logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rutland przejmuje producenta farb sitodrukowych Printop Inks

  PR 20.07.2012, przeczytano 2263 razy
strzałkistrzałka
Rutland przejmuje producenta farb sitodrukowych Printop Inks ZOBACZ ILUSTRACJE

27 kwietnia 2012 Rutland Holdings – amerykański producent farb do sitodruku na tekstyliach - ogłosił przejęcie Sociedad Quimica Alemana S.A. - peruwiańskiego producenta farb sitodrukowych Printop.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rutland-przejmuje-producenta-farb-sitodrukowych-printop-inks,16163,artykul.html

Po sfinalizowaniu transakcji, Hal Crownover, Prezes Zarządu Rutland Holdings udzielił wywiadu: ”Jesteśmy bardzo zadowoleni witając Printop w rodzinie Rutlanda. Wierzymy, że Printop będzie naszym oknem na rynki latynoamerykańskie i wschodzące rynki w innych częściach świata. Dzięki tej transakcji zrobiliśmy ogromy krok na przód, jeśli chodzi o nasze światowe oddziaływanie. Rutland Holdings gwarantuje dotychczasowym klientom Printopa nieprzerwaną dostępność farb o jakości, do jakiej są przyzwyczajeni. Od teraz marka Printop jest bardzo ważną częścią naszego rozpoznawalnego w świecie portfolio, do którego należą Rutland, Rutland-DCC, Union Ink, QCM Ink – wszystkie zarządzane po wspólnym parasolem Rutlanda.

Dystrybutorem produktów Rutland i UnionInk w Polsce jest od wielu lat firma API.PL Spółka z o.o. Od lipca 2012 do oferty API.PL dołączają dwie serie produktów Printopa:

  • TXP PC Atomix - pigmentowy system mieszania kolorów oparty o bezftalanowe plastizole
  • AQP PC Atomix - farby wodne o właściwościach plastizoli z pigmentowym systemem mieszania kolorów palety Pantone.

Źródło: API.PL

www.api.pl

Galeria: Zastosowania farb sitodrukowych Printop Inks


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: news_apinews_api o sobie:

API.PL spółka z o.o.
Działamy na polskim rynku od 2000 roku, w dwóch obszarach:

I.SITODRUK
Kompletna i cały czas udoskonalana gama produktów do sitodruku na tekstyliach wraz z rozwiniętym doradztwem technologicznym

II. DRUK WIELKOFORMATOWY
Plotery wielkoformatowe wraz z atramentami, oprogramowaniem ripującym oraz media do druku. Jesteśmy zawsze ich bezpośrednim importerem, z myślą o uzyskaniu najlepszych cen dla naszych klientów. Stale i na całym świecie poszukujemy nowości rynkowych. Dzięki temu skutecznie doradzamy i dostosowujemy propozycje do indywidualnych potrzeb.

Pomagamy osiągnąć większą konkurencyjność i wydajność produkcji, poprzez odpowiedni dobór atramentów i mediów do ploterów wielkoformatowych.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch...
Łukasz Plona chief technology officerem w Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764