logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Żabka: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 45
Mondelez ruszył z kampanią ciastek Milka Choco Brownie

Mondelez Polska rozpoczął kampanię reklamową nowego produktu. Milka Choco Brownie, to odpowiedź firmy na rosnące zainteresowanie ciastkami miękkimi i umiłowania konsumentów do kultowego Brownie. Wśród planowanych działań znajduje się kampania TV, szeroko zakrojona akcja samplingowa oraz silne wsparcie w social media.

28.03.2019 | przeczytano: 307 razy
Sklepy stacjonarne zmieniają się dzięki Digital Signage

Mimo popularyzacji zakupów przez Internet, pozycja sklepów stacjonarnych jest wciąż niezagrożona. Z czasem jedynie zmieniać się będzie sposób, w jaki robić będziemy w nich zakupy. Już dziś zarówno na Zachodzie, jak i w Polsce funkcjonują samoobsługowe sklepy typu "no check-out", coraz częściej spotkać możemy też interaktywne showroomy z ekranami zamiast półek. Powodów takich zmian znajdziemy kilka. Jednak najważniejszymi czynnikami wpływającymi na kształtowanie się nowego formatu jest potrzeba obniżenia kosztów prowadzenia sklepu i chęć wyeksponowania produktów w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób.

15.03.2019 | przeczytano: 460 razy

Global Shopper Marketing, niezależna agencja specjalizująca się w obsłudze czołowych marek z sektora FMCG, wybrała partnera w zakresie działań PR. Od marca za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe odpowiada Triple PR.

11.03.2019 | przeczytano: 182 razy

W  jaki sposób wykorzystać kanał online do generowania wizyt w sklepie offline? Jak dzięki technologii i danym zdobyć przewagę konkurencyjną w branży retail? Jak na bazie zachowań konsumenckich tworzyć skuteczną segmentację klientów w branży FMCG?  Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji IAB HowTo: Drive Consumers to the Store. New opportunities to RETAIL. Wyniki badań, innowacyjne strategie, efektywne narzędzia i unikalne case studies zostaną zaprezentowane już 5 marca br. podczas całodziennego spotkania organizowanego w Warszawie.470x370

01.02.2019 | przeczytano: 221 razy
Nowa odsłona serwisu Żabka.pl od Syzygy Warsaw

Agencja SYZYGY Warsaw stworzyła nową stronę www dla sieci Żabka – największej w Polsce sieci sklepów typu modern convenience. W ramach przedsięwzięcia agencja zaprojektowała, wdrożyła i połączyła dwa pierwotnie oddzielne serwisy internetowe: konsumencki, zachęcający do korzystania z usług i produktów dostępnych w sieci sklepów oraz korporacyjny – umożliwiający potencjalnym partnerom zdobycie informacji biznesowych i bezpośredni kontakt z firmą.

25.01.2019 | przeczytano: 438 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka

Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka Polska 1 lutego 2019 roku. W tej roli będzie zarządzał zespołami Customer Insight, Customer Marketing i Customer Communications.

28.11.2018 | przeczytano: 406 razy
Mariusz Ryciak wicedyrektorem marketingu Oshee

Mariusz Ryciak awansował w strukturach wewnętrznych OSHEE i wraz z początkiem listopada objął stanowisko Wicedyrektora Marketingu. Dotychczas pełnił funkcję Szefa marki.

06.11.2018 | przeczytano: 302 razy
Żabka wybrała agencję Spacecamp do obsługi social mediów

Żabka Polska, właściciel największej w Polsce sieci sklepów typu modern convenience, rozstrzygnęła przetarg na obsługę komunikacji w social mediach, wybierając w nim ofertę agencji digitalowej Spacecamp (część platformy Brand New Galaxy).

17.10.2018 | przeczytano: 757 razy
Opus B Brand Design dla Żabka Polska

Opus B Brand Design opracował identyfikację wizualną nowej marki własnej Dobra Karma dla Żabka Polska.

12.10.2018 | przeczytano: 985 razy
Birell: Piwo bez alkoholu, ale wsparte kampanią

Birell – piwo bezalkoholowe o właściwościach izotonicznych jest już dostępne w wybranych sieciach sklepów w Polsce. Birell ma być propozycją dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport i szukających orzeźwienia w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszy kampania promocyjna.

25.09.2018 | przeczytano: 301 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 45)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764