logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ruszyła eskarbonka Radia Nowy Świat na rzecz WOŚP

  PR 28.12.2023, przeczytano 979 razy
ilustracjastrzałka

28 grudnia Radio Nowy Świat oficjalnie uruchomiło eSkarbonkę, dzięki której stacja jak co roku dołącza do zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 32 finał WOŚP przypada w tym roku 28 stycznia, a zamknięcie eSkarbonki nastąpi dzień później o północy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ruszyla-eskarbonka-radia-nowy-swiat-na-rzecz-wosp,402602,artykul.html

Aby pobić zeszłoroczny, własny rekord najlepszej eSkarbonki, Radio Nowy Świat przygotowało bardzo ciekawe licytacje, które powinny zachęcić Słuchaczy i Patronów do proponowania wysokich kwot i zdobywania wyjątkowych „fantów”. Pierwsza z nich już w czwartek, 11 stycznia, w popołudniowej audycji (16:00-19:00), podczas której redaktor Michał Porycki będzie proponował licytującym udział w sztuce „NieDochodzenie” obok znakomitych gwiazd w roli okazywanego/okazywanej, w Och-Teatrze w dniach 24 i 25 stycznia 2024 roku.

Następna licytacja odbędzie się w kolejny czwartek, 18 stycznia, a w niej będzie można zdobyć możliwość stworzenia autorskiej playlisty do pasma „Nowy Świat po południu”. Trzecia propozycja zostanie przedstawiona także w czwartek, 25 stycznia. Do wylicytowania będzie dzień z Klaudiuszem Slezakiem w Sejmie RP. Wszystkie kwoty, które zostaną zebrane podczas licytacji zasilą eSkarbonkę Radia Nowy Świat na stronie: https://wosp.nowyswiat.online/

- Zapraszamy i zachęcamy Patronów i Słuchaczy do hojnego licytowania oraz do bezpośrednich wpłat do naszej eSkarbonki. Chcemy razem z Państwem pobić nasz zeszłoroczny rekord, który był najlepszym wynikiem i już teraz dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę – mówi Magda Jethon, Redaktorka Naczelna Radia Nowy Świat.

Dodatkowo, 13 stycznia w audycji „Koncert życzeń” (10:00-12:00) zostanie ogłoszona jeszcze jedna licytacja, która wzbogaci aukcje realizowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na allegro: https://www.aukcje.wosp.org.pl/ Do wygrania będzie współprowadzenie czwartkowej audycji „Zamach na dziesiątą muzę” (14:00-16:00) razem z redaktorem Zbigniewem Zamachowskim.

26 stycznia, na dwa dni przed wielkim finałem, Jurek Owsiak, dyrygent orkiestry, odwiedzi studio Radia Nowy Świat i będzie gościem w audycji „Poranna Manna” (6:00-10:00).

Mottem tegorocznej akcji jest „Tu wszystko gra OK”, a cel 32. Finału WOŚP to : „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Podczas poprzedniego 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Patroni, Słuchacze i zespół Radia Nowy Świat zebrali do wirtualnej puszki 700 198 złotych, osiągając tym samym najlepszy wynik według oficjalnych danych Mastercard Poland. Stacja ponad 3,5-krotnie poprawiła swój rezultat z 2022. Ten najlepszy wynik Radia Nowy Świat potwierdza wielkie serca i hojność Patronów i Słuchaczy.

Źródło: Radio Nowy Świat

nowyswiat.online

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MKiDN: wszystkie media publiczne oraz PAP w stanie likwidacji
Celem rozwiania wątpliwości Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako reprezentant Skarbu Państwa uprzejmie wyjaśnia, że wszystkie spółki mediów publicznych oraz Polska Agencja Prasowa, zostały skutecznie postawione w stan likwidacji, co jest potwierdzone wpisami do Krajowego Rejestru Sądowego. 
The Eastern Frontier Initiative: regionalny sojusz dziennikarski
Projekt TEFI, czyli The Eastern Frontier Initiative stworzyli pod koniec 2023 r. czołowi wydawcy z Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii, wśród których znalazły się “Wyborcza", SME, 444.hu i PressOne oraz holenderski portal śledczy Bellingcat. Celem konsorcjum, współzałożonego przez Komisję Europejską, jest regionalny sojusz dziennikarski skupiający się na wyzwaniach...
Portal O2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Nowe hasło „Blisko ludzi” będzie promować o2.pl, piątą co do wielkości Stronę Główną wśród portali internetowych w Polsce. W ostatnich miesiącach skład redakcji zwiększył się niemal dwukrotnie, od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie jeszcze więcej treści regionalnych.
Zielony Onet - nowa platforma dla ekologicznie świadomych
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań...
Forbes Women obchodzi 5. urodziny
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu Forbes Women. Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 5 lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska, wywiady z dziennikarką Anitą Werner, prof. Magorzatą Fuszarą oraz Robertem Biedroniem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764