logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora S.A.: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 389

Już po raz 15. "Gazeta Wyborcza" wspólnie z Toyotą z okazji Dnia Dziecka przekaże pieniądze na szczytny cel. W poniedziałek, 1 czerwca br. wydanie "Wyborczej" ukaże się ze specjalną reklamą Toyoty, z której dochód pomoże podopiecznym Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą w Rabce-Zdroju. Działania wspierać będą autopromocja oraz publikacje poświęcone mukowiscydozie ukazujące się w serwisach Wyborcza.pl.

29.05.2020 | przeczytano: 105 razy
 „Czarna księga PIS. Niszczenie Trójki” – magazyn Gazety Wyborczej

W piątek, 29 maja br. wraz „Gazetą Wyborczą” ukaże się dodatek „Niszczenie Trójki” – kolejna odsłona „Czarnej księgi PIS”, cyklu podsumowującego i komentującego działania partii rządzącej. W wydaniu będzie można przeczytać m.in. o kulisach aktualnych wydarzeń w Programie Trzecim Polskiego Radia i powodach, dla których z jej anteny znikają kultowe audycje czy odchodzą legendarni dziennikarze, a także komentarze słuchaczy z niepokojem patrzących na sytuację ulubionej rozgłośni.

29.05.2020 | przeczytano: 179 razy (komentarzy: 1)
Wyniki finansowe Grupy Agora w 1. kwartale 2020r.

W 1. kwartale 2020 r. wpływy reklamowe Grupy Agora rosły szybciej niż na rynku, a przychody ze sprzedaży wydawnictw zwiększyły się m.in. dzięki intensywnie rozwijającej się prenumeracie cyfrowej „Gazety Wyborczej”. Działalność internetowa1, prasowa i radiowa Grupy odnotowały poprawę wyników, a oferty subskrypcyjne Wyborcza.pl i TOK FM osiągnęły kolejne rekordowe poziomy. O wynikach operacyjnych spółki przesądziły zdarzenia jednorazowe, związane zwłaszcza z odpisami wartości aktywów spółek zależnych, a także odczuwalne już od połowy marca br. skutki pandemii COVID-19, przede wszystkim związane z zamknięciem kin i narastającym ograniczaniem budżetów reklamowych.

29.05.2020 | przeczytano: 92 razy
Premiera „Cyberpunk 2077” wspierana kampanią w mediach i markach Agory

Media i marki Grupy Agora w specjalnej, wieloformatowej kampanii reklamowej będą wspierać krajową premierę „Cyberpunk 2077”, jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów w 2020 r. To kolejna odsłona wspólnych działań Agory i CD PROJEKT, które z ogromnym sukcesem współpracowały przy wprowadzeniu na polski rynek gier „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” i „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

29.05.2020 | przeczytano: 161 razy
Doradztwo Mediowe i Hrlink z pomocą w czasach kryzysu

Bezpłatne konsultacje reklamowe oferowane przez Doradztwo Mediowe oraz wyjątkowa akcja #HRwspiera prowadzona przez HRlink - to przykłady wybranych działań spółek z Grupy Agora, które mają na celu wsparcie przedsiębiorców oraz pracowników, odczuwających skutki obecnego kryzysu związanego z pandemią.

28.05.2020 | przeczytano: 123 razy
Akcja charytatywna i książka „Nadzieja” – pisarze z pomocą dla seniorów

Olga Tokarczuk, Wiesław Myśliwski, Hanna Krall, Joanna Bator, Mariusz Szczygieł, Andrzej Stasiuk, Magdalena Grzebałkowska i inni autorzy wraz z Wydawnictwem Agora w ramach akcji charytatywnej „Nadzieja” tworzą książkę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ośrodków pomocy dla seniorów podczas pandemii i po jej zakończeniu. Publikacja składa się z ponad czterdziestu tekstów. W piątek, 22 maja br. rozpocznie się przedsprzedaż wydania – każdy może wspomóc akcję, kupując egzemplarz w księgarniach internetowych: Kulturalnysklep.pl, Publio.pl i Empik.com. Inicjatywę wspierają media i marki Grupy Agora, które m.in. ogłaszają 22 maja „Dniem Nadziei” i zmienią kolory swoich logotypów na zielony. Partnerem i patronem akcji jest Rzecznik Praw Obywatelskich. Partnerem projektu jest również Empik.

22.05.2020 | przeczytano: 277 razy
Wyniki sprzedaży kwietniowego numeru „Książek. Magazynu do czytania”

Prawie 15,5 tysięcy - tyle sprzedanych egzemplarzy numeru 2/2020 odnotowały „Książki. Magazyn do czytania”. Ten rewelacyjny wynik, dwumiesięcznik osiągnął dzięki publikacji m.in. wywiadu z bohaterem okładki, Salmanem Rushdiem oraz kanonu literackiego „Na lepsze jutro” stworzonego przez wybitnych pisarzy, humanistów i artystów na prośbę redakcji.  Wydanie dostępne jest w sprzedaży od 28 kwietnia do 30 czerwca br.

21.05.2020 | przeczytano: 194 razy
Specjalny e-book dla przedsiębiorców od

W czwartek 21 maja 2020 r. swoją premierę online ma e-book pt. "Prowadzenie firmy w czasie pandemii i kryzysu" przygotowany przez redakcję "Gazety Wyborczej", aby pomóc przedsiębiorcom. W formule pytań i odpowiedzi przedstawia on najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem firm w czasach pandemii, m.in. z zakresu podatków, prawa pracy, składek ZUS czy pomocy w ramach "tarcz antykryzysowych". Informacje opracowali prawnicy znanych kancelarii w ramach współpracy z "Wyborczą" w akcji "Prawnicy Czytelnikom". E-book będzie dostępny w serwisie Wyborcza.pl - jako pierwsi dostęp do niego otrzymają prenumeratorzy cyfrowi "Gazety Wyborczej" z segmentu firm i instytucji.

21.05.2020 | przeczytano: 114 razy
Doradztwo Mediowe wspiera przedsiębiorców w walce ze skutkami pandemii

Już pierwsze firmy skorzystały z bezpłatnych konsultacji reklamowych Doradztwa Mediowego, które w specjalnej akcji pomaga swoim obecnym i przyszłym klientom w tworzeniu skutecznej komunikacji marketingowej. Dzięki rozpoczętym w maju działaniom spółka z Grupy Radiowej Agory wspiera przedsiębiorców w mierzeniu się ze skutkami pandemii.

18.05.2020 | przeczytano: 263 razy
„Łączy nas muzyka” - nowa akcja Radia Złote Przeboje

Przeboje pełne optymizmu - jeszcze więcej takich właśnie utworów można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w ramach nowej akcji "Łączy nas muzyka" ku pokrzepieniu serc słuchaczy w niełatwych czasach. Działania stacji, które mają na celu zadbanie o dobre nastroje odbiorców w czasie przedłużającej się izolacji, obejmują też konkurs z atrakcyjnymi gadżetami. Akcję "Łączy nas muzyka" wspiera kampania billboardowa i autopromocja rozgłośni.

18.05.2020 | przeczytano: 110 razy
1 2 3
Strona 1/39 (artykułów: 389)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764