logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amica: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 105
Grupa Amica rozpoczyna kampanię ATL dla Fagor Electrodoméstico w Hiszpanii

22 maja br. Fagor Electrodoméstico, marka będąca częścią portfolio Grupy Amica, wystartowała z nową kampanią wizerunkową w Hiszpanii. Nawiązuje w niej m.in. do rosnącej popularności kobiecej piłki nożnej oraz realizacji pasji pomimo trwającej od ponad roku pandemii. Akcja promocyjna dedykowana na tamtejszy rynek obejmuje telewizję, prasę oraz działania w digitalu, w tym w mediach społecznościowych.

25.05.2021 | przeczytano: 284 razy
Nowa kampania marki Amica promuje sprzęty parowe

17 maja br. marka Amica rozpoczęła kampanię “Mężczyzna idealny szuka pary”. Dynamiczny, muzyczny spot promuje najnowsze urządzenia Amica z funkcją pary, które pozwalają sprostać codziennym wyzwaniom. Kampania obejmuje media tradycyjne i digitalowe: telewizję, radio, media społecznościowe i kanały YouTube.

17.05.2021 | przeczytano: 334 razy
23 Edycja Konkursu Golden Arrow

Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.

30.04.2021 | przeczytano: 537 razy
Nowa kampania wielofunkcyjnych sprzętów Amica

A gdyby istniała pralka, która spełni marzenia? Dopierze wszystko w krótkim czasie, również koce i pościele. Usunie drobnoustroje i roztocza z ubrań, skutecznie pozbędzie się sierści, sama będzie dozować detergent, a także umożliwi dodanie kolejnej porcji brudnego prania w trakcie jej pracy. Będzie cicha i ekonomiczna. Brzmi jak marzenie? Marka Amica w nowej kampanii udowadnia, że to już rzeczywistość!

30.04.2021 | przeczytano: 292 razy

Jak dzielić się domowymi obowiązkami, gdy nasze mieszkania zamieniają się w biura do pracy zdalnej lub nauki online? W natłoku spraw i niekończącej się listy zadań, marka Amica wraz z Fundacją Share the Care rusza z kampanią “Wspólny dom = wspólne obowiązki”. Akcja zachęca do odpowiedzialnego dzielenia się domowymi pracami, by móc wspólnie cieszyć się czasem wolnym i pielęgnować więzi rodzinne.

15.04.2021 | przeczytano: 198 razy
„Pora na parę!” – rusza nowa kampania produktowa

„Pora na parę!” to nowa kampania wielozadaniowych piekarników parowych marki Amica, której celem jest pokazanie jak szybko i łatwo można przygotować pyszne i zdrowe posiłki niezależnie od pory dnia i roku. Kampania prowadzona będzie w mediach tradycyjnych i w digitalu.

31.03.2021 | przeczytano: 222 razy

1 marca dyrektor generalny hiszpańskiej spółki Electrodomesticos Iberia, należącej do Grupy Amica i operującej na półwyspie iberyjskim pod marką FAGOR, Vicente Sanchez podpisał umowę sponsorską z jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich - Atletico Madryt. Oficjalnie więc Grupa Amica stała się partnerem żeńskiej drużyny piłki nożnej Atletico. Kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu 2023-2024.

05.03.2021 | przeczytano: 250 razy
Studium przypadku kampani Brandlift dla marki Amica

Marka Amica, producent artykułów gospodarstwa domowego, dołączyła do portfolio klientów BrandLift. Celem przeprowadzonej dla niej kampanii była promocja odkurzacza pionowego ułatwiającego codzienne domowe porządki. Jak się okazało, wyniki akcji przeszły najśmielsze oczekiwania.

20.01.2021 | przeczytano: 535 razy
Value Media z obsługą Amica na Ukrainie

Agencja mediowa Value Media (Group One) realizuje kampanię na rynku ukraińskim dla marki Hansa, której właścicielem jest Amica. Działania są prowadzone we wsparciu lokalnej agencji Mediaplus Ukraina i obejmują emisję spotów video, reklam display, SEM i social media. Obie spółki, Value Media i Mediaplus Ukraina, należą do jednej sieci Serviceplan International.

22.12.2020 | przeczytano: 384 razy

Agencja mediowa Value Media, należąca do grupy komunikacyjnej Group One, wygrała przetarg na obsługę mediową marki Amica. Value Media będzie odpowiedzialna za strategię, planowanie i zakup mediów online i TV dla marki Amica. Zespołem dedykowanym do obsługi klienta kieruje Michał Kwit, Communications Director & Clients Operations.

02.12.2020 | przeczytano: 258 razy
1 2 3
Strona 1/11 (artykułów: 105)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764