logo
WIADOMOŚCI

Rusza wideo online w serwisach PMPG Polskie Media

redakcja  PR 16.06.2017, przeczytano 207 razy

PMPG Polskie Media uruchamia produkcję własnych programów wideo dla serwisów internetowych w ramach Grupy PMPG. Projekt koordynuje Sławomir Cedzyński, były redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych Grupy Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-wideo-online-w-serwisach-pmpg-polskie-media,32823,artykul.html

Treści wideo pojawią się w serwisach Wprost.pl, DoRzeczy.pl oraz SuperHistoria.pl. Wszystkie materiały będą produkowane z zachowaniem pełnej odrębności tematycznej i linii programowej poszczególnych portali. Na początek treści wideo będą obejmowały przede wszystkim komentarze publicystów na tematy polityczne i społeczne.

Po wakacjach w serwisach Grupy PMPG pojawią się studyjne programy cykliczne dotyczące m.in. historii, zdrowia, gospodarki, nowych technologii i wojskowości. Gospodarzami poszczególnych programów będą redaktorzy i publicyści tygodników "Do Rzeczy" i "Wprost".

Serwisy i programy wideo będą promowane w wydaniach tygodników oraz w serwisach internetowych i społecznościowych.

Sławomir Cedzyński przez ponad 6 lat kierował jako redaktor naczelny Serwisami Informacyjnymi w Grupie Wirtualna Polska. Był m.in. autorem i pierwszym wydawcą porannych programów wideo #dziejesienazywo, a także autorem i wydawcą pierwszych w Polsce wydań wieczorów wyborczych w Internecie wyprodukowanych na żywo poza tradycyjną telewizją. Wcześniej przez 5 lat był szefem redakcji Oddziału Telewizji Polskiej w Kielcach.

Źródło: PMPG Polskie Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Senatorowie USA wzywają Google przed Federalną Komisję Handlu
Dwaj amerykańscy senatorowie z Partii Demokratycznej wezwali amerykańską Federalną Komisję Handlu do śledztwa w sprawie funkcjonowania Google, a w szczególności sposobu, w jaki funkcja „Historia Lokalizacji” zbiera dane użytkowników na smartfonach z systemem Android. Po uzyskaniu zgody od użytkownika na gromadzenie takich informacji, funkcja włącza się na wszystkich zalogowanyc...
Bogusława Sławińska na czele Działu Sprzedaży Korporacyjnej w Multikino Media
Bogusława Sławińska awansowała na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży Korporacyjnej w Multikino Media. Zastąpiła Mariusza Galewskiego, który postanowił kontynuować karierę w innej firmie.
Facebook wprowadza kolejne zmiany w odpowiedzi na skandal Cambridge Analytica
Facebook zapowiada, że będzie dokładnie weryfikował reklamodawców i wyraźnie oznaczał reklamy problemowe dotyczące wyborów bądź tematów politycznych. Weryfikację będą przechodzić również administratorzy stron z dużą liczbą fanów, co ma utrudnić zarządzanie stronami za pomocą fałszywych kont. Zmiany są już w fazie testów, jeszcze wiosną mają zostać wprowadzone...
„Gabinet Cieni” to nowy program wideo Wirtualnej Polski. Jego prowadzącym będzie Adam Hofman, a gośćmi czołowi polscy politycy. Pierwszy odcinek już w maju na Stronie Głównej i w mediach społecznościowych WP.
Wprost i Do Rzeczy zwiększają zasięgi w sieci
Serwisy internetowe Grupy PMPG Polskie Media wprost.pl i dorzeczy.pl kontynuują spektakularne wzrosty.  W pierwszym kwartale 2018 roku średniomiesięczna liczba użytkowników serwisów grupy osiągnęła poziom 4,5 milionai była o 61% większa niż w pierwszym kwartale 2017 roku.  Jeszcze lepiej prezentują się wyniki związane z wygenerowanymi przez użytkowników w serwisach odsłonami. Średnia miesięczna ...
 
poniedziałek 21.05.2018, 143 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone