logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rusza nowa kampania Otomoto

  PR 23.04.2015, przeczytano 922 razy

OTOMOTO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polskim internecie. Serwis przez dziesięć lat swojego istnienia nie wprowadzał znaczących zmian w identyfikacji wizualnej. Jednak wraz z gruntowną przebudową stron serwisu postanowiono również przeprowadzić rebranding marki. Rusza właśnie kampania promująca nową odsłonę największej giełdy ogłoszeń motoryzacyjnych – pod hasłem „Zmieniamy się w dobrym kierunku”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-nowa-kampania-otomoto,24647,artykul.html

Głównym celem kampanii jest zachęcenie osób poszukujących aut do odwiedzenia zupełnie nowego serwisu – dlatego realizowana jest w kanałach online. Media plan przewiduje budowanie zasięgu na największych portalach (Interia, Grupa WP, Onet). Serwis dzięki zgodności z RWD jest teraz w pełni dostępny dla użytkowników smartfonów i tabletów, dlatego część kampanii będzie realizowana na mobilnych stronach tych portali. Przygotowano również specjalne formaty dla użytkowników serwisów Filmweb i YouTube.

W kreacjach wykorzystano wyłącznie elementy nowego brandingu – czyli charakterystyczne ukośne pasy, ikony i ilustracje. Nowa identyfikacja wizualna OTOMOTO jest oparta na komplementarnym zestawie elementów graficznych, który został udostępniony wraz z brandbookiem na stronie nowe.otomoto.pl

Źródło: OTOMOTO

otoMoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Feeders Agency z kampanią Old Spice na trzech rynkach
Agencja Feeders ruszyła z nową kampanią influencerską dla Old Spice na rynku polskim, czeskim i węgierskim. Pod hasłem “Żele Old Spice – świeżość, o której śnisz”, angażując popularnych influencerów, marka chce trafić z produktami pod prysznic do młodych mężczyzn.
UM wygrywa przetarg Vinted
Vinted, platforma C2C służąca do sprzedaży i zakupu odzieży i akcesoriów modowych z drugiej ręki, wybrała w przetargu mediowym ofertę UM (IPG Mediabrands).
Polygon Streaming - technologia HTC usprawni integrację modeli 3D
VIVERSE, platforma do przetwarzania przestrzennego firmy HTC, uruchamia nową samodzielną usługę dla swojej autorskiej technologii Polygon Streaming, udostępniając ją po raz pierwszy poza VIVERSE. Dzięki temu twórcy będą mogli elastycznie integrować interaktywne modele 3D na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach/komputerach PC lub zestawach XR.
MullenLowe Warsaw z kolejną odsłoną kampanii Provident
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała nową, odświeżoną odsłonę kampanii „Mam plan” firmy pożyczkowej Provident. Działania reklamowe wystartowały 14 lipca i obejmują szerokie spektrum mediów, w tym telewizję oraz intensywne działania w internecie.
Nowy standard sponsoringu Kompanii Piwowarskiej
Szacunek dla środowiska naturalnego, pozytywne i inkluzywne doświadczenia uczestników wydarzeń, promocja odpowiedzialnego spożywania alkoholu i zachowanie umiaru – takie mają być aktywacje współorganizowane i sponsorowane przez Kompanię Piwowarską. Firma skupia się na zapewnieniu wyjątkowych doświadczeń festiwalowych, które idą w parze z wartościami...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764