logo
WIADOMOŚCI

Rusza kampania sklepu internetowego Born2be.pl

Mateusz Zawiślak  PR 12.03.2018, przeczytano 492 razy
ilustracjastrzałka

Born2be. Dodaj do ulubionych” to hasło kampanii reklamowej sklepu internetowego Born2be.pl, która dziś startuje w telewizji i digitalu. Ma zwrócić uwagę klientów na wzbogacenie oferty o odzież i obuwie dla dorosłych i dzieci, podkreślić prostotę zakupów oraz krótki czas dostawy. Za konceptem kreatywnym spotów stoi agencja FCB Bridge2Fun.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-kampania-sklepu-internetowego-born2be.pl,35759,artykul.html

Właściciel Born2be, spółka AZAGroup, konsekwentnie inwestuje w ten e-commerce poprzez wprowadzanie kolejnych linii produktowych oraz rozwiązań technologicznych ułatwiających proces zakupowy. Niecały rok temu platforma oferowała wyłącznie damskie obuwie. Dziś w buty, ubrania i dodatki – w sumie kilkanaście tysięcy artykułów - zaopatruje już całą rodzinę. Tym samym born2be.pl staje się poważną konkurencją dla topowych graczy z branży.

- Born2be jest teraz stuprocentowym ucieleśnieniem konceptu ‘smart living’, a więc miejscem w sieci, gdzie każdy znajdzie dla siebie produkty wysokiej jakości za rozsądne ceny i obsługę premium 24 godziny przez siedem dni w tygodniu - mówi Daniel Duniak, dyrektor marketingu w AZAGroup. - Kampania ma utrwalić ten wizerunek i dotrzeć z nim do nowych klientów. Jest także realizacją strategii zakładającej ekspansję w bardzo precyzyjnie określonym segmencie rynku.

Do stworzenia kampanii AZAGroup ponownie wybrała agencję FCB Bridge2Fun. Koncept kreatywny to dzieło Jacka Wójcika oraz Michała Sosińskiego, których zainspirowała charakterystyczna konwencja dla e-commerce tj.: TELEFON – KLIK – STRÓJ – SPEŁNIENIE! Spot wyreżyserowała wielokrotnie nagradzana - Katka Michalak. Jego produkcją zajął się dom produkcyjny Flota Filmowa, a postprodukcją ColorOffOn.

- To doskonały moment na start nowej komunikacji dla Born2be, gdyż zbiega się w czasie z zakazem handlu w sklepach stacjonarnych w niedziele. Na Born2be nie masz zakazów. Kupujesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz, zawsze prosto i wygodnie - podkreśla Rafał Baran CEO FCB Bridge2Fun.

Obok kanałów telewizyjnych (m.in. TVN i stacje tematyczne) spot „Born2be. Dodaj do ulubionych”, kampania będzie także miała swoją rozbudowaną odsłonę w mediach digitalowych. Potrwa do końca kwietnia.

Źródło: FCB Bridge2Fun

www.bridge2fun.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
MagWisnie, 13.03.2018

Bardzo mi się podoba ta reklama! ;) Gratulacje dla Born2be - zaskakujecie wszystkich! Oby tak dalej, trzymamy kciuki.

Najnowsze w tym dziale:

Sico Printing Academy 2018 w Krakowie pod patronatem Signs.pl
W Polsce działa kilka tysięcy drukarni wielkoformatowych nie mniej drukarni sitodrukowych. Pracuje w nich kilkanaście tysięcy osób zajmujących się bezpośrednio lub pośrednio drukiem. Możliwość kształcenia w zawodzie sitodrukarza czy wielkoformatowego drukarza cyfrowego jest bardzo ograniczona. Większość pracowników drukarni poza doświadczeniem zdobytym w pracy nie posiada...
Festiwal Druku 2018 z Integart
Festiwal Druku 2018 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nowa oferta będąca wynikiem włączenia firmy AlmaTrend do Integart, spotkała się z Państwa przyjęciem, i że...
Communication Unlimited autorem konceptu salonów Suzuki
Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności. Autorem konceptu wizualnego nowych salonów jest agencja Communication Unlimited.
Kerris Group zwiększa zatrudnienie
Do zespołu agencji interaktywnej KERRIS dołączyło 8 nowych osób zasilając działy kreacji, technologii, performance marketingu oraz obsługi klienta. Wśród nich znalazła się m.in. Katarzyna Stefańska, związana wcześniej z DDB&Tribal oraz White Cat Studio.
FC Barcelona w kampanii marki Nesquik
Już 24 września startuje wielka loteria marki NESQUIK mająca na celu dbanie o rozwój dzieci i zwiększanie ich potencjału dzięki odpowiedniemu odżywianiu oraz zachęcaniu do aktywnej zabawy. W akcji promocyjnej marka podjęła współprace z klubem FC Barcelona., której celem jest propagowanie sportowego trybu życia wśród dzieci i ich...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone