logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Akapit: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Monika Szyszka wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Monika Szyszka przechodzi z MakoLab do Kamikaze. Obejmuje stanowisko Strategy Planner.

31.05.2022 | przeczytano: 310 razy
Drukarnia Akapit z maszyną do montażu okładek –  Samed Darix Evo Light

Drukarnia Akapit mająca swoja siedzibę w Lublinie to prężnie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku poligraficznym. Stawiając na jakość, kładzie duży nacisk na dobór odpowiednich urządzeń, które będą w stanie sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom. Drukarnia Akapit świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług.

07.07.2021 | przeczytano: 806 razy
Błędy składu

Praktyczny Poradnik Poligraficzny: Błędy składu

Dziś prezen­tuję subiek­ty­wny wybór głównych błędów składu, z jakimi spotkałem się w trak­cie „obcow­a­nia” z plikami pro­duk­cyjnymi przesyłanymi do druku przez klien­tów drukarni, w której spędz­iłem prawie połowę życia. Mowa o plikach wynikowych, czyli uznanych przez ich twór­ców za gotowe do druku. Lista obe­j­muje jedynie te błędy, które mimo upływu lat i dwukrot­nej wymi­any pokole­niowej pow­tarzały się najczęściej..

18.05.2021 | przeczytano: 3414 razy (komentarzy: 6)
Oprawa twarda Samed w drukarni Akapit

Drukarnia AKAPIT Sp. z o. o. to rozwijająca się drukarnia offsetowa z Lublina, pracująca na półformatowych maszynach drukujących. Drukarnia świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, agencji reklamowych oraz wielu podmiotów poligraficznych. Prezes Zarządu Pan Grzegorz Kieloch zdecydował się również w ostatnim czasie na wdrożenie rozwiązań dla usprawnienia oprawy twardej dostarczanych przez firmę GRAFMASZ, która jest dystrybutorem włoskich maszyn SAMED INNOVAZIONI.

08.11.2017 | przeczytano: 1087 razy

Więcej broszur i w krótszym czasie może obecnie – po inwestycji w urządzenie do broszurowania firmy Duplo (model 600i) – zrealizować Drukarnia Akapit z Lublina. Zakupy, jakich dokonało to przedsiębiorstwo poligraficzne pozwala mu obecnie nie tylko oferować klientom lepsze jakościowo i sprawniej realizowane produkty, ale także wyprzedzić konkurencję na niełatwym rynku zleceń.

02.01.2017 | przeczytano: 655 razy
Akapit na celowniku

Z pamiętnika Chochlika (31): Akapit na celowniku

Wykazywanie błędów typograficznych wykracza nie tylko poza zakres obowiązków rutynowego kontrolingu plików produkcyjnych w drukarni, ale w pewnych sytuacjach może nawet być odebrane przez Klienta, jako próba wymądrzania się i wtrącania w nieswoje sprawy. Wykorzystam więc chochlikowe łamy aby wyżalić się raz a dobrze i dokonać przeglądu najczęściej spotykanych błędów składu w weryfikowanych do druku pracach.

01.04.2012 | przeczytano: 3665 razy (komentarzy: 1)
Artykuły z cyklu Z pamiętnika Chochlika
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764