logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ruszył kanał TVN Fabuła: będą własne produkcje

  PR 20.04.2015, przeczytano 2008 razy
ilustracja
Maciej Świerzawski

TVN nowym kanałem chce zawalczyć o widownie ceniącą dobre filmy w wysokiej jakości. W ofercie właśnie uruchomionego TVN Fabuła znajdą się również seriale – nie tylko produkcje TVN-u, lecz także zagraniczne hity. Mimo dużej konkurencji kilkudziesięciu kanałów filmowych i serialowych stacja liczy na duży sukces.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ruszyl-kanal-tvn-fabula%3A-beda-wlasne-produkcje,24580,artykul.html

Kanał TVN Fabuła jest częścią oferty Premium TV. Mamy o tyle łatwiej na biznesowym polu, że jesteśmy w pakiecie razem z innymi kanałami, nie tylko kanałami TVN. Dlatego myślę, że jesteśmy skazani na sukces – ocenia w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Maciej Świerzawski, dyrektor TVN Fabuła.

Premium TV to oferta TVN dla reklamodawców obejmująca różne kanały tematyczne.

Uruchomiony 16 kwietnia kanał to propozycja dla fanów filmów i seriali. Będzie walczyć o widzów m.in. z propozycjami Polsatu i TVP (np. Polsat Film i TVP Seriale). TVN Fabuła stawia przede wszystkim na jakość i możliwość wyboru.

Jest wszystko, co widzowie filmów uwielbiają, czyli świetna jakość dźwięku, obrazu i możliwość przełączania się między wersjami. Niby wiele stacji oferuje tego typu udogodnienia, niemniej jednak jak popatrzymy na całość polskiej oferty telewizyjnej, to nie jest to takie oczywiste. Nie jest tak, że wszystkie programy nadawane są w HD, wiele filmowo-serialowych kanałów nadal nadaje w wersji podstawowej, w wersji SD – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Maciej Świerzawski, dyrektor TVN Fabuła.

Nowy kanał TVN Fabuła ma trafić m.in. do tych widzów, którzy uprawiają tzw. binge watching, czyli oglądają kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.

Świerzawski, który sam jest filmowcem i współpracował jako asystent reżysera m.in. z Agnieszką Holland i Stevenem Spielbergiem, zapewnia, że oferta będzie zróżnicowana. W ramówce TVN Fabuła mają znaleźć się zarówno najnowsze produkcje, jak i nieco starsze seriale. Już w ten weekend kanał wyemitował kinowy przebój „Władca pierścieni: Powrót króla”. Wkrótce planowana jest emisja m.in. „Sherlocka Holmesa”.

To będzie szansa na zobaczenie pewnych filmów po raz pierwszy w wysokiej jakości. To jest oferta skierowana do ludzi, którzy kino kochają, którzy kina szukają w telewizji i którzy uwielbiają je oglądać – mówi Świerzawski.

Poza światowymi hitami TVN Fabuła zamierza też promować własne produkcje koncernu. Codziennie o godz. 20:00 emitowane będą seriale wyprodukowane dla TVN-u. Świerzawski podkreśla, że to szansa, by wiele z tych chętnie oglądanych seriali wróciło na antenę w czasie największej oglądalności. Natomiast o godz. 21:00 będzie rozpoczynało się najważniejsze pasmo, w którym wyświetlane będą filmy oraz maratony serialowe.

TVN Fabuła jest w ofercie nc+, UPC, TOYA oraz wielu mniejszych operatorów telewizji kablowej i satelitarnej.

Źródło: TVN

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Niesamowity jest szybki rozwój grupy TVN. Jeszcze wczoraj, nie umieli na własnej antenie zaproponować choćby jednej atrakcyjnej produkcji krajowej, dzisiaj planują zapełnić własnymi produkcjami cały nowy kanał.

Gratulacje, przy takim tempie rozwoju w ciągu roku będzie Emmy a potem Oscar.

avatar użytkownika
,

W treści notki informacji że produkcje własne mają zapełnić "cały kanał".  

Najnowsze w tym dziale

Jaki materiał fotograficzny uzyska tytuł najlepszego w minionym roku w finale konkursu za „Odwagę patrzenia"? Tego dowiemy się już w czwartek, 8 grudnia 2022 r. po godz. 20:00. Serwis Wyborcza.pl przedstawi finalistów i laureata lub laureatkę Nagrody im. Krzysztofa Millera oraz zwycięzcę lub zwyciężczynię w kategorii „Wolność, solidarność,...
„Polish Gamers Kids”
PURR Media oraz inicjatywa Polish Gamers Observatory prezentują pierwsze w Polsce badanie na temat konsumpcji gier wideo przez dzieci w wieku 9-15 lat – „Polish Gamers KIDS”. Jak pokazują wyniki – dla 88% dzieci z pokoleń Z i Alfa, gry są częścią ich codziennej rutyny, a granie stanowi czynność pierwszego wyboru w wolnym czasie. Badanie „Polish Gamers...
W raporcie „Biura Reklamy 2022” przygotowanym przez magazyn „Media&Marketing Polska” po raz kolejny liderem rankingu w swojej kategorii został AMS. Najwyższe oceny zebrały także zespoły Tandem Media – zarówno ten zajmujący się reklamą radiową (wkrótce jako Tandem Audio Broker), jak i kinową (niebawem pod szyldem Helios Media). Nagrodę...
Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764