logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rusza Plusomat RMF Classic+ z kolejnymi korzyściami dla subskrybentów

  PR 11.05.2022, przeczytano 207 razy

Bilety na wydarzenia kulturalne, książki i kody zniżkowe - między innymi takie bonusy będą mogli zdobyć subskrybenci RMF Classic+ dzięki uruchomionemu Plusomatowi. W pierwszych rozdaniach do zdobycia bilety m.in. na koncert 2Cellos w Łodzi oraz na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Już wkrótce do zdobycia będą zaproszenia na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-plusomat-rmf-classic%2B-z-kolejnymi-korzysciami-dla-subskrybentow,395792,artykul.html

Plusomat to część platformy RMF Classic+ z bonusami dla subskrybentów. W nadchodzących miesiącach miłośnicy najpiękniejszej muzyki filmowej, którzy aktywnie korzystają z nowej oferty stacji RMF Classic, będą mogli zawalczyć o wartościowe nagrody. Właśnie ogłoszono pierwsze rozdania, a wśród nich znalazły się zaproszenia na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w całej Polsce jeszcze w maju i czerwcu.

- Plusomat jest ofertą przeznaczoną dla wszystkich słuchaczy, którzy mają aktywny dostęp do naszej platformy. Warto jednak zaznaczyć, że więcej bonusów czeka na tych subskrybentów, którzy będą z nami dłużej – mówi Michał Zalewski, Head of content & public relations RMF Classic+. - Prawdziwym miłośnikom muzyki filmowej polecamy więc wykup rocznego pakietu lub bezterminowej subskrypcji. Da im to szanse na zdobycie między innymi zaproszeń na najlepsze koncerty w Polsce w tym roku – dodaje.

W maju subskrybenci RMF Classic+ mogą otrzymać zaproszenia na łódzki koncert 2Cellos, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, seans filmowy: „Między Gwiazdy. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa” czy spektakle warszawskiego Teatru 6. Piętro.

W czerwcu zostanie zaprezentowana lista rozdań z biletami na koncerty gwiazd światowego formatu, które do końca roku zagrają na największych arenach w naszym kraju. Już teraz wiadomo, że dla subskrybentów RMF Classic+ rozgłośnia przygotowała zaproszenia m.in. na koncerty Coldplay, Guns N’ Roses oraz Harry’ego Stylesa. W kolejnych miesiącach w Plusomacie pojawią się także premierowe książki, kody zniżkowe oraz gadżety od RMF Classic.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o zakończeniu współpracy. Z dniem 24 maja 2022 r. Tomasz Lis przestaje pełnić funkcję redaktora naczelnego oraz prowadzącego podcast „Świat_PL” i odchodzi z firmy.
24 maja mija trzeci miesiąc agresji Rosji na Ukrainę. Grupa TVN – podobnie jak cała Polska – od momentu rozpoczęcia wojny pomaga Ukraińcom. W pierwszej kolejności nadawca koncentrował się na działaniach ułatwiających odnalezienie się uchodźcom w nowej rzeczywistości. Wśród innych inicjatyw podjętych przez grupę są m.in.: strategiczna współpraca z...
Inicjatywa Polish-Ukrainian Forbes Women Academy to cykl edukacyjnych webinarów skierowanych przede wszystkim do  kobiet z Ukrainy. Celem inicjatywy jest wspieranie, pomaganie w edukacji i przystosowaniu się do nowej rzeczywistości. Pierwszy webinar poświęcony aktywności zawodowej kobiet i podejmowaniu pracy w Polsce odbędzie się 31 maja.
Marta Danielewicz z poznańskiej redakcji „Gazety Wyborczej” otrzymała nagrodę Pióro Odpowiedzialności w kategorii Artykuł tematyczny. Dziennikarz Gazeta.pl Dominik Szczepański został wyróżniony w kategorii Artykuł prasowy. Gala wręczenia nagród, przyznawanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbyła się w środę, 25 maja br.
W związku ze zniesieniem stanu epidemii w Polsce z dniem 16 maja 2022 roku Grupa TVN podsumowuje działania na rzecz walki z pandemią podjęte na przestrzeni ostatnich 2 lat. Przeznaczyła na ten cel łącznie ponad 22 miliony złotych – wliczając bezpośrednie darowizny oraz wartość czasu reklamowego przekazanego na bezpłatne kampanie społecznie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764