WIADOMOŚCI

Rusza wideo online w serwisach PMPG Polskie Media

redakcja  PR - bezpłatny materiał PR | 16.06.2017, przeczytano 157 razy

PMPG Polskie Media uruchamia produkcję własnych programów wideo dla serwisów internetowych w ramach Grupy PMPG. Projekt koordynuje Sławomir Cedzyński, były redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych Grupy Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-wideo-online-w-serwisach-pmpg-polskie-media,32823,artykul.html

Treści wideo pojawią się w serwisach Wprost.pl, DoRzeczy.pl oraz SuperHistoria.pl. Wszystkie materiały będą produkowane z zachowaniem pełnej odrębności tematycznej i linii programowej poszczególnych portali. Na początek treści wideo będą obejmowały przede wszystkim komentarze publicystów na tematy polityczne i społeczne.

Po wakacjach w serwisach Grupy PMPG pojawią się studyjne programy cykliczne dotyczące m.in. historii, zdrowia, gospodarki, nowych technologii i wojskowości. Gospodarzami poszczególnych programów będą redaktorzy i publicyści tygodników "Do Rzeczy" i "Wprost".

Serwisy i programy wideo będą promowane w wydaniach tygodników oraz w serwisach internetowych i społecznościowych.

Sławomir Cedzyński przez ponad 6 lat kierował jako redaktor naczelny Serwisami Informacyjnymi w Grupie Wirtualna Polska. Był m.in. autorem i pierwszym wydawcą porannych programów wideo #dziejesienazywo, a także autorem i wydawcą pierwszych w Polsce wydań wieczorów wyborczych w Internecie wyprodukowanych na żywo poza tradycyjną telewizją. Wcześniej przez 5 lat był szefem redakcji Oddziału Telewizji Polskiej w Kielcach.

Źródło: PMPG Polskie Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 145 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone