logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Wystawa „Aspiruj, kreuj, koloruj” w Manufakturze

Nieszablonowe podejście do tematu i pomysłowość studentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych potrafią zachwycić. Przekonają się o tym odwiedzający w najbliższym czasie Manufakturę. W galerii handlowej trwa wystawa prac młodych artystów, którzy zwyciężyli w konkursie „ASPiruj, kreuj, koloruj” Radaway. Oryginalne nadruki na szkle można podziwiać do 28 listopada.

22.11.2021 | przeczytano: 255 razy
Artysta – Zawodowiec, nowa edycja projektu Fundacji Sztuki Polskiej ING

Już po raz trzeci Fundacja Sztuki Polskiej ING zaprasza wszystkie studentki i studentów kierunków artystycznych do udziału w projekcie edukacyjnym Artysta – Zawodowiec. W tym roku projekt A – Z to dwa dni zajęć, podczas których uczestnicy poznają narzędzia i praktyki pomocne w funkcjonowaniu w zawodzie artysty. Wykłady, warsztaty i konsultacje portfolio poprowadzą osoby na co dzień pracujące w polu sztuki: kuratorki i kuratorzy, artystki i aktywiści, producenci wystaw i specjalistki od rynku sztuki.

22.03.2019 | przeczytano: 427 razy
Konkurs Timecode Akcja Animacja 2018

5 września rozpoczęła się druga edycja konkursu Timecode AKCJA ANIMACJA, którego celem jest wyłonienie osób, które w ciekawy i angażujący sposób potrafią opowiedzieć historię za pomocą ruchomych obrazów. Timecode AKCJA ANIMACJA jest dla nich szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności najlepszym ekspertom branży kreatywnej i marketingowej.

05.09.2018 | przeczytano: 906 razy
Gala Finałowa Art of Packaging 2018. Znamy opakowanie No Limits!Zobacz fotorelację

Poznań, 6 marca 2018: Wyjątkowy wieczór pełen emocji i wzruszeń dobiegł końca.Sala Ziemi po raz kolejny zamieniła się w magiczne miejsce wypełnione najbardziej kreatywnymi projektami opakowań z całej Polski. Gala Finałowa ART of PACKAGING 2018, która odbyła się 5 marca, była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży opakowaniowej. Tegoroczne wydarzenie uświetnili swoją obecnością wybitni goście – malarka Magdalena Suszek-Bąk, piosenkarka Judith Lefeber oraz pianista Piotr Żukowski.

09.03.2018 | przeczytano: 2348 razy (komentarzy: 4)
Łódź: Wystawa prac asystentów Katedry Projektowania Graficznego ASP

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi zaprasza na wystawę prac asystentów Katedry Projektowania Graficznego. Prezentowane będą prace z dziedziny projektowania graficznego (głównie plakaty) asystentek (Karolina Grudzińska, Aleksandra Niepsuj) i asystentów (Jakub Balicki, Łukasz Chmielewski, Przemysław Hajek, Bogusław Jaworski, Marcin Kostaciński) z Katedry Projektowania Graficznego Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

14.09.2012 | przeczytano: 936 razy

Teatr Muzyczny w Łodzi przeżywa właśnie jedną z najważniejszych chwil w swojej historii, jaką jest odmładzający go remont generalny. Dlatego chcemy, aby powstało nowe logo, czyli wyrazisty symbol graficzny, z którym widzowie kojarzyliby naszą odnowioną siedzibę – piszą organizatorzy konkursu na nowy znak graficzny Teatru Muzycznego w Łodzi.

11.04.2010 | przeczytano: 2216 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764