logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ruszają Czesi

   22.05.2001, przeczytano 771 razy

W niecały miesiąc po zakończeniu w Poznaniu targów POLIGRAFIA, ruszyła ich czeska konkurencja. 22 maja rozpoczęły się na terenach targowych w Brnie dwudzieste pierwsze targi EMBAX-PRINT.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ruszaja-czesi,202,artykul.html

Udział bierze ponad 700 wystawców z 27 krajów. Towarzyszą im targi opakowań PacPro. Na imprezie reprezentowane są branże poligraficzna, papiernicza, pre-press oraz opakowaniowa.

Odbywające się co dwa lata targi potrwają do 25 maja. Towarzyszyć im będzie rozdanie nagród Gold Embax-Print oraz ogłoszenie wyników konkursu EXPO IMAGE. Na osiemdziesięciu metrach kwadratowych powierzchni zorganizowano także centrum seminaryjne dla specjalistów z zakresu DTP i pre-press. Poprzednią imprezę w 1999 roku odwiedziło 18 tys. gości z 41 krajów. Dla porównania targi POLIGRAFIA 2000 w Poznaniu zwiedziło ok. 40 tys. gości, którzy obejrzeli prezentacje ponad 500 firm z 26 krajów. Targi w Brnie (BVV) związane są obecnie z Messe Düsseldorf - organizatorem targów w Düsseldorfie.

http://www.bvv.cz

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna maszyna z oferty Duplo w firmie Wydruk
Kolejna maszyna – tym razem system broszurujący iSaddle – zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Wydruk z Katowic. Zakup podwoił wydajność tego przedsiębiorstwa, co pozwoliło mu nie tylko na sprostanie oczekiwaniom klientów, ale także na dalszy rozwój. Inwestycja pozwoliła firmie na wykańczanie prac, które wcześniej musiała zlecać innym...
DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub
Firma DS Smith, producent przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej, otworzyła swój pierwszy Customer Innovation Hub, miejsce do hybrydowej współpracy z klientami. Centrum, z siedzibą w Lizbonie, jest wyposażone tak, aby umożliwiać wspólne sesje projektowania dla klientów w formie spotkań fizycznych, online i hybrydowych.
Pierwsza instalacja CAL-one mini
Pierwsza instalacja premierowego półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych CAL-one mini odbyła się z początkiem października w dębickiej Drukarni Millenium.
Światowa premiera maszyny Varijet 106 firmy Koenig & Bauer Durst
W Radebeul k. Drezna odbyła się światowa premiera maszyny VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst, towarzyszyły jej ekskluzywne pokazy na żywo. Modułowa cyfrowa maszyna drukująca typu single-pass przeznaczona dla rynku pudełek składanych powstała we współpracy pomiędzy firmami Koenig & Bauer i Durst.
Grupa Rossmann inwestuje w maszynę Corrucut firmy Koenig & Bauer
Przedsiębiorstwo ROMCARTON S.A., należące do francuskiej grupy Rossmann, inwestuje w maszynę CorruCUT firmy Koenig & Bauer. Posiadająca siedem zespołów drukujących maszyna będzie najdłuższym jak do tej pory urządzeniem CorruCUT. Latem przyszłego roku ma ono już podjąć produkcję w rumuńskiej miejscowości Popesti-Leordeni w pobliżu Bukaresztu, w jednym z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764