logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Accenture: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 71
Festiwal Kreatywności Golden Drum świętuje 30 urodziny

Od ponad trzech dekad festiwal zaprasza firmy z branży komunikacji kreatywnej, reklamy i pokrewnych dziedzin do udziału w konkursie, w którym prezentowane i nagradzane są wybitne osiągnięcia. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowanego na 9-10 października, w Grand Hotel Bernardin w Portorož na Słowenii przedstawiciele branży kreatywnej ponownie spotkają się, aby wyłonić najlepsze projekty, wysłuchać wystąpień, czerpać wiedzę od czołowych ekspertów i nawiązywać cenne kontakty.

10.03.2024 | Konkursy | przeczytano: 793 razy
Nowy Chief Technology Officer w Publicis Groupe

Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli odpowiadał będzie za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych Klientom Grupy.

21.02.2024 | Personalia | przeczytano: 625 razy
Proxi.cloud z nowym szefem działu danych i analiz

Łukasz Pytlewski dołączył do firmy technologicznej Proxi.cloud, specjalizującej się w targetowaniu i realizacji kampanii drive to store. Został Head of Data. Będzie odpowiadał za rozwój unikalnych produktów służących do pomiaru efektywności działań marketingowych i monitoringu zachowań konsumentów w świecie offline. Ma poszerzyć i udoskonalić ofertę analityczną. Zarząd spółki podkreśla, że inwestuje w najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Oprócz prawie 20-letniego doświadczenia Pytlewskiego, ceni jego kreatywność, a także głęboką znajomość rynku data-driven marketingu oraz potrzeb reklamodawców, wydawców i agencji.

21.12.2023 | Personalia | przeczytano: 520 razy
Innowacyjne historie klientów w kampanii Microsoft

Ponad 3-miesięczna kampania poświęcona jest otwarciu przez firmę pierwszego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej regionu przetwarzania danych, co oznacza podłączenie Polski do największej zaufanej globalnej infrastruktury chmurowej. To istotne wsparcie dla odporności kraju, społeczeństwa i organizacji oraz rozwoju polskiej Doliny Cyfrowej, a także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajną moc obliczeniową oraz szybki i niezawodny dostęp do usług chmurowych Microsoft. Ulokowanie regionu chmurowego w Polsce pozwala także na otwarcie się na chmurę sektorów regulowanych, dotychczas wyłączonych, takich jak bankowość, energetyka czy administracja. Chmura stanowi istotny wkład w przyspieszenie cyfryzacji i wzrost konkurencyjności. Towarzysząca temu kampania to najważniejsze w 30-letniej historii działanie komunikacyjne marki w obszarze B2B na lokalnym rynku.   

04.07.2023 | Z rynku | przeczytano: 850 razy
Agencja Triple PR wzmacnia zespół Client Service

Agencja Triple PR powiększa zespół. Do działu komunikacji biznesowej kierowanego przez Agnieszkę Malesza-Woźniak i Magdalenę Dymek dołączyły Paulina Woźniak (Senior PR Consultant) oraz Monika Bielkiewicz (PR Consultant). Awans na stanowisko PR Consultant otrzymała Aleksandra Konopka. Rozwój zespołu związany jest ze stale rosnącym portfolio agencji.

16.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 931 razy
Sposób na najlepszy Customer Experience?

Nowe technologie takie jak chatboty i zautomatyzowane odpowiedzi mailowe, zdecydowanie mogą pomóc w usprawnieniu obsługi klienta. Marketing sensoryczny może zatrzymać w sklepie klienta na dłużej i wpłynąć pozytywnie na jego decyzje zakupowe. Narzędzia te, nie powinny jednak zastępować ludzi. Tylko oni są w stanie zapewnić indywidualne i osobiste podejście do klientów, rozwiązywać skomplikowane problemy, budować trwałe relacje oraz kreować przyjazną atmosferę wokół marki. Jeśli chcemy podnosić poziom Customer Experience, inwestujmy w pracowników i dbajmy o dobre relacje z nimi.

26.04.2023 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 914 razy
Paweł Dąbrowski nowym dyrektorem działu marketingu i e-commerce Kuboty

Do zespołu kultowej marki Kubota dołączył Paweł Dąbrowski, obejmując stanowisko Marketing & e-Commerce Director.

21.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 598 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje - Accenture Song oraz Think ECO. Obecnie w SAR stowarzyszonych jest 126 podmiotów, a wśród nich agencje full service, mediowe, brand design & consulting, event marketingowe, interaktywne, AdTech, komunikacji i PR oraz domy produkcyjne.

13.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 493 razy

Klienci chętniej korzystają z ofert sprzedawców, od których dostają promocje dopasowane do swoich potrzeb, wynika z badania Accenture Interactive. W przygotowaniu takich ofert pomaga profilowanie, dostępne dziś także w programach lojalnościowych. Jak korzystać z niego zgodnie z prawem?

18.10.2022 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 708 razy
Zmiany w dziale produkcji Endorfina Events

Do zespołu endorfina events dołączyły Senior Project Managerka, Gosia Trepka i Junior Event Managerka - Pola Gil. endorfina events rozwija dalej dział produkcji odpowiedzialny za kompleksową realizację projektów i nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami na wysokim poziomie.

24.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 1821 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 71)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764