logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ruszyło Radio Onet na wybory oraz specjalny wyborczy newsletter Onetu

  PR 25.09.2023, przeczytano 317 razy
ilustracja

Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych, codzienny newsletter wyborczy, a wkrótce także test Latarnika Wyborczego, to najnowsze propozycje z bogatej oferty serwisu Onetu poświęconego nadchodzącym wyborom parlamentarnym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ruszylo-radio-onet-na-wybory-oraz-specjalny-wyborczy-newsletter-onetu,401483,artykul.html

Od początku września działa specjalny serwis wyborczy Onetu, w którym użytkownicy szczególnie zainteresowani polityką, znajdą wszystkie informacje związane z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Nowością są także informacje polityczne „W skrócie”, dzięki którym szybko i w uporządkowany sposób można dowiedzieć się najważniejszych rzeczy dotyczących wyborów. Treści - w tym w szczególności materiały pogłębione: analizy, śledztwa oraz reportaże - są przygotowywane przez dziennikarzy kilku redakcji: Onetu, Newsweeka oraz Business Insidera.

Wśród propozycji Radia Onet na wybory znalazły się wywiady z politykami na żywo, transmisje konwencji wyborczych, konferencje prasowe oraz wszystkie podcasty i programy polityczne przygotowane przez dziennikarzy Ringier Axel Springer Polska.  

- Dziennikarze różnych tytułów Ringier Axel Springer Polska tworzą jeden z największych zespołów dziennikarskich w Polsce. Połączenie ich pracy w jednym serwisie i jednym streamingu audio daje czytelnikom, widzom i słuchaczom pełny ogląd wszystkiego, co dzieje się w kampanii wyborczej – mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

W ramówce Radia Onet na wybory można znaleźć między innymi tematy polityczne: na żywo z codziennego programu Onet Rano, poświęcone wyborom programy wideo w wersji audio przygotowane przez dziennikarzy RASP, transmisje konwencji wyborczych, konferencji prasowych partii politycznych, informacje dotyczące kampanii wyborczej i polityki, archiwalne odcinki podcastów oraz premiery odcinków Stanu Wyjątkowego (we wtorki o 19:00, w soboty o 20:00) i specjalnych wydań Raportu międzynarodowego  o tematyce wyborów w kontekście międzynarodowym (wtorki, 20:00), a także wywiady z programu Onet Opinie: archiwalne oraz odcinki programu na żywo. Radia można słuchać w aplikacji Onet Audio, na stronie głównej Onet.pl i na stronie https://wybory.onet.pl. 

W nowym serwisie tematycznie ułożono treści o wyborach, które zostały przygotowane przez redakcje Onetu, Newsweeka oraz Business Insidera. Znajdą się tu także prognozy wyborcze od ekspertów oraz analizy sondaży.

W ofercie użytkownicy otrzymają także test Latarnika Wyborczego oraz codzienny specjalny wyborczy newsletter, w którym dziennikarz Onetu, Michał Protaziuk podsumowuje kolejne dni kampanii.  

W każdy piątek dziennikarze Onetu, Newsweeka oraz Business Insidera wraz z prowadzącym program Marcinem Zawadą, prezentują Raport Wyborczy - nowy format wideo, w którym omawiają z ekspertami wydarzenia mijającego tygodnia.  

W serwisie 15 października jest planowana także transmisja wieczoru wyborczego przygotowanego przez dziennikarzy RASP oraz poranka powyborczego.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764