Andrzej Mleczko, wybrało zwycięzców. Nagroda główna trafi do Kornelii Nowak. Drugą nagrodę otrzymał Robert Ostrowski, a najniższym podium uplasowała się Marianna Czerwińska.

Nasz wspólny konkurs z Ikea spotkał się z dużym uznaniem naszych klientów, co nas bardzo cieszy, ponieważ podkreślamy w nim nasze szwedzkie korzenie. Gratulujemy również wszystkim nagrodzonym, a Pani Kornelii życzymy samych przyjemnych podróży nowym Volvo V40 – powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Źródło: Volvo Auto Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
Finaliści konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2023
World Photography Organisation opublikowała listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2023. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim oraz Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 13 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2023 w londyńskim Somerset House w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764