logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rusza nowa loteria Nav agency i Kamis „Wygraj kuchnię marzeń!”

  PR 18.09.2023, przeczytano 230 razy
ilustracja

Marka Kamis połączyła siły z NAV agency. Efektem współpracy jest loteria w naprawdę dobrym smaku, która pobudza apetyt konsumentów na nagrody.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-nowa-loteria-nav-agency-i-kamis-_wygraj-kuchnie-marzen%21_,401399,artykul.html

Naturalne środowisko produktów Kamis to kuchnia. I właśnie z myślą o niej, sercu każdego domu, powstał koncept nowej loterii. Nagrodą główną w startującej 18 września 2023 r. aktywacji jest 50 000 złotych na kuchnię marzeń. Czyli dopasowaną do potrzeb i oczekiwań konsumenta tak, by mógł bez przeszkód i w przyjemnym anturażu realizować się jako szef kuchni… we własnym domu!

Aktywacja jest ukłonem w stronę konsumentów i jednocześnie docenieniem kulinarnych umiejętności, które drzemią w każdym z nich. W tych kuchennych zmaganiach codziennym towarzystwem są produkty marki Kamis, czyli przyprawy wysokiej jakości, zamknięte w szklanych, estetycznych słoiczkach. Nagrodami dodatkowymi są pieniądze, zestawy przypraw Kamis.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zakupić min. jedną, dowolną przyprawę w słoiczku Kamis i zarejestrować paragon na loteriakamis.pl w dniach 18.09 – 29.10.2023 r.

Wyróżnikami akcji są m.in.: zastosowanie „mnożnika losów”, czyli zasady: im więcej sztuk produktu w koszyku – tym więcej losów w loterii; prezent w postaci e-booka ze specjalnymi przepisami od Kamis dla każdego uczestnika oraz szerokie wsparcie POS i digital. Całość przyprawiona została niestandardowym mechanizmem losowania nagrody codziennej: by dowiedzieć się, jaki jest wynik losowania, konsument musi potrząsnąć słoiczkiem.

NAV agency odpowiada za stworzenie koncepcji i mechaniki akcji, a także projekt i development landing page’a. Agencja zajmuje się również organizacją i kompleksową obsługą prawną aktywacji.

Źródło: NAV agency

www.navagency.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764