logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rusza kampania reklamowa Onedaymore „Najlepsze, że bez mięsa!”

  PR 22.11.2021, przeczytano 224 razy
ilustracjastrzałka

Podczas gdy światowi przywódcy obradowali na szczycie klimatycznym COP26 nad globalnymi działaniami na rzecz rozwiązania jednego z najpoważniejszych problemów, jakim jest kryzys klimatyczny, polska marka OneDayMore finalizowała proces uruchomienia produkcji roślinnej w nowej, nowoczesnej fabryce.  22 listopada rusza kampania reklamowa, w ramach której producent zachęca do ograniczenia spożycia mięsa na rzecz, w 100% roślinnych,  zamienników na bazie grochu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-kampania-reklamowa-onedaymore-_najlepsze%2C-ze-bez-miesa%21_,393860,artykul.html

- Czy Ziemię może uratować groch? Tak! Bo groch to bogactwo witamin i protein, i z grochu robi się OneDayMore, czyli przepyszne kiełbaski, klopsiki i burgery, które smakują, pachną i skwierczą jak najlepsze mięso. Ale najlepsze, że nim nie są! – tymi słowami rozpoczyna się spot promujący nową kampanię marki, wprowadzającą na rynek nową linię asortymentową. Spot w kreatywny sposób pokazuje, że ograniczenie spożycia mięsa na rzecz roślinnych alternatyw to wyraz  świadomości zdrowotnej i środowiskowej. Wiodącym motywem spotu reklamowego jest ziarnko zielonego grochu, przyjmujące rozmiary kuli ziemskiej i stanowiące główny składnik zamienników mięsa OneDayMore. Na tej kanwie marka prezentuje ideę, jaka przyświeca jej przy tworzeniu roślinnych produktów – zjedz coś dobrego, zrób coś dobrego (dla planety).

Kampania promuje walory smakowe roślinnych nowości OneDayMore (Kiełbasek, Burgerów, Klopsików i Mielonego), które – jak deklaruje producent – do złudzenia przypominają tradycyjne, mięsne odpowiedniki.

- Pracując nad naszymi recepturami dbaliśmy o to, by roślinny burger smakował jak „prawdziwy” burger. Znajduje to potwierdzenie w testach sensorycznych i badaniach preferencji konsumenckich, w których oceniono szereg atrybutów, takich jak intensywność i naturalność smaku, wygląd produktu przed i po przygotowaniu, konsystencję, soczystość, teksturę, barwę czy sposób przyprawienia. – mówi Dominika Kowalewska, kierownik ds. Badań i Rozwoju Produktów w OneDayMore.

Działania promocyjne, o dużym natężeniu i częstotliwości, mają charakter ogólnopolski i obejmują reklamę telewizyjną oraz kampanię reklamową w Internecie, ze szczególnym uwzględnieniem kanałów własnych marki w mediach społecznościowych. Sercem jest dedykowana strona internetowa roslinne.onedaymore.pl, na której konsumenci mogą znaleźć podpowiedzi, jak wykorzystać nowości marki w kuchni, przygotowując smaczne i pożywne dania. Autorskie przepisy w formie video powstały we współpracy ze znakomitym, poznańskim kucharzem – Pawłem Powaserowskim oraz ambasadorką marki, znaną fleksitarianką – Kingą Paruzel.

Za zakup mediów, strategię, kreacje i realizację kampanii we wszystkich kanałach odpowiada GPD Agency.

Źródło: OneDayMore

www.onedaymore.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy trendy pro-eko zmieniają rynek opakowań w Polsce?
Stopniowy powrót do nastrojów sprzed pandemii może zwiastować, że na znaczeniu ponownie zyskają postawy i zachowania prośrodowiskowe. Wzrost świadomości ekologicznej był przed pandemią jednym z najważniejszych globalnych trendów konsumenckich. Wiele wskazuje na to, że niebawem znów stanie się istotnym czynnikiem wpływającym na codzienne wybory...
Electrolux z kampanią „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”.
Electrolux wystartował z kampanią pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”. W związku z działaniami, marka chce zachęcać swoich konsumentów do bardziej świadomego życia, które będzie dzięki temu lepsze, wprowadzania drobnych zmian wokół siebie i stosowania się do zasad zrównoważonych praktyk kulinarnych oraz niemarnowania żywności. W ramach kampanii,...
Ruszyła kampania „Każdy powód jest dobry, by pomagać”. W krótkich spotach Bank BNP Paribas pokazuje zaangażowanie swoich pracowników w wolontariat na rzecz Szlachetnej Paczki i zachęca innych do wpierania tej inicjatywy. Pierwsza faza kampanii potrwa od 1 do 25 grudnia 2021 r.
Do grona klientów Ocama Films, studia filmowego specjalizującego się w produkcjach typu tabletop, food film i demach produktowych, dołączyła Żabka Polska. W ramach współpracy studio przygotowało dla sieci ujęcia foodowe i dema produktowe do spotów TV oraz filmów wykorzystywanych w digitalu, promujących ofertę dań gotowych Szamamm. Autorem zdjęć i...
Marka SKYN rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii "Skin-on-skin poczujcie siebie" promującą prezerwatywy z innowacyjnego, ultramiękkiego materiału SKYNFEEL. Kampania jest prowadzona w trzech obszarach: na platformach mediowych, platformach społecznościowych oraz we współpracy z influencerami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764