logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Łukasz Janowski: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 14
Anna Czubaszek i Marcin Jagodziński dołączyli do agencji Bluecloud Interactive

Bluecloud Interactive rośnie w siłę. Z początkiem nowego roku do agencji dołączyły dwie nowe osoby, które wzmocniły zespoły kreatywne.

10.02.2022 | przeczytano: 535 razy
Lejla Zaharan-Mszyca nowym Head of Strategy w Bluecloud Interactive

Do zespołu agencji Bluecloud Interactive dołącza Lejla Zaharan-Mszyca. Obejmie stanowisko Head of Strategy. Będzie odpowiedzialna za tworzenie komunikacji dla kluczowych Klientów agencji.

08.06.2021 | przeczytano: 535 razy
Awans Juliusza Korwina na stanowisko Account Director w Bluecloud Interactive

Z początkiem nowego roku Juliusz Korwin objął stanowisko Account Director  w Bluecloud Interactive. Wcześniej pełnił w agencji funkcję Team Leadera. Będzie odpowiedzialny za dział Client Service, rozwijanie i utrzymywanie  relacji biznesowych oraz projektowych z obecnymi klientami w zakresie działań social mediowych, influencer marketingu i marketingu szeptanego.

09.03.2021 | przeczytano: 404 razy
Kampania społeczna „Co z tą wodą?”

O tym, że sytuacja jest dramatyczna, nie trzeba nikogo przekonywać. Wyjątkowo niski poziom wody w rzekach czy wielki pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym to widoczne ostrzeżenia, których nie możemy zlekceważyć. Och­rona wody i jej zasobów w dobie pogłębiającego się kryzysu klimatycznego musi stać się ­priorytetem. Woda w kranie stała się dla nas trochę jak powietrze - zawsze jest i mało kto o niej myśli. Czy to możliwe, że któregoś dnia woda w kranie przestanie płynąć? Trwająca właśnie kampania „Co z tą wodą?” ma uświadomić nam, jakie mamy zasoby wodne oraz dlaczego i jak powinniśmy o nie zadbać. Więcej informacji w serwisie www.coztawoda.pl oraz w social mediach Koalicji Klimatycznej.

19.06.2020 | przeczytano: 1185 razy
Bluecloud Interactive z autorskim projektem dla Koalicji Klimatycznej

Jest to ogólnopolska kampania społeczna, dedykowana jednemu z najważniejszych wyzwań naszych czasów, które dotyczy nas wszystkich – ochronie wody i zachowaniu dostępu do jej zasobów. Kampania „Co z tą wodą?” ma na celu uświadomienie Polakom, jakie mamy zasoby wodne i dlaczego powinniśmy o nie zadbać.

31.03.2020 | przeczytano: 778 razy

Liczba odwołanych eventów, spotkań i konferencji rośnie razem z odsetkiem zakażeń coronavirusem (Covid-19). Wirus ma wpływ nie tylko na ludzkie zdrowie i życie,  ale również na biznes. W związku z tym Agencja Bluecloud Interactive podjęła wiele kroków by zminimalizować możliwość przenoszenia coronavirusa i dzieli się swoim doświadczeniem z wprowadzenia zarządzania kryzysowego w praktyce. Dzisiaj firma podjęła decyzję o całkowitym przeniesieniu swoich pracowników na pracę zdalną.

16.03.2020 | przeczytano: 1083 razy
Łukasz Berski - Head of Digital Production w Bluecloud Interactive

Nowy rok przyniósł zmianę w zespole UX/UI Bluecloud Interactive. Łukasz Berski objął stanowisko Head of Digital Production. Będzie odpowiedzialny za produkcję interaktywną, budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz zarządzanie pracą specjalistów UX/UI, zespołem webmasterów i programistów.  

18.02.2020 | przeczytano: 567 razy
Tomasz Baranowski szefem Client Service w Bluecloud Interactive

Z początkiem nowego roku Tomasz Baranowski objął stanowisko Dyrektora działu Client Service w Bluecloud Interactive. Baranowski będzie odpowiedzialny za prace działu Client Service i wszystkie kwestie, które są z tym związane.  Oprócz tego ma być wsparciem szefów zespołów w prowadzeniu najważniejszych Klientów agencji, raportując bezpośrednio do Zarządu.

16.01.2020 | przeczytano: 1252 razy
Loyalty Point powołuje nową spółkę – Bluecloud Interactive

Blue Cloud Interactive powstał przez połączenie dotychczasowej części struktury Loyalty Point, odpowiedzialnej za dostarczanie rozwiązań strategiczno-kreatywnych z agencją interaktywną Vacaloca. - Decyzja o powołaniu nowej, stricte interaktywnej spółki była rozważana przez grupę od dłuższego czasu, mówi Łukasz Janowski, CEO Bluecloud Interactive. - Poszukiwaliśmy najlepszej drogi do uzyskania rozbudowanych kompetencji w zakresie kampanii digital marketingu, a także wygenerowania synergii biznesowych dla całej grupy.

13.06.2019 | przeczytano: 945 razy

Monika Donner i Łukasz Janowski dołączyli do Grupy OEX, w ramach której tworzą markę Bluecloud. Nowy dział wzmocni kompetencje holdingu oraz poszerzy ofertę o rozwiązania z zakresu kreacji i strategii marketingowej. Docelowo zespół Bluecloud będzie wspierał potrzeby ponad 500 klientów OEX.

10.03.2014 | przeczytano: 4600 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 14)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764