logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akademia Zarządzania Barwą: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 56
Prezentacje spektrofotometru Sun Chemical Sunconnect podczas Akademii Zarządzania Barwą

Firma Sun Chemical wsparła kolejne już w tym roku wydarzenie branżowe. Tym razem była współorganizatorem 16. konferencji Akademia Zarządzania Barwą, organizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz w ramach Akademii Wiedzy. Wydarzenie miało miejsce 26 października w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka”. Firma przedstawiła podczas konferencji SunConnect – nowy spektrofotometr, wchodzący w skład pakietu SunColorBox – zestawu narzędzi sprzętowo-software’owych, jaki dedykowany jest cyfrowemu workflow do zarządzania barwą. Zaprezentowali go wspólnie przedstawiciele polskiego oddziału Sun Chemical: Magdalena Dziwiszek – Laboratory Manager i Maciej Pilczuk – Technical Manager. Z pracą urządzenia można było zapoznać się podczas części warsztatowej, wieńczącej tegoroczną edycję Akademii Zarządzania Barwą.

08.11.2022 | przeczytano: 313 razy
Akademia Zarządzania Barwą: XV konferencja i warsztaty

 Już 26 października br. wszystkich, którym na sercu leży prawidłowe odwzorowanie barw w druku, spółka Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na XVI konferencję i warsztaty z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Na miłośników color managementu czeka wraz z ekspertami CM w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

07.10.2022 | przeczytano: 573 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl

XV edycja konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą” już za nami. 7 grudnia br. miłośnicy Color Managementu spotkali się na platformie Click Meeting. Tematyka związana z poprawnym odwzorowaniem barw – równie trudna, co absorbująca – przyciągnęła 100 uczestników, którzy z zainteresowaniem wysłuchali wystąpień ekspertów, a następnie w części warsztatowej śledzili sposoby praktycznego zastosowania przekazanej przez nich dawki wiedzy. 83% osób oceniło wydarzenie „doskonale”, a pozostała część „dobrze”.

17.12.2021 | przeczytano: 300 razy
Zmiana terminu i formuły Konferencji Akademia Zarządzania Barwą

Organizator XV konferencji i warsztatów z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą” informuje, że z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, zdecydował – wspólnie ze współorganizatorami wydarzenia i prelegentami – o zmianie terminu i formuły tegorocznej edycji konferencji. Wydarzenie zostało przeniesione do przestrzeni wirtualnej. Odbędzie się ono, podobnie jak w roku ubiegłym, na platformie Click Meeting w dniu 7 grudnia br. Program wykładów i warsztatów pozostaje bez zmian. Przedłużono tym samym termin rejestracji do 30 listopada br.

22.11.2021 | przeczytano: 327 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
By kolory się zgadzały: XV Akademia Zarządzania Barwą

Już 24 listopada br. wszystkich, którym na sercu leży prawidłowe odwzorowanie barw w druku, Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na XV konferencję i warsztaty z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”.

04.11.2021 | przeczytano: 854 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020

W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.

04.12.2020 | przeczytano: 420 razy

Akademia Zarządzania Barwą, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., to w tym roku kolejne branżowe spotkanie online, w którym w ostatnim czasie wzięła udział firma Sun Chemical.  Tematem jej prezentacji podczas tego wydarzenia był zestaw aplikacji i usług, jakie oferuje swoim klientom pod wspólną nazwą SunColorBox. Sun Chemical był jednocześnie partnerem tej konferencji, która odbyła się 25 listopada br. i była dedykowana grafikom, fotografom, przedstawicielom studiów DTP i prepress oraz drukarń.

30.11.2020 | przeczytano: 693 razy
XIV konferencja „Akademia Zarządzania Barwą”: Color Management

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na wyjątkową konferencję „Akademia Zarządzania Barwą” 2020 Online, która odbędzie się 25 listopada br. na platformie Click Meeting. W tym roku spotkamy się w wirtualnej sali konferencyjnej.

16.11.2020 | przeczytano: 1334 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Akademia Zarządzania Barwą: Polski Drukarz zaprasza na XIII konferencję

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz z partnerami: Alstor (EIZO), COBRPP, Color Management Consulting, Digiprint PL (GMG), eM, Epson oraz X-Rite, zaprasza na XIII konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą „Color Management – od wiedzy do praktyki”, która odbędzie się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: OOH Magazine, Signs.pl, Świat DRUKU. Konferencja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.

06.11.2019 | przeczytano: 1538 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Festiwaldruku.pl i Festiwalmarketingu.pl – edycja 2019 za namiZobacz fotorelację

11. edycja targów FestiwalDruku.pl odbyła się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. Impreza obfitowała w nowości, pokazów, szkoleń i warsztatów. Równolegle dostawcy artykułów promocyjnych prezentowali premiery i nowe upominki reklamowe w ramach targów FestiwalMarketingu.pl. Po raz piąty swoje miejsce na hali miała także Strefa EVENT MIX, gdzie można było spotkać dostawców branży eventowej.

26.09.2019 | przeczytano: 1503 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 56)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764