logo
WIADOMOŚCI

Rusza kampania sklepu internetowego Born2be.pl

Mateusz Zawiślak  PR 12.03.2018, przeczytano 225 razy
ilustracjastrzałka
Rusza kampania sklepu internetowego Born2be.pl

Born2be. Dodaj do ulubionych” to hasło kampanii reklamowej sklepu internetowego Born2be.pl, która dziś startuje w telewizji i digitalu. Ma zwrócić uwagę klientów na wzbogacenie oferty o odzież i obuwie dla dorosłych i dzieci, podkreślić prostotę zakupów oraz krótki czas dostawy. Za konceptem kreatywnym spotów stoi agencja FCB Bridge2Fun.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-kampania-sklepu-internetowego-born2be.pl,35759,artykul.html

Właściciel Born2be, spółka AZAGroup, konsekwentnie inwestuje w ten e-commerce poprzez wprowadzanie kolejnych linii produktowych oraz rozwiązań technologicznych ułatwiających proces zakupowy. Niecały rok temu platforma oferowała wyłącznie damskie obuwie. Dziś w buty, ubrania i dodatki – w sumie kilkanaście tysięcy artykułów - zaopatruje już całą rodzinę. Tym samym born2be.pl staje się poważną konkurencją dla topowych graczy z branży.

- Born2be jest teraz stuprocentowym ucieleśnieniem konceptu ‘smart living’, a więc miejscem w sieci, gdzie każdy znajdzie dla siebie produkty wysokiej jakości za rozsądne ceny i obsługę premium 24 godziny przez siedem dni w tygodniu - mówi Daniel Duniak, dyrektor marketingu w AZAGroup. - Kampania ma utrwalić ten wizerunek i dotrzeć z nim do nowych klientów. Jest także realizacją strategii zakładającej ekspansję w bardzo precyzyjnie określonym segmencie rynku.

Do stworzenia kampanii AZAGroup ponownie wybrała agencję FCB Bridge2Fun. Koncept kreatywny to dzieło Jacka Wójcika oraz Michała Sosińskiego, których zainspirowała charakterystyczna konwencja dla e-commerce tj.: TELEFON – KLIK – STRÓJ – SPEŁNIENIE! Spot wyreżyserowała wielokrotnie nagradzana - Katka Michalak. Jego produkcją zajął się dom produkcyjny Flota Filmowa, a postprodukcją ColorOffOn.

- To doskonały moment na start nowej komunikacji dla Born2be, gdyż zbiega się w czasie z zakazem handlu w sklepach stacjonarnych w niedziele. Na Born2be nie masz zakazów. Kupujesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz, zawsze prosto i wygodnie - podkreśla Rafał Baran CEO FCB Bridge2Fun.

Obok kanałów telewizyjnych (m.in. TVN i stacje tematyczne) spot „Born2be. Dodaj do ulubionych”, kampania będzie także miała swoją rozbudowaną odsłonę w mediach digitalowych. Potrwa do końca kwietnia.

Źródło: FCB Bridge2Fun

www.bridge2fun.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
MagWisnie, 13.03.2018

Bardzo mi się podoba ta reklama! ;) Gratulacje dla Born2be - zaskakujecie wszystkich! Oby tak dalej, trzymamy kciuki.

Najnowsze w tym dziale:

„Ulubione piwo Czechów” w nowej odsłonie
Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego humoru i charakterystycznej ikony kozła. 12 marca br. swoją premierę miał najnowszy spot, będący jednym z elementów tegorocznej kampanii marki po...
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową
Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group
Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.
„Chce się Ż” - nowa odsłona kampanii Żywiec
14 marca rusza nowa odsłona kultowej już kampanii „Chce się Ż”, w której marka inspiruje Polaków do korzystania z życia. Komunikację rozpoczyna spot telewizyjny, który emitowany będzie we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych
Cindy Crawford w kampanii Reserved
Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w oryginalnym filmie promującym najnowszą kolekcję wciela się w swoje ikoniczne role. Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80 tych - mocnego  trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i  pozuje  świetnie się bawiąc. Takiej Cindy, jak w klipie Reserved wyreżyserowanym przez Gordona von Steine...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone