logo
WIADOMOŚCI

Rusza wideo online w serwisach PMPG Polskie Media

redakcja  PR 16.06.2017, przeczytano 186 razy

PMPG Polskie Media uruchamia produkcję własnych programów wideo dla serwisów internetowych w ramach Grupy PMPG. Projekt koordynuje Sławomir Cedzyński, były redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych Grupy Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-wideo-online-w-serwisach-pmpg-polskie-media,32823,artykul.html

Treści wideo pojawią się w serwisach Wprost.pl, DoRzeczy.pl oraz SuperHistoria.pl. Wszystkie materiały będą produkowane z zachowaniem pełnej odrębności tematycznej i linii programowej poszczególnych portali. Na początek treści wideo będą obejmowały przede wszystkim komentarze publicystów na tematy polityczne i społeczne.

Po wakacjach w serwisach Grupy PMPG pojawią się studyjne programy cykliczne dotyczące m.in. historii, zdrowia, gospodarki, nowych technologii i wojskowości. Gospodarzami poszczególnych programów będą redaktorzy i publicyści tygodników "Do Rzeczy" i "Wprost".

Serwisy i programy wideo będą promowane w wydaniach tygodników oraz w serwisach internetowych i społecznościowych.

Sławomir Cedzyński przez ponad 6 lat kierował jako redaktor naczelny Serwisami Informacyjnymi w Grupie Wirtualna Polska. Był m.in. autorem i pierwszym wydawcą porannych programów wideo #dziejesienazywo, a także autorem i wydawcą pierwszych w Polsce wydań wieczorów wyborczych w Internecie wyprodukowanych na żywo poza tradycyjną telewizją. Wcześniej przez 5 lat był szefem redakcji Oddziału Telewizji Polskiej w Kielcach.

Źródło: PMPG Polskie Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Serwersms.pl wraz z Google testuje RCS
Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu....
Infobip i Vodafone rozwijają standard Rich Communication Services
Infobip, platforma do komunikacji mobilnej Omnichannel dla biznesu w partnerstwie z Vodafone rozwija usługi Rich Communications Services (RCS). Współpraca z brytyjskim operatorem jest częścią inicjatywy GSMA RCS, dzięki której przedsiębiorstwa z całego świata mogą udoskonalać komunikację mobilną skierowaną do klientów końcowych. Wykorzystanie komunikacji RCS dzięki multimedialnej formie może wpływa...
Youtube Ads Leaderboard za luty 2018
W lutym użytkowników YouTube bez reszty pochłonęło gotowanie, bowiem aż trzy miejsca w rankingu zdobyła Kuchnia Lidla. Zestawienie wygrał film, w którym Kinga Paruzel gotuje w towarzystwie najbardziej tajemniczego kulinarnego YouTubera. Drugą pozycję zajął T-Mobile z nielimitowanym internetem domowym. Trzecie i czwarte miejsce to ponownie Kuchnia Lidla i kulinarnie zgrane duety...
Nowe kina w ofercie Multikino Media
Multikino Media poszerzyło swoje portfolio o dwa kolejne kina. Od teraz do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.
Nowy sposób mierzenia zasięgu organicznego na Facebooku
Na początku tego roku wprowadzona została kolejna modyfikacja algorytmu. Jej celem jest zwiększenie liczby treści znajomych i członków rodziny oraz wzrost znaczenia „znaczących interakcji”, czyli dyskusji wywoływanych w komentarzach do postów oraz ich udostępnień, pozytywnie wpływających na zasięg organiczny treści.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone