logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

RTB Housez nagrodą LinkedIn Talent Awards

  PR 14.10.2019, przeczytano 183 razy

RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rtb-housez-nagroda-linkedin-talent-awards,384331,artykul.html

W kategorii Best Employer Brand on LinkedIn – below 500 employees on LinkedIn firma RTB House zwyciężyła, konkurując z Grupą Cersanit oraz USP Zdrowie. Została również wyróżniona w kategorii Best Talent Acquisition Team – below 500 employees on LinkedIn, w której rywalizowała z eConsulting i Webellian.

- Wygrana w pierwszej polskiej edycji LinkedIn Talent Awards to dla nas sygnał, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć przyjazną przestrzeń twórczą, która zbliża ludzi i zachęca ich do aktywności i innowacyjności – mówi Monika Matyja, Head of Talent Acquisitions APAC & EMEA w RTB House.

- W rozwoju naszej firmy stawiamy na talenty, zapewniając pracę pełną wyzwań i kształtując zarazem środowisko liderów branży – dodaje Karolina Berghauzen, Head of Talent Acquisitions Americas w RTB House.

LinkedIn Talent Awards to nagrody przyznawane tym firmom, które nie tylko wyróżniają się wśród konkurencyjnych podmiotów sektora, ale także w pełni wykorzystują potencjał oferowany przez tę najpopularniejszą dziś społecznościową platformę biznesową (ponad 645 mln indywidualnych użytkowników i 30 mln profilów firm). Celem inicjatywy jest wyłonienie tych podmiotów, które z zaangażowaniem tworzą kreatywną społeczność, zatrudniając młodych i utalentowanych pracowników. Wraz z kolejnymi edycjami konkurs rozszerza się o następne regiony, na terenie których działają kandydaci. W 2019 roku w gronie pięciu europejskich państw biorących udział w rywalizacji zadebiutowała również Polska.

Źródło: RTB House

www.rtbhouse.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cover Awarts 2019 - znamy zwycięzców!
Już po raz siódmy wybrane zostały najlepsze okładki i oprawy polskich płyt w ramach konkursu Cover awArts. Na finalne zestawienie złożyło się 52.597 głosów internautów oraz praca 52-osobowego jury. W jego skład weszli artyści sztuk wizualnych (fotografowie, malarze, graficy), ludzie piszący o kulturze i sztuce (dziennikarze, kulturoznawcy) oraz muzycy – organizatorzy...
European Content Awards: aż 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate
W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 27 lutego na uroczystej gali w Krakowie.
Mistrzowie świetlnych kadrów wybrani
Za nami 11. edycja konkursu „Świeć się z Energą”. Ta akcja to nie tylko plebiscyt najpiękniej oświetlonych polskich miast i pomoc potrzebującym. To także niesamowity konkurs fotograficzny. W tegorocznej edycji miłośnicy fotografii przesłali aż 1957 zdjęć! Już wiadomo, w czyje ręce trafią nagrody.
Świeć się z Energą - Zamość i Rzeszów na podium
Świetlna przemiana Zamościa i Rzeszowa jakie przygotowała firma Multidekor zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na podium konkursu na najpiękniej rozświetlone miasto. Co sprawiło, że iluminacje Zamościa i Rzeszowa tak zachwyciły internautów?
Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764